davet
Toplanzi bulunduğunuz şehirde ilgi alanınıza giren topluluklara üye olup diğer üyelerle tanışmanızı ve beraber etkinliklere katılmanızı sağlayan bir sosyal ağdır.

Bursa

Sosyal Etkinlik ve Topluluk Ağı
Bursa Kategori Sıralama

Etkinlikler

ÜYE OL
Uludağ Trekking
Uludağ Trekking
Biz Uludağ Trekking grubu olarak profesyonel bir yürüyüş grubuyuz ve ticaret yapmıyoruz. İnsanla doğa arasındaki iletişimin yeniden kurulabilmesi, doğal yaşam alanlarının korunabilmesi, kırsal çevreye, ormanlara ve dağlara karşı insanımızın bilinç düzeyinin yükseltilmesi amacına uygun olarak, belirli tarihlerde arkadaş ve üyelerimizle kendi araçlarımızla ve masrafları paylaşarak doğa yürüyüşü yapmaktayız.
Bursa English Speaking Club
Bursa English Speaking Club
Bursada sıcak bir kahve eşliğinde yeni bir dil öğrenmek ve yeni bir kültür ile tanışmak isteyenleri bekliyoruz.Katılım gönülülük esasına dayalı olacak ve toplanma günlerimiz grup üyelerinin ortak kararı ile belirlenecektir.Hope to see you all :)
Mesai Sonrası Aksiyonları
Mesai Sonrası Aksiyonları
Gün bittiyse ve eve gitmek istemiyorsan, yeni arkadaşlar edinmek, birşeyler içip iki laflamak hatta bazen gecelere akıp kafa dağıtmak sence de güzel birşey ise .. bizce de öyle..
Girişimci Grubu
Girişimci Grubu
Günümüzün ekonomik ve sosyal şartları bireyleri kendilerini daha güvenli hissettikleri limanlara doğru sürüklüyor. Para biriktirmek için borca girmek, ev/araba satın almak çok yaygın bir yöntem oldu. Bu durum uzun vadeli para için çalışmayı kaçınılmaz kılıyor. Bursa Girişimci Grubu, birikmiş paraya sahip olmak için yatırım yapmak ve parayı kendimiz için çalıştırmak üzerine düşüncelerimizi paylaşabileceğimiz, iş fikirleri geliştirebileceğimiz, belki network/sermaye/iş gücü noktalarında ufak birliktelikler
Hayden Sinemaya
Hayden Sinemaya
sinemaya gidesi olanlar .. ama yalnız gitmekten zerre haz etmeyenler... çıkışta izlediğinin kritiğini yapmak isteyenler... esprilere birileriyle gülüp, dramlara birileriyle ağlamak isteyenler... ama bunu yapmaya o veya bu sebeple arkadaşı olmayanlar.. yahutta yeni birilerini tanımak yeni gruplara girmek isteyenler... hayden efenim.. sinemaya gidek... yeterli katılım olursa whatsapp grubu kurarım :)
7.oda Sinema Kulübü
7.oda Sinema Kulübü
"Film Okuma" eğitiminin ardından kulübe üye olabilir ve birlikte film izleyebileceğiniz, sinemadan sohbet edebileceğiniz, sürekli yeni şeyler öğrenebileceğiniz arkadaşlar edinebilirsiniz. Pek yakında kafemiz de açılacaktır.
Bursa Toplanzi
Bursa Toplanzi
Bursa'da yaşayan Toplanzi üyelerinin tanışma noktası.
Arduino Bursa
Arduino Bursa
Arduino , zamanında pic ile yapamadığım birçok projeyi yapabilmeme imkan sağlayan bir alt yapıya sahip olduğu için ilgi odağım oldu. Yazılım , programlama , elektronik ve mekanik konularında bilgisini paylaşacak , emeğini esirgemeyecek , proje önerecek veya projelere katkıda bulunacak arkadaşlardan bir topluluk , bir atelye veya bir ar-ge merkezi oluşturmak istiyorum. Sonucunda pazarlanacak ürünler üretmek olan çalışmaların yapılmasına , geliştirilmesine ve üretimine altyapı , mekan ve kaynak bulmak
Fotoğrafçılık Grubu
Fotoğrafçılık Grubu
Bursa? Fotoğraf? Katıl o zaman! Ne yaparız? fotoğrafa gideriz. fotoğraf eğitimi verilebilir. yeter ki toplanalımzi.
Bisiklet Severler
Bisiklet Severler
Bursa'da Bisiklet sürmeyi sevenlerin toplandığı grup.
Beşiktaş Bursa
Beşiktaş Bursa
Bursa'dasın ve Beşiktaşlısın! bir de toplanzi'de takılıyosun. Katılman dinen caizdir. Bak din dedim. Gel.