davet
Toplanzi bulunduğunuz şehirde ilgi alanınıza giren topluluklara üye olup diğer üyelerle tanışmanızı ve beraber etkinliklere katılmanızı sağlayan bir sosyal ağdır.
İzmir Kategori Sıralama

Etkinlikler

ÜYE OL
Geyik Muhabbeti
Geyik Muhabbeti
arkadaşlar sitedeki birçok grup faal olmadıgından yeni bir grup oluşturayım dedim katılımlarınızı bekliyorum Konular: Her türlü boş konu haricinde İş Çıkış Çayını Sevenler - Cazsevelerler - Sosyal Etkinlik Katılımcıları - Eh Belki Felsefe veya Birazda Kitap (okuyan sayımız düşük ama olsun :) Rakı Balık ortama akalım diyenler he tabi bide selfisiz olmaz diyenler hepinizi bekliyirik :D Solda bulunana >>> Topluluğa Katıl <<<< butonuna tıklayarak topluluga katıldıktan sonra sağ üst köşede bulunan >>> Whatsapp
Frikikçiler
Frikikçiler
Açmayı planladığım youtube kanalı için 4 ya da 5 kişilik futbolsever arıyorum. İlgilenenlerin üye olması yeterlidir.
İzmir Nargile Severler Grubu
İzmir Nargile Severler Grubu
Nargile içmeyi tutku getiren insanlar ile İzmir'İn farklı mekanlarında yapacağımız etkinliklerle birlikte nargile içmeyi keyifli daha keyifli hale getirmek en temel amacımız. Sayımız ne olursa olsun toplanalım yeter ki amaç nargile olsun :)
Amaçsız Eğlence Topluluğu
Amaçsız Eğlence Topluluğu
Hiç bir amaç gütmeden seviyeli eğlence grubu
İzmir'i İzmir Yapan Güzelliklerini Fotoğraflıyoruz.
İzmir'i İzmir Yapan Güzelliklerini Fotoğraflıyoruz.
Planlayacağımız gezilerle beraber İzmir'in eşsiz güzelliklerini fotoğraf albümüze ekleyeceğiz hatta birlikte İzmir fotoğraf albümü oluşturacağız. Her zaman eğlenmeden iş yapmayan bizler eğlenmeden de geri kalmayıp çeşitli aktiviteler yapacağız. Tüm İzmir fotoğrafçılarını buraya bekliyoruz. Fotoğraflandırılmayı bekleyen o kadar çok güzel yerler var ki ..
Gezi Ve Sohbet
Gezi Ve Sohbet
herkese hitap ediyoruz. anlatacak komik hüzünlü neşeli dramatik yada ilginç hikayeleri olan herkesi dinlemek ve anlatmak bunu yaparken de eğlenmek.
İzmir Doğa Sporcuları
İzmir Doğa Sporcuları
Yıllardır doğada spora yapıyorum ve fitness dan daha yararlı ve sağlıklı olduğunu düşünüyorum benım gibi düşünen ve gerçekten spora aşık insanlara yardımcı olmak hem kendimi hemde yanımda olacak insanları geliştirmek ve sporcu, sağlıklı, ahlaklı bireylerle güzel aktiviteler yapmayı umut ediyorum . Herşey güzel olsun ;)
Sohbet - Tanışma - Etkinlik ( Grubu )
Sohbet - Tanışma - Etkinlik ( Grubu )
Sohbet etmek, tanısmak ve çeşitli aktiviteler yapmak eğlenmek. Amacımız güzel bir arkadas grubu olusturmak.
Akşamüstü Biracıları
Akşamüstü Biracıları
İşten güçten yeterince sosyalleşemediniz mi? Yetmez daha da çok arkadaşım olsun mu diyorsunuz? Eve gitmeden iki lafın belini kırayım, yeni tanıştığım kankalarımla biramı tokuşturayım hayalleri artık gerçek oluyor. Akşam biracıları ayağınıza geldi. 5 dakikada buluşulur en keyifli muhabbet hemen teslim edilir. Sayımız 10 olsun 20 olsun da buluşalım diye beklemek yok. 3 kişi olduğumuz an atarız kendimizi sokaklara. Saygılar.
Yalnızlar Kulübü 35
Yalnızlar Kulübü 35
Yalnızlar ve kendini yalnız hissedenler,kulübümüze hoşgeldiniz!
