davet
Toplanzi bulunduğunuz şehirde ilgi alanınıza giren topluluklara üye olup diğer üyelerle tanışmanızı ve beraber etkinliklere katılmanızı sağlayan bir sosyal ağdır.
Ankara Kategori Sıralama

Etkinlikler

ÜYE OL
Ankara Latin Dansına Başlayanlar
Ankara Latin Dansına Başlayanlar
Ankarada latin dansları acısından aslında sanslı illerimizden birisi ama sizde benim gibi baslangıc veya orta seviye iseniz ozellıkle ilk baslarda yasadıgım sorunu yasamıssınızdır gecelere katılamamak ve katılsanda dans etmeye cesaret edememek işte bu yuzden bu grup eger amacına ulasırsa ozellıkle baslangıc sevıyesındekı arkadaslar duzenlenen etkinlikler sayesinde daha çok pratik yapma sansı bulacak ve herkes in farklı okullardan gelmesi sayesinde degisik kombinasyonları birbirimize aktarma sansımız
Hukuksal Gelişim Adalet Ve Söyleşi Platformu
Hukuksal Gelişim  Adalet Ve Söyleşi Platformu
Herkese Sevgi ve Saygılar topluluğu kurma amacım Ankara'lı genç hukukçu ,öğrenci kardeslerimizi , adalet ve hukuk ile ilgilenen herkesi bu platformda toplamak; etkinliklerden söylesilerden haberdar etmek, cevabını birlikte arayacağımız soruları ve sorunları çözmeyi belli kitaplar ve konular üzerinde tartısarak kendimizi gelistirmeyi amaçladığımız bir platformdur. Vize ve final haftalarında da ögrenci kardeslerimiz icin not döküman paylasımıda olması açısından dayanışmayı hedeflemektedir.
Eğlen Coş Hayat Boş
Eğlen Coş Hayat Boş
Grup Fotosunda Bulunan QR kodu okutarak whatsapp grubuna katılabilirsiniz. Merhaba Arkadaşlar Ankara'da olup gruplar halinde saygı çerçevesinde birbirimizi rahatsız etmeden konser, Bar, Meyhane, Cafe gibi yerlerde arada bir buluşup yeni arkadaşlıklar edinmek ve güzel vakit geçirmek için kurulmuş bir topluluktur. İstanbul grupların da denk geldiğim "mesai-sonrasi-biracilari" ve "yuruyussever" gruplarından imrenerek bizlerin de o şekilde fotograf paylasımları ve eglenceli sohbetler yapmamız dileği ile o ve
Kitap Kulübü
Kitap Kulübü
Kitap kulübüne hoşgeldin :). Seçtiğimiz bir kitap ile ilgili görüşlerimizi aktarıyoruz birbirimize. Buluşmalarımız 2 haftada bir pazar günleri saat 18:00'de Kavaklıdere'de oluyor. Toplantıyı bir moderatör yönlendiriyor ve moderatör her buluşmada/kitapta değişiyor. Seni de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
Tiyatro Severler
Tiyatro Severler
GELİN OYUNLARI BİRLİKTE TAKİP EDELİM
Sineplan
Sineplan
Bu topluluk Avrupa ve Dünya sineması ayrıca Amerikan bağımsız sinemalarına göz atan ve meraklı olanlar , Film festivallerini takip eden , yönetmen sinemaları hakkında bilgisi olanlar yada bu konularda bir şeyler öğrenmek için kurulmuştur ilgilenenler buyursunlar efenim.
Aktif-İz Gençlik Topluluğu
Aktif-İz Gençlik Topluluğu
Heyecanlı, samimi, istekli, yetenekli, yoğun kafalı, tecrübeli, hayalperest biraz da sorumluluk sahibiyiz. Her yeni gün küllerimizden doğarak bugüne geldik. Ekipleştik, aktifleştik. Hayata sosyal bir iz bırakalım dedik. Ayıptır söylemesi; ama biz aslında zor olanı seçtik. Sorumluluk bilinci aşılama, gönüllü faaliyetler oluşturma, toplumsal sorunları ele alma, eğitimler uygulama, takım ruhu oluşturma ve daha aklına gelen gelmeyen her türlü sosyal hedefin içine maydanoz oluverdik. Yönetim Kurulu'nda yer
Film Proje Yapım
Film Proje Yapım
kısa film ve belgesel film projeleri üretmek ve çekmek, ekip oluşturmak. proje grubununa ekip olarak (yönetmen, asistan, senarist, ışıkçı, sesçi, kameraman, çaycı...) olarak destek verebilirsiniz oyuncu olarak katılabilirsiniz.
