davet
Toplanzi bulunduğunuz şehirde ilgi alanınıza giren topluluklara üye olup diğer üyelerle tanışmanızı ve beraber etkinliklere katılmanızı sağlayan bir sosyal ağdır.
İstanbul Teknoloji Sıralama

Etkinlikler

ÜYE OL

"Teknoloji" Toplulukları

İstanbul Yazılımcılar Grubu
İstanbul Yazılımcılar Grubu
İstanbulda yazılım geliştirenler için bilgi paylaşımı iş ve çevre edinme amaçlı
İstanbul İçin Kodlama Vakti
İstanbul İçin Kodlama Vakti
//Biraz Cesaret "Sadece yeni bir oyun satın almayın,bir tane de siz yapın! Sadece çıkan yeni bir uygulamayı indirmeyin,tasarlanmasında yardımcı olun! Sadece telefonunuzla oynamayın,onu programlayın! Hiç kimse bir bilgisayar bilimcisi olarak doğmaz, fakat biraz sıkı çalışma,biraz matematik ve bilim ile herkes bilgisayar bilimcisi olabilir. Bu hafta bunu deneme şansınız var! Ve kimsenin "yapamazsın" demesine izin vermeyin! İster kadın, ister erkek olun. İster şehirde, ister kırsalda
Startup Grind By Google
Startup Grind By Google
Startup Grind is a global startup community educating, inspiring, and connecting entrepreneurs. We host monthly events in more than 150 cities and 65 countries featuring successful local founders, innovators, educators and investors who share personal stories and lessons learned on the road to building great companies. Our monthly fireside chat interviews, startup mixers and annual conferences provide ample opportunities to connect with amazing startups and the people behind them, tap into a strong support
İstanbul Mühendisler Grubu
İstanbul Mühendisler Grubu
İstanbulda Mühendis Olmak İsteyen ve Mühendislerin Buluşma Yeri Burada Birbirimizle Tecrubelerimizi Paylaşacağız Değişik Etkinliklere Katılacağız
Bilimsel Araştırmalar Klübü
Bilimsel Araştırmalar Klübü
Bilimsel alanda keşfedilmiş görüşleri, incelemek, tartışmak, kavramak üzere okumalar yapıp tartışmalar yürütmek amacımız var.
Techistanbul
Techistanbul
Merhaba Arkadaşlar Topluluğumuzun asıl amacı, cloud , devops , bigdata gibi konulara ilgi duyanları /çalışanları bir araya getirmek , bu konularla ilgili TechMeetup'lar yapabilmektir.
Yazılım Severler
Yazılım Severler
Yazılımla uğraşan insanların birbiriyle bu konuda yardımlaşabileceği, karşılıklı olarak fikir alışverişinde bulunabileceği, asosyal yaşam biçiminden çıkıp güzel etkinlikler düzenlenebileceği bir ortam.
Bisiklet İstanbul
Bisiklet İstanbul
Topluluğun amacı: İstanbulda yaşayan tüm bisiklet severlerle tanışıp güzel turlar düzenlemek.
Bitcoin-Banka
Bitcoin-Banka
finanssever olup mantıklı yatırımlar yapmak isteyenler. Kenarda 3-5 kuruş parasıda olsa dolar mı? bitcoin mi? ya da herhangi bir borsa kağıdı mı? bilgi paylaşarak çoğalır.
Bitcoin
Bitcoin
topluluğumuz başta istanbul olmak üzere Türkiyedeki bitcoin kullanıcılarını bir araya getirmeyi amaçlamaktadır .
Bilişim Ve Sosyal Ağlar Bilinçlenme
Bilişim Ve Sosyal Ağlar Bilinçlenme
Bilişim ve Teknoloji Araştırmalar Bunun Üzerine Sohbet ve Yenilikler Amaçlayan Herkesi Grubuma Beklerim..