Cazseverler Kulübü
Cazseverler Kulübü
İzmir pek çok caz müzisyeni yetiştirmiş bir kent, dinleyici açısından da büyük bir potansiyele sahip ancak bu müziğin hakkıyla icra edildiği mekanlar maalesef oldukça az -ve maalesef kimsenin tercih etmediği günler ayrılıyor. Bu dinleyici açısından çoğu zaman eş-dost olmadığı için o dinletiyi takip etmemek anlamına gelebiliyor. Aynı zamanda sanatçıların motivasyonunu da etkiliyor ve mekanları da bu müziğe yer açmak hakkında düşündürebiliyor. Cazseverlerin örgütlenmesi belki de bu doğrultuda anlamlı
Oyunsever
Oyunsever
Tabu, monopoly, scrabble, jenga, risk ve daha birçokları. Hadi oyun oynayalım. Hepimizin biraz eğlenip kafa dağıtmaya ihtiyacı vardır. Akşam üstü iş çıkışı ya da bir hafta sonu hemencecik bir plan yapılır.
Kitap Ve Felsefe Kulübü
Kitap Ve Felsefe Kulübü
kitap okumayı, felsefe yapmayı, konuşmayı seviyorsan ve bizimle paylaşacak fikirlerin, üzerinde tartışmak istediğin bir konun varsa doğru yerdesin :D kısacası kulüp beynini yakana kadar kullanmayı seven herkese hitap ediyor. ayrıca yapısı gereği bu kulüp şunları bolca içerecek: sunum yapmak ve topluluk önünde konuşmak. ''ödev'' veya ''iş'' adı altında görmeyince çok yabancı olduğumuz iki eylem değil mi aslında günlük hayatımızın kocaman bir
English Speaking Club İzmir
English Speaking Club İzmir
İzmirde ingilizce konuşma pratiği yapıp, yeni insanlar ve yeni kültürler ile tanımak için buluşalım.Grup toplantı ve etkinliklerimizin başarılı olabilmesi için üyelerimiz sadece ingilizce konuşma pratiği amacıyla etkinliklerimize gelmesi gerekir.Bunun dışındaki durumlara neden olan arkadaşların topluluk dışı kalacağını vurgulamak isterim. İngilizce konuşma pratiğiyle yola çıktık ama bir çok farklı etkinlik düzenlemeyi düşünüyorum.Daha önceden bir çok farklı konseptlerdeki konuşma pratiği partilerine ve
Sinema Ve Eğlence Kulübü
Sinema Ve Eğlence Kulübü
Arkadaşlar merhaba. Sinema severlere sesleniyorum:) izmir de böyle bir eksiklik olduğunu fark ettim:) bu sayfayi beraber tanisip , kahve içip sinemaya gidip film izlemek için açtım. Filmden sonra filmler üzerine tartisabiliriz. Hem bir bilgi aktarimi hem de beyin jimnastiği yapmis oluruz. Filmlerden sonra da beraberce bir kafe - bar vesairede yemek yiyip bir şeyler yudumlayabiliriz. Mayis ayindan itibaren düzenli olarak etkinlik gerceklestirmeyi düşünüyorum. Katilim olursa konuşup filmleri beraber de
Kış Severler
Kış Severler
Mesai bitimi stresimizi nasıl atıyoruz tabiki de yeni tanışacağımız bu topluluktaki insanların hoş muhabbetleriyle...Kışı muhabbetle geçirmek istiyorsan haydi bize katıl!
Baykuş İstasyonu
Baykuş İstasyonu
En birinci amaç EĞLENMEK! Farklı hayatların bazı zaman dilimlerinde kesişmesi ve bu zaman dilimlerinde olabildiğince verimli bir şekilde eğlenmeleri.Bazen güzel bir müzik, soğuk bir bira, keyifli muhabbetler hiç de fena olmaz.
İzmir İtalyanca Konuşma Ve Kültür Topluluğu
İzmir İtalyanca Konuşma Ve Kültür Topluluğu
Topluluğumuzun ana hedefi, İtalyanca düzeyi ne olursa olsun pratik için İtalyanca konuşma ortamları düzenleyerek hem yabancı dil konusunda gelişmeyi sağlamak, hem de bu dile gönül vermiş insanların birbirleriyle tanışıp güzel bir arkadaşlık grubu oluşturmasını sağlamaktır. Çeşitli sanat aktiviteleri, konserler, italyan filmleri izleme günleri gibi değişik aktviteler de düşünülmektedir.
