Hakkımızda

Toplanzi, Türkiye’de sizinle aynı ilgi alanlarına sahip kişilerle iletişim kurmanızı sağlayan, ilgi alanınıza giren etkinlikleri takip etmenizi sağlayan bir sosyal medya platformudur. Toplanzi ile ilgi alanınıza uygun topluluklara dahil olabilir aynı zamanda da kendi topluluğunuzu oluşturabilirsiniz. Toplanzi Ağustos 2013’te beta olarak kullanıcılarımızın hizmetine açılmıştır.

Neden Toplanzi?

Toplanzi ile spordan müziğe, bilişimden çevreye ilgi duyduğunuz her konuda topluluğa üye olabilir, ortak ilgi alanlarına sahip olduğunuz kişilere bu sayede kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Düzenleyeceğiniz etkinliklerin topluluk üyelerine ve ilgi duyacak diğer kişilere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Toplanzi ile neler yapabilirsiniz

- İlginizi çeken topluluklara üye olabilir, üye olduğunuz topluluk tarafından düzenlenen etkinliklere katılabilir ve topluluk üyeleriyle bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

- Katılacağınızı belirttiğiniz etkinlikleri Toplanzi’nin “hatırlatma takvimiyle” takip edebilirsiniz, böylelikle kaçırmazsınız.

- Üye olduğunuz toplulukların duvarlarında duygu, düşünce ve deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz

- Kendi topluluğunuzu oluşturabilirsiniz

- Oluşturduğunuz toplulukta düzenleyeceğiniz etkinliklerin duyurusunu yapabilirsiniz.

- Toplanzi’nin “katılımcı takibi” hizmetiyle topluluk üyeleri etkinliğinize katılıp katılmayacaklarını belirtirler. Böylece etkinliğinize tahmini katılım oranını takip edebilirsiniz

- Aynı anda birden fazla topluluğa üye olabilir, aynı anda birden fazla topluluk oluşturabilirsiniz.

- Toplanzi oluşturulan toplulukların otomatik olarak duyurusunu yaparak potansiyel yeni üyelere ulaşmanızı kolaylaştırır.