davet
Toplanzi bulunduğunuz şehirde ilgi alanınıza giren topluluklara üye olup diğer üyelerle tanışmanızı ve beraber etkinliklere katılmanızı sağlayan bir sosyal ağdır.
İstanbul Gezi Sıralama

Etkinlikler

ÜYE OL

"Gezi" Toplulukları

Gece Pedallamaca
Gece Pedallamaca
Manifestomuz; Havalar ısındı, yollar çok kalabalıklaştı asfaltlara sığmaz olduk boğaz paralelinde akşam serinliğinde ve sakinliğinde geceden gün doğumuna İstanbul"u pedallıyoruz.
Piknik & P!kn!k
Piknik & P!kn!k
YAZ AYLARININ EŞSİZ GRUBU OLACAĞIZ.. Merhaba Arkadaşlar.. Sizler de yorucu stresli bir iş haftasından sonra; doğayla iç içe, huzuru doyasıya yaşarken eşsiz lezzetlerin tadına varabileceğiniz (mangal partileri, pasta, börek, nargile, alkol vs) aynı zamanda yeni arkadaşlarla tanışıp eğlencenin ve muhabbetin dibine vurabileceğiniz, zaman zaman kamp yapabileceğiniz bir ortam arayıp da bulamıyorsanız müjdeler olsun artık buldunuz :) Bekle bizi ilkbahar & yaz, bekle bizi Çatalca, bekle bizi Ağva, bekle bizi
Hafta Sonu Gezginleri
Hafta Sonu Gezginleri
Merhaba Gezginler Grubumuz Hafta sonları İstanbul ve çevresine (ilerleyen zamanlarda tüm Türkiye) birer kaşif misali bilinmeyen ve bilindiğinde 'ahhh be neler varmışta haberimiz yokmuş' dedirtecek mekanları gezmek ve kafa dengi insanlarla bu zevki yaşayabilmek için kurulmuştur.
Rotasız Seyyah
Rotasız Seyyah
Yurt disi ve yurt icinde yapmis oldugumuz gezileri,anilarimizi paylasacagiz. Mutlak görülmesi gereken yerleri birde birbirimizden dinleyecegimiz bir ortam olusturmak icin gezmeye basliyoruz.