davet
Toplanzi bulunduğunuz şehirde ilgi alanınıza giren topluluklara üye olup diğer üyelerle tanışmanızı ve beraber etkinliklere katılmanızı sağlayan bir sosyal ağdır.
İstanbul Hobi Sıralama

Etkinlikler

ÜYE OL

"Hobi" Toplulukları

Gezgin Galapera
Gezgin Galapera
Gezi Galapera, İstanbul ve yakın çevresi tarih,kültür ve fotoğraf turlarına ilgi duyanları bir araya getirmek ve keyifli geziler organize etmek amacıyla kurulmuştur.
İstanbul Gezginleri
İstanbul Gezginleri
Haftasonları İstanbul'un değişik semtlerinde buluşup en güzel kahve yapılan yerleri,en güzel sufleyi yapan ya da cheesecake i yapan yerleri keşfetmeye ne dersiniz:)Her haftasonu yeni yerler,yeni lezzetler ve bol sohbet:) Hepinizi gruba bekliyorum:)) İnstagram sayfası siringurme WhatsApp için numara bırakın
Bisikletçiler
Bisikletçiler
Sen de bisiklete binmeyi seviyorsan, tek başına bisiklete binmek istemiyorsan, seninle bisiklete binecek birilerini bulamıyorsan, bisikletini kap da gel hep beraber sürelim.
Fotoğrafçılık
Fotoğrafçılık
Merhaba Arkdaşlar Topluluğumuzun asıl amacı, Fotoğrafçılık ile ilgilenen uzun pozlama 'Gece çekimlerini' sevenler, anı yakalamayı sevenler içindir. Elbette biryerlerde oturup öncesinde planda yapılmalı, hafta içi yada hafta sonu, şu soğuk günleri eğlenerek ısınmak istiyenlerdenseniz buyrun :)
Fotoğraf Çekme Tutkunları
Fotoğraf Çekme Tutkunları
Hep beraber buluşarak güzel bir yerlere gidip fotoğraflar çekmek
Bit Pazarı
Bit Pazarı
sanalbit.com sitemiz beta olarak kurulmuştur. tüm bit pazarlarını birleştirmeyi hedefleyen bu oluşuma katılımınız bizi çok sevindirir. + istanbuldaki bit pazarlarına düzenli giden, + yeni açılan bit pazarlarını keşfetmeyi birbirini haberdar etmeyi seven + yıkık dökük ev terkedilmiş mahalle mekan görünce girmeden dolaşmadan kurcalamadan duramayan + çöplerin yanından geçerken göz ucuyla neler atılmış aceba işe yarar bişey varmı diye çaktırmadan bakan + etrafta kimse yoksa kurcalayan kişi kimse veya
Gece Pedallamaca
Gece Pedallamaca
Manifestomuz; Havalar ısındı, yollar çok kalabalıklaştı asfaltlara sığmaz olduk boğaz paralelinde akşam serinliğinde ve sakinliğinde geceden gün doğumuna İstanbul"u pedallıyoruz.
Yuvarlak Masa Sohbetleri
Yuvarlak Masa Sohbetleri
Siz de benim gibi her insanın bir diğerinden öğrenecekleri, onunla paylaşacakları olduğuna inananlardan mısınız? O zaman gelin hep beraber önceden belirlediğimiz konular üzerine kafa yorup, birbirimizin yaşanmışlıklarına ve izlenimlerine ortak olalım. Seçtiğimiz konular bir sinema filmi üzerine konuşmak da olabilir, etkilendiğimiz kitaplar üzerine de, ya da toplumsal yargılarla alakalı da. Bu konuda hiçbir sınırımız yok. Önemli olan paylaşmaya ve öğrenmeye hevesli olmak. Fikirlerimiz söyleyemediğimiz için
Boardgamers
Boardgamers
Boardgame nedir? : Ortaokul, lise döneminde oynadığımız Monopoly tarzı oyunların çok daha gelişmiş ve kompleks halidir. Detaylı bilgi için https://boardgamegeek.com/ Thuesday Gaming : Kadıköy Goblin Cafe'de her Salı saat 19:00'da oynanır. 10-15 kişi olur, katılım ücretsizdir. Wednesday Gaming : Beylikdüzü Semerkand Big Mamas'ta mümkün oldukça her Çarşamba saat 16:00'da oynanır. 6-8 kişi olur, katılım ücretsizdir. Thursday Gaming : Beşiktaş Pegasus Cafe'de mümkün oldukça her Perşembe saat 19:00'da
Gülümse İstanbul
Gülümse İstanbul
