davet
Toplanzi bulunduğunuz şehirde ilgi alanınıza giren topluluklara üye olup diğer üyelerle tanışmanızı ve beraber etkinliklere katılmanızı sağlayan bir sosyal ağdır.
İstanbul Sinema Sıralama

Etkinlikler

ÜYE OL

"Sinema" Toplulukları

Sinema-Film
Sinema-Film
Vizyon, nostaljik, yerli-yabancı, aksiyon, komedi, bilim kurgu, dram, aşk her türlü sinema/film organizasyonu yapmak, film tavsiyelerini paylaşmak, film eleştrileri yapmak isteyen herkesi bekleriz.
İstanbul Edebiyat, Sinema Ve Felsefe Kulübü
İstanbul Edebiyat, Sinema Ve Felsefe Kulübü
İnsan duvarlara anlatmak için kitap okumayacağı gibi, düşüncelerini de kendisi ile mezara götürmek için üretmez. İnsanoğlu hep bir başkası için var olacak ve bir başkasında kendi varlığını tanımlayacaktır. Bu amaçla "İstanbul Edebiyat ve Felsefe Kulübü" kendini başkalarında var kılmak isteyen insanların bir araya gelebileceği bir platform olacağı inancıyla kuruldu. Topluluğumuz şu etkinliklerden oluşmaktadır: - Belirlenen konularla ilgili fikir teatileri - Kitap okumaları - Film gösterimleri ve
Sinefil-Sinema Eşlikçileri Grubu
Sinefil-Sinema Eşlikçileri Grubu
Sinemaya tek başına mı gidiyorsunuz? Sizin gibi başkaları ile göz göze geldiğiniz halde neden toplanamıyorsunuz? Sinemadan keyif alan insanların, sinefillerin buluşma alanı. Her hafta en az bir kere film izlemeye gitmek ve sonrasında tartışma platformu oluşturmak..Sinefillerin toplanma adresi.
İstanbul Sekizincifilm Sinema Topluluğu
İstanbul Sekizincifilm Sinema Topluluğu
Merhaba, Biz sinemayla ilgilenen ve film izlemekle yetinmeyip tamamen kendi üyelerinin yarattığı filmler çeken yeni bir ekibiz. Ekibimizde yer alıp yönetmenlik, yazarlık veya oyunculuk deneyimlerimize katılmak isteyenlerle düzenli olarak bir araya gelir, aktif üyelerle ekibimizi büyütürüz. Bizim için ne yapmaya çalıştığın ve ne istediğin dışında bir şey çok da önemli değil. Çok amatör olabilirsin, daha önce profesyonel bir çekimi bırak, bir oyunda bile oynamamış, senaryo yazmayı geç, eline alıp okumamış
Bambaşka Sinema
Bambaşka Sinema
Merhaba! Sinemayı salt Hollywood filmlerinden ibaret görmeyen, onun başka bir sanat dalı olduğunun bilincinde olan kişiler olarak toplanıp sinemaya gidebilir ya da kendimiz film gösterimleri düzenleyebiliriz. Eminim sinema konusunda birbirimize katkı sağlayabilir ve bu kültürümüzü geliştirebiliriz. 3,2,1... Motor! diyelim ve sinefilleri bu gruba dolduralım :) Soru ve görüşleriniz için mesaj atmanız yeterli.
Parliament Sinema Kulübü
Parliament Sinema Kulübü
Çocukluğumuzun efsanesi 1990'larda sinema filmlerinin her pazar gecesi televizyonda ilk kez gösterildiği sinema kuşağı olan Parliament Sinema Kulübü diğer bir adıyla Pazar Gecesi Sinemasını unutamayanlardan biri olarak kulübte yayınlanan filmlerden seçerek o filmler hakkında yorumlar ve eleştiriler yapmak için bir araya gelebiliriz. Ayrıca birlikte sinemaya gitmek için veya önceden belirlemiş olduğumuz bir film hakkında konuşmak için bir araya gelebiliriz.
Anime Sevenler Grubu
Anime Sevenler Grubu
Anime sevenler, manga takip edenler, uzak doğu hayranları, güney kore hayranlarının toplandığı bir grup kurmak amacım katılımlarınızı bekliyorum. Whatsapp grubu da kurarız yeterli katılım olunca.
36. İstanbul Film Festivali Katılımcıları
36. İstanbul Film Festivali Katılımcıları
Arkadaşlar merhaba. 5-15 nisan tarihlerinde düzenlenen , 36. istanbul film festivali ne katılacak kişileri bulmak , bu kişilerle hepimizin beraberce film izlemesi için bu topluluğu kuruyorum. hep beraber kahve içip film izleyip filmler üzerine tartışılabilir. film çıkışlarında bir şeyler yenip içilebilir. neden olmasın? ben bu festival-sadece festival- için bu topluluğu kuruyorum. bir aksilik olmazsa festival süresince her gün etkinlik düzenleyeceğim katılan olursa. olmazsa da ben yine