davet
Toplanzi bulunduğunuz şehirde ilgi alanınıza giren topluluklara üye olup diğer üyelerle tanışmanızı ve beraber etkinliklere katılmanızı sağlayan bir sosyal ağdır.
Bursa Kategori Sıralama

Etkinlikler

ÜYE OL
Uludağ Trekking
Uludağ Trekking
Biz Uludağ Trekking grubu olarak profesyonel bir yürüyüş grubuyuz ve ticaret yapmıyoruz. İnsanla doğa arasındaki iletişimin yeniden kurulabilmesi, doğal yaşam alanlarının korunabilmesi, kırsal çevreye, ormanlara ve dağlara karşı insanımızın bilinç düzeyinin yükseltilmesi amacına uygun olarak, belirli tarihlerde arkadaş ve üyelerimizle kendi araçlarımızla ve masrafları paylaşarak doğa yürüyüşü yapmaktayız.
Bursa Language And Culture Exchange
Bursa Language And Culture Exchange
This group is for people who live in my local area and would like to meet and practice their English or Turkish in an informal setting. Let's gather as locals and foreigners and exchange language and culture. We have a lot to learn from each other. And we have good times to spend together. Anyone interested in food, coffee, dessert and conversation in English about any and all topics including, living the expat life, romance and dating stories, travel, philosophy, fashion and culture.
Bursa Toplanzi
Bursa Toplanzi
Bursa'da yaşayan Toplanzi üyelerinin tanışma noktası.
Bursa English Speaking Club
Bursa English Speaking Club
Bursada sıcak bir kahve eşliğinde yeni bir dil öğrenmek ve yeni bir kültür ile tanışmak isteyenleri bekliyoruz.Katılım gönülülük esasına dayalı olacak ve toplanma günlerimiz grup üyelerinin ortak kararı ile belirlenecektir.Hope to see you all :)
Mesai Sonrası Atıştırmaları
Mesai Sonrası Atıştırmaları
Gün bittiyse ve eve gitmek istemiyorsan, yeni arkadaşlar edinmek, birşeyler içip iki laflamak hatta bazen gecelere akıp kafa dağıtmak sence de güzel birşey ise .. bizce de öyle..
Hep Bir Adım İleri
Hep Bir Adım İleri
Her yaştan katılım sağlanabilir yeterki taşkınlık ve olumsuz bir durum oluşmasın.Tek amacım yürümenin öneminin unutlduğu modern hayatta insanlara bunu hatırlatmak ve gerek kısa mesafe gerek uzun mesafe yürüyerek güzel Bursa'mızı sanki bir Turist gibi yeniden keşfetmek.Ayriyeten akşam yürüyüş parklarında vb alanlarda da yürüyüş planlanabilir.Önemli olan yürümek ! keyfinize bakın :)
Wir Lernen Deutsch^^
Wir Lernen Deutsch^^
Eğer sen de yeni bir dil ve ona ait kültürü öğrenmek istiyorsan, Bursa'da, doğru yerdesin. Toplanma günlerimiz çoğunluğa bağlı olacak. Lass uns Deutsch lernen! :)
Hayden Sinemaya
Hayden Sinemaya
sinemaya gidesi olanlar .. ama yalnız gitmekten zerre haz etmeyenler... çıkışta izlediğinin kritiğini yapmak isteyenler... esprilere birileriyle gülüp, dramlara birileriyle ağlamak isteyenler... ama bunu yapmaya o veya bu sebeple arkadaşı olmayanlar.. yahutta yeni birilerini tanımak yeni gruplara girmek isteyenler... hayden efenim.. sinemaya gidek...
Girişimci Grubu
Girişimci Grubu
Günümüzün ekonomik ve sosyal şartları bireyleri kendilerini daha güvenli hissettikleri limanlara doğru sürüklüyor. Para biriktirmek için borca girmek, ev/araba satın almak çok yaygın bir yöntem oldu. Bu durum uzun vadeli para için çalışmayı kaçınılmaz kılıyor. Bursa Girişimci Grubu, birikmiş paraya sahip olmak için yatırım yapmak ve parayı kendimiz için çalıştırmak üzerine düşüncelerimizi paylaşabileceğimiz, iş fikirleri geliştirebileceğimiz, belki network/sermaye/iş gücü noktalarında ufak birliktelikler
Bursa Kişisel Gelişim Zirvesi
Bursa Kişisel Gelişim Zirvesi
Kişisel Gelişim Okulları tarafından More Enstitü işbirliğiyle gerçekleştirilen tüm etkinlikleri buradan bulabilirsiniz.
Bursa Just English Day
Bursa Just English Day
Merhabalar her yaşta için her yerden insanlar için İngilizce alıştırma yapma amacı ile periyodik buluşmalar.
Fotoğrafçılık Grubu
Fotoğrafçılık Grubu
Bursa? Fotoğraf? Katıl o zaman! Ne yaparız? fotoğrafa gideriz. fotoğraf eğitimi verilebilir. yeter ki toplanalımzi.