Masaüstü Oyun Severler Topluluğu
Masaüstü Oyun Severler Topluluğu
Masaüstü oyunu sevenleri bir araya getiriyor. Sizde olmayan kutu oyunlarını, sizde olan oyunlarını oynayacak başka oyun severleri bulmanızı sağlıyor. Güzel havalarda dışarıda, soğuk havalarda cafelerde buluşabiliriz.
Aktif Ankaralılar
Aktif Ankaralılar
Ankara'da en büyük sorunun aktif bir grup bulunmaması olduğunu gördüm. Bir hevesle açılıp, güzel bir üye sayısına da ulaşmasına rağmen hiç etkinlik düzenlememiş onlarca grup arasından siz de aktif bir grup arıyorken kendinizi bu yazıyı okurken bulduysanız doğru yerdesiniz :) Bol bol etkinlik yapan, gezen tozan bir grup olabilmek için hepinizi desteğine ihtiyaç var. Zaman içinde etkinliklerin konseptini de genel isteğe göre düzenleyebiliriz. HEPİNİZ HOŞGELDİNİZ!!!
Zaman Tüneli Edebiyat Kulübü
Zaman Tüneli Edebiyat Kulübü
Zaman içerisinde değişen ve gelişen edebiyat eserleri, yazarları ve düşünceler üzerine fikirlerinizi özgürce beyan edebileceğiniz, her görüşe saygılı, insanları sınıflandırmadan bir araya edebiyat ile getirmek en büyük gayemizdir.Bize katılırsanız ne mutlu bize... Sizin gibi açık zihinlere dünyanın ihtiyacı var!
Şiirli Günler
Şiirli Günler
Edebiyatı ve şiiri seven herkese yönelik sıcak bir topluluk, bir şiir paylaşım alanı yaratma, şiir dinletilerine katılma yada şiir okuyacağımız günler oluşturma gibi uğraşlar içinde olacaktır.
Ankara English Speaking Group
Ankara English Speaking Group
This is a group for people interested in improving their speaking skills. All skills levels are welcome. I am not professional, not a native speaker. But I wanna improve my speaking skill and have a good time. If you are interested in too, we can meet at weekends or after work. We can have breakfast, drink coffee or find something else. Let's talk.
Tenis-Severler
Tenis-Severler
Özellikle Ankarada yaşayıp tenis oynamak isteyip, bu amaçla hem kendini geliştirmek hem de spor yapmak amacıyla farklı insanları bir araya getirmeyi amaçlayan bir topluluktur.
Ankaralı Pokerciler
Ankaralı Pokerciler
Ankara'da poker severler buluşsa ya. Maksat para değil; muhabbet, matematik olsa ne güzel olmaz mı?
Sosyal Genç
Sosyal Genç
Topluluğu Ankara'nın griliğine renk katmak amacı üzerine açıyoruz.Bu şehirde bir çok öğrenci arkadaşlarımız veyahut genç yaşta çalışan arkadaşlarımız var.Öğrenciler vizelerden bunalıyor çalışanlar stresten bunalıyor.Biz topluluk olarak kimseyi ayırmaksızın genç bireyler olarak düzenli faaliyetler yapma amacını güdüyoruz.Sizlerin katılımıyla uygun bulduğumuz günlerde gerek kitap okuma etkinliği gerek gezi etkinliği vs. düzenleme planı içerisindeyiz.Hiç bir şekilde reklam yapma,siyasi yönde bir hareket
Yan Flüt Çalmaya Çalışanlar
Yan Flüt Çalmaya Çalışanlar
Yan flüt çalmaya çalışanların toplandığı yerdir. Bilenlerin bilmeyenlere öğrettiği,hep beraber şarkılar üzerinde çalışıp keyifli zaman geçirmek isteyenleri buluşturmayı amaçlar:) Sadece dinlemek isteyenler,flüdü olmayanlarda katılabilir. Ankara'nın bir elin parmağını geçmeyen doğal mekanlarında etkinlikler düzenlenmesi hedeflenmiştir bkz= Hacettepe Yeşil Vadi,Eymir Gölü,Mogan Parkı,Dikmen Vadisi vb.