İzmir Sosyal Ve Mesleki Dayanışma Hareketi
İzmir Sosyal Ve Mesleki Dayanışma Hareketi
İzmir Sosyal ve Mesleki Dayanışma Hareketi ; belirli günlerde üyelerin tanışma toplantıları sayesinde, mesleki ve sosyal dayanışmaları, sosyal projelerde birlikte hareket etme imkanının sağlanması , arkadaşlık ortamının oluşması için kurulmuştur.
Literas Kitap Kulübü
Literas Kitap Kulübü
Fikirler, harflerden oluşur ve bir araya gelip dünyayı değiştirebilir. Bir fikrin ışıltısında buluşan harfler, sanat evreninin güneşi olurlar. Bu güneşe bir parça ışık olmak ister misin? Gücümüzü harflerden ve kelimelerden alıyoruz. Çünkü biz, her harf ve kelimenin bir enerji taşıdığını biliyoruz.Kitap okuma ve tartışma kültürünü edinen bireyler yaratmak ve bu bireylerin, bir fikrin ışıltısında buluşmasını sağlamak misyonunu kendimize biçtik. Bu halkanın bir parçası olmak istiyorsan, bize
Cabullcu Dart Team
Cabullcu Dart Team
2014 bir board etrafında darta gönül vermiş, cok önemli dostluklarin kurulduğu, hedeflerine emin adimlarla yuruyen Izmir dartinin lokomotifi olan caBullcu grubunun kuruluşu olarak olarak tarihe geçti ... Hedeflerimizden sasmadan, daha emin adımlarla, darta doyacagimiz yepyeni organizasyonlarla, aramiza katilan yeni arkadaslarla kenetlenip Izmir dartinin citasini yukseltecegimiz oranızasyonlarımıza herkesı beklıyoruz
Hecesiz Yazanlar
Hecesiz Yazanlar
Topluluğumuz, kendi kendine yazan, yazdıkça rahatlayan, yazarak arşa ulaşmayı hedefleyen arkadaşları bir araya toplayacak inş. :) Kendi aramızda şiir geceleri, söyleşiler, dinletiler düzenlenicek. Bazen bir deniz kenarında, bazen bir orman kıyısında, bazen anlaşmalı mekanlarda. Şiirin sesi yükselmeli her yerden.
Başparmak Otostop Grubu
Başparmak Otostop Grubu
Öncelikle topluluğun şehrini Izmir yaptım bunun sebebi daha çok kişiye ulaşmak için ama sadece izmirle sınırlı olan bir grup değildir. Farklı şehirlerde okuyan ünüversite öğrencilerinin beraber yardımlaşarak otostopla yeni yerler görüp yeni insanlar tanıyarak seyahat edebiliceği bir topluluk. Hafta sonları derslerden ve okulun sıkıcılığından kurtulup neden kamp için kaçamak yapmayalım ki?
Kedi İrma Yoga Buluşmaları
Kedi İrma Yoga Buluşmaları
Topluluğumuz İzmir'de birlikte yoga yapmak, yoga çerçevesinde kendini geliştirmek ve tabiki eğlenmek isteyenlerin buluşma noktası. Not: Üzülerek söylüyoruz, grubumuz şu an üye alımına cinsiyetçi yaklaşmakta yalnızca kadın üye alımı yapmaktadır. Anlayışınız için teşekkürler.
Tarih Sevenler
Tarih Sevenler
Türk ve dünya tarihini seven herkesin bildiklerini paylaşabileceği eğlenceli bir grup olması dileğiyle
İzmir Akademik
İzmir Akademik
İzmir'de bulunan üniversitelerden akademisyenler icin sohbet, yeme, içme. A weekly meeting group for academic people in Izmir, chat eat and drink.