Fotoğrafçılıkla ilgilenen ya da hobi olarak uğraşan arkadaşlarla bir araya gelip hafta içi akşamları İstanbul'un gece fotoğraflarını veya hafta sonları tüm gün belirli güzergahlarda fotoğraf çekmeyi planlıyoruz.Böylece hem tecrübelerimizi birbirimize aktarmış olup hem de eğlenceli vakitler geçirebiliriz.
Amatör Klaketçiler
Amatör Klaketçiler
Kısa film çekmek isteyen arkadaşların bir olup güçlerini birleştirme zamanı geldi. Bütün imkansızlıklara inat biz bu sahneyi çekeriz diyen arkadaşları bekliyoruz. Bu gruba üye olmak isteyen arkadaşların, yönetmenlik, senaristlik,oyunculuk kamera, ışık alanların sadece birine bile ilgi duyması yeterlidir. Gelin hepimiz kocaman bir ekibin parçaları olalım :)
Moda Tasarım
Moda Tasarım
bu grup, ne dir ve ne değildir ! :) modayı kapsayan tüm meslek dallarını içermekte olup giyim ve ev tekstilinden ayakkabıya kadar, desen tasarımı, profesyonel (endüstriyel ) vede el işi takı veya bijuteri takı tasarımına kadar oldukça geniş bir yelpazeyi kapsayan bir sektördür MODA Tasarım bu açıdan tek bir anlayışta kalmayan devamlı yeniliklerle kendini yenileyen bir sektördür MODA, grup katılımcılarından beklenilen karşılıklı iş sektörü ile ilgili mesleki bilgi ve tecrübelerini katılımcılarla
Gezi Ve Fotoğrafçılık
Gezi Ve Fotoğrafçılık
Gezerek yeni yerler keşfetmek ve gözümüzün gördüğü güzellikleri fotoğraf makinelerimiz ile ölümsüzleştirmek...
Graffiti Kulübü
Graffiti Kulübü
Graffiti ilgi duyan insanlarla tanışmak, mevcut çalışmaları değerlendirmek veya çeşitli çalışmalar yapmak için bir araya gelebiliriz.
İstanbul Motorcuları
İstanbul Motorcuları
İstanbul'daki motorcular arasında sosyal etkinlik, tanışma, bilgi paylaşımı, vs.
İstanbul Pozapp
İstanbul Pozapp
Merhaba, Fotoğrafçılık ile ilgilenen, arkadaşları ile beraber çekim yapmak isteyen, şahsi olarak çektiği fotoğrafları Whatsapp'da paylaşmak isteyen herkesi grubumuza bekleriz. Öncelik olarak İstanbul içi geziler düzenleyip daha sonra çevre illere açılmayı düşünüyoruz. Bize katılmak ister misiniz?
Vespa Lovers
Vespa Lovers
Belki en iyisi değil,kime göre neye göre değişir ama 23 Nisan 1945'den beri fenomen olduğu kesin.Vespa severler olarak burda bir grubun olmaması olmazsa olmazlar olarak gruplardaki eksikliği kapamak istedim bilgi alışverişi,sorunlara aklımızın yettiği kadar cevap verebilmek ve hayatla ilgilide paylaşım yapabilmek amaç..
Av Ve Doğa
Av Ve Doğa
Başlangıç olarak olta balıkçılıgı ve mangal organizasyonları yaparak grup samimiyeti neticesinde sinama ,paintball, gocart ve üyelerimizin de önerebilecegi bir cok eğlenceli spor ve güzel vakit geçirebilecek etkinlikler toplulugu :)
İstanbul'un Hobisi
İstanbul'un Hobisi
İstanbul'da değişik hobisi olan herkese hitap ediyor. İstanbul'da hobileri olan herkesi bir araya getirerek ortak etkinlikler yapılması amaçlanıyor. Hobi festivali düzenlenmesi amaçlanıyor. Değişik hobilere göre yarışlar, festivaller, sergiler ve sanatsal etkinlikler yapılması planlanıyor.
Sadece Kebab
Sadece Kebab
İstanbulun keşfedilmemiş kebab lezzetlerini birlikte keşfetmek ve keşfedilmiş lezzetleri yeniden deneyimlemek için sadece kebab yeme üzerine kurulu etkinliklerimiz start alsın...
Analog Fotoğraf
Analog Fotoğraf
Analog fotoğrafa ilgi duyan ve filmli makina kullanan herkesle beraber çeşitli fotoğraf etkinliklerinde buluşmak üzere...
Motorsiklet Dünyası
Motorsiklet Dünyası
Motorsiklet tutkusu olan 7'den 77'ye herkesi bekliyoruz.....