Kapalı Gişe
Kapalı Gişe
Eğer bir filme gitmeden önce yönetmenine, oyuncularına, imbd puanına, çeşitli eleştirmenlerin yorumlarına bakıyor,beğendiğiniz replikleri not alıyor, film başlamadan salona girip jenerik bitmeden salondan çıkmıyorsanız ve en önemlisi de dublaja karşıysanız siz de bir Sinefil olabilirsiniz. Sinefil: sinema ve ona dair olan, akla gelebilecek her şeyi hayatının değişmez parçası tutup; film izlemeden, sinema sohbetleri etmeden, sinema üzerine düşünmeden yaşayamayan, oksijeni, suyu, ekmeği sinema olan kişilerin
Ankara Mızıkçıları
Ankara Mızıkçıları
" İnsanın özgürleşmesi yalnızca buna bağlıdır, çünkü o doğanın yasalarına itaât eder; onlar insana dışarıdan insanî veya ilâhî, kollektif veya bireysel her ne olursa olsun, herhangi bir yabancı irade tarafından empoze edildiği için değil, kendisi onları böyle kavradığı için. " Bunlar hep çift tırnak sahibi insanların sözlerdir , bireyi zaman zaman üzücü gülümsetir ve asla bir önceki anın getirisiyle beslenmez . Sözüm ona milyonların ve milyarların hüküm sürdüğü Şer-i dağların köleleri beni sallama
Ankara Edebiyat Düşkünleri
Ankara Edebiyat Düşkünleri
Gönül insanlarının bir araya gelebileceği, birbirlerine yeni ufuklar açmaya niyetli güzel insanların güzel atlara binip gelebileceği bir topluluk amacındayım. Eli kalem tutan da şiir okuyan da tiyatro sahnesinin tozunu yutan da kendini buraya ait hissedebilir. Güzel insanların az kaldığı şu dünyada bir avuç umut arayan birisi olarak bütün keyifli insanları bekliyorum.
Toastmasters Ankara
Toastmasters Ankara
Hello everyone! Do you want to join a club to improve your public speaking skills, meet new people and listen to interesting topics? Ankara branch of the Toastmasters International holds meetings every Tuesday between 19:00-20:30 at Turkish-American Association on Cinnah Street, Kavaklıdere, close to Kugulu Park. It is a non-profit club for public speaking, to overcome fear of it, to practice speaking English and to get to know more people and have good time. Everyone is warmly welcome, participation is
Ankara Hip Hop Dans
Ankara Hip Hop Dans
Ankara'da olupta kendini bu dans türlerinde geliştirmek isteyenlerin buluşma noktası.
Beşiktaş
Beşiktaş
Beşiktaş maçlarını birlikte izlemek maçlara gitmek..
Ankara Roman Projeleri
Ankara Roman Projeleri
Bir roman yazma projesi olanlar katılabilir. 2 haftada bir bir araya gelip projelerimizin gelişimini paylaşacağız.
Infj Ankara
Infj Ankara
INFJ kişilik tipi oldukça az bulunur cinstendir ve nüfusun yüzde birinden daha azını oluştururlar. Ama bu tipler dünyaya izlerini bırakırlar. Diplomat (NF) olarak idealizm ve ahlak konusunda doğuştan bir yeteneğe sahiptirler, ama onları bir başka kılan Planlayıcı (J) özellikleridir. INFJler âtıl hayalperestler değillerdir, aksine hedeflerine ulaşmak ve kalıcı, olumlu etki yaratmak için somut adımlar atma kapasitesi bulunan insanlardır.
Squash Team Ankara
Squash Team Ankara
Ankara'da Squash yapmak isteyen, Squash'a ilgi duyan, geliştirmek ve etkinleştirmek isteyenlerin toplaştığı yerimsi grup.
Student
Student
Ankara daki üniversite öğrenci arkadaşlarımın katılmasıyla daha fazla büyümeyi hedefliyorum.Amac birlikte farklı etkinlikler düzenleyip eğlenmek kaynaşmak ve yeni arkadaşlıklar edinmektir
Balonfutbol Oyunu
Balonfutbol Oyunu
YOKSA SİZ DAHA BALON FUTBOL OYNAMADINIZ MI ?