Rakı Balık İzmir
Rakı Balık İzmir
İzmir'de yaşıyorsanız Cuma ve Cumartesileri hatta bazen hafta içi havadaki güzel deniz kokusu size rakı ve balığı çağrıştırmıştır mutlaka. Bostanlı'da, Konak'ta, Kordon'da nerede olursanız olun rakınızı koyup egenin izmirin güzel mezelerine uzanıyorsa eliniz mutlusunuzdur. Ama ya canınız rakı balık muhabbeti çekiyor ve arkadaşlarınızla sözleşemeiyseniz ve yalnızsanız. O zaman yeni insanlar tanıyarak rakı sohbeti yapmak da cok keyifli olabilir.. Siz de benim gibi bunu deneyimlemekten keyif alıyorsanız
Kitaplı Günler
Kitaplı Günler
Her yaştan insana hitap eden bu topluluk beraber kitap okumak, paylaşımda bulunmak, beraber imza günlerine katılmak vb etkinlikler düzenleyecektir.
Rüzgarı Hissetmeyi Sevenler
Rüzgarı Hissetmeyi Sevenler
Paten kaymayı öğrenmek isteyenler, veya paten kaymaktan zevk alanları aramızda görmeyi çok isteriz.
Pro Evolution Soccer (Pes)
Pro Evolution Soccer (Pes)
Kendi aramızda ödüllü pes turnuvası düzenleyebiliriz ya da öylesine buluşup kaynaşmak için oynayabiliiriz.
Sinemamizm
Sinemamizm
Sinema filmlerinin düzenli takibi filmlerin ardından karşılıklı film hakkında görüşlerin paylaşılıp bir metin oluşturulup bunun sosyal medyadan paylaşımı.
Teknolojiyiseviyoruz....
Teknolojiyiseviyoruz....
Bilimi, Teknolojiyi, Sosyal Medyayı Yakından Takip ediyorsak bizbize uygulayalım, Teknoloji
Join The Movement
Join The Movement
Üniversite öğrencilerinin buluştuğu nokta !
Silinecek Grup2
Silinecek Grup2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Silinecek Grup
Silinecek Grup
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rakı Sevenler Kulübü
Rakı Sevenler Kulübü
RAKI DOSTU olunmaz RAKI ile DOST olunur... RAKInın sevgili DOSTları... Oradan buradan değil sofranızdan çıktık yola. Biz hep vardık aslında... Sofranızda ki MUHABBET, İkinci kadehde ki SEVGİLİ, Adap öğreten BABA, Omzunda ağlanan DOST, Paylaşılmayan YALNIZLIK, Kadehte ki RAKI idik biz.... BAŞKA KADEHTEN KONMADIK, ŞİŞENİN ASLI BİZDİK... Biz hep vardık SİZ de HOŞGELDİNİZ Şimdi BİZi misafir ettiğiniz Sofraları bizimle paylaşın haydi... Başka KADEHLERDEN olmasın paylaşımlar bu şişe bize size açıldı sadece
İzmir Chopper Kullanıcıları
İzmir Chopper Kullanıcıları
İzmir'de yaşayan Chopper, Cruiser kullanıcılarının deneyimlerini paylaşabilmesi ve parça aksesuar konusunda yardımlasma amaclı.
İzmir Sosyal Sorumluluk (Üniversiteli Yardım)
İzmir Sosyal Sorumluluk (Üniversiteli Yardım)
Üniversiteli Yardım ; Eğitim Odaklı Yardım Hareketidir Üniversite öğrencileri tarafından 2011 yılında bir oluşum halini almıştır “Kitap okumanın temelleşmesi adına” etkinlikler yapmıştır İzmir’de bir kıraathaneye kütüphane kurmuştur. Her çocuğun “çağdaş düzeyde eğitim alması” gerektiğini düşünür Çocuklara “umut ışığı olmak” adına buradadır… Ufak yardımlarla “geleceğe nasıl yatırım yapılır” göstermek için buradadır… facebook.com/universiteliyardim twitter.com/UniYardim universiteliyardim@hotmail.com
Gezelim Tanıyalım
Gezelim Tanıyalım
İzmir ve Çevresindeki güzellikleri etkinliklerimizle birlikte tanıyalım.
İzmir Meraklı Fotoğrafçılar Grubu
İzmir Meraklı Fotoğrafçılar Grubu
Kış geldi ve artık güzel karelerin, güzel muhabbetlerin ve eğlencenin zamanı. Kışın yarattığı sıkıcı havayı karelerimizle delelim! Biliyorum, bir çok fotoğraf topluluğu var ancak aynı insanlar, aynı sözler, aynı kareler sıkıcı olmadı mı? Maksat, hem hep birlikte fotoğraf çekelim hem de bilgi paylaşımı yapalım.