Ankara Entelektüeller Birliği
Ankara Entelektüeller Birliği
Öncelikle hoşgeldiniz, grubumuz kısacası herşeyi kapsamaktadır, yani neyle ilgileniyorsanız ilgilenin, bu ilginizi ve yeteneğinizi değerlendirebileceğiniz bir grup kurma hayali içerisindeyim.Dikkat çekmek isterimki, sanal bir gruptan ziyade aktif bir grup kurmayı planlıyorum.Bundan kasıtım, sürekli buluşmalar ve etkinlikler yapmak olacak.Planlı aktiviteler yapılacağı gibi sadece plansız takılmalara ve sohbetlere yerimizde olacaktır.Okuduğunuz için çok teşekkür ederim.
Ankara Çapulcuları
Ankara Çapulcuları
herkes için, önyargısız, eğlenceli ve seviyeli bir yer
Speed Dating Ankara
Speed Dating Ankara
Speed Dating nedir? Speed Dating'de eşit sayıda kadın ve erkek bir masa etrafında oturuyorlar ve kendilerine ayrılan 5 dk içinde tanışıyorlar. Öncesinde sıkı bir elemeden geçen katılımcılar yaş, eğitim ve kariyer gibi objectif değerlere göre etkinliğe kabul ediliyorlar.
Balgat Coffee Lab İngilizce Konuşma Grubu
Balgat Coffee Lab İngilizce Konuşma Grubu
Topluluk olarak,her hafta düzenli olarak belirlenecek 2 saat ve ya talebe göre 4 saat,Balgat Coffee Lab(Yer isteğe göre değişebilir rahatsız edilemeyeceğimiz ve sessiz bir yer olsun gerisi önemli değil),bir araya gelerek sadece İngilizce konuşarak ve kurulacak whatsapp gruplarında da sadece ingilizce konuşarak hem İngilizceyi geliştirmeye yönelik hem de network çalışması da olacak bir grup oluşturmak.
Hacettepe Öğrencileri Topluluğu
Hacettepe Öğrencileri Topluluğu
Hacettepe Üniversitesi'nde okuyan öğrencierin buluşma noktası.
Ankara Tenis Kulübü
Ankara Tenis Kulübü
Ankara'da tenis oynamayı sevenler veya oynamak isteyen arkadaşları bir araya getirmeyi planlıyoruz. Hem oyun için eş bulma hem de topluluk üyeleri arasında çeşitli zamanlarda turnuva vb. faaliyetler düzenleyerek kendimizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Bütün tenis severleri bekleriz.
Müzisyenler
Müzisyenler
İçindeki saf enerjiyi müzik yoluyla somutlaştırmak isteyenlere gelsin:) ne bekliyorsunuz biraz müzik yapalım...
Sanatsal Etkinlikler
Sanatsal Etkinlikler
iptal.............................................................................................
Birileri
Birileri
Kendi kelimelerinin sana yetmediği anlar vardır hayatta... ve sözcükleri yan yana getirip kuramayacağın bir çok cümle... Onları bir araya getirmek için " Birileri" olmalı... Eksik bıraktığımız, belki hiç hatırlamadığımız kelimeleri, heceleri paylaşmalı. Adı dostluk, adı mutluluk, yada sen ne isim verirsen. İnanıyorum ki, hayata ne verirsen hayatta fazlasıyla sana onu verir. Ve hayattan ne alırsan hayatta senden onu alır. Güzeli vermek için "Birileri" gerek... Güzeli alabilecek
......
......
Topluluğumuzun amacı artık birbirinin kopyası olan ve olmaya mahkum farklı devletlerin siyasi eğilimlerinin dışında fikirler ortaya çıkarmak ve eyleme geçirmektir.
Ankara Motosikletlileri
Ankara Motosikletlileri
Topluluk amacımız motosiklet tutkunlarının birbirleriyle iletişim kurması ve etkinlikler düzenlemesi
Kaybedenler Kulubü Ankara
Kaybedenler Kulubü Ankara
"Benim kendimi evimde hissettiğim yerler, hep, evim olmayan yerlerdi." Kaybeden gelsin.