davet
Toplanzi bulunduğunuz şehirde ilgi alanınıza giren topluluklara üye olup diğer üyelerle tanışmanızı ve beraber etkinliklere katılmanızı sağlayan bir sosyal ağdır.
İstanbul Müzik Sıralama

Etkinlikler

ÜYE OL

"Müzik" Toplulukları

Klasik Müzik Severler
Klasik Müzik Severler
Klasik müzik ile kendini kaybedenlerin topluluğu :)
Rock Müziğe Gönül Verenler
Rock Müziğe Gönül Verenler
grup amacı kesinlikle kendini rock müziğe adamış iş hayatına atıldıgında bile artık bunu bi yaşam biçimine çevirmiş ve bağını koparmamış tüm arkadasları bekliyoruz..grup etkinlik olarak konserler,canlı müzik,grup içi toplanma fasılları vs yönde olucaktır. rock sadece bir müzik değil yaşam stilidir,rockı hissederek dinliyorum diyen herkes grubumuza dahildir.
Türk Sanat Müziği Tutkunları
Türk Sanat Müziği Tutkunları
Topluluğumuz, Türk sanat müziği dinlemeye ve söylemeyi seven insanları bir araya getirerek, çeşitli aktiviteler düzenlemek için oluşturulmuştur ;)
Sıla Aşıkları
Sıla Aşıkları
Sıla aşığı olan,konserlerine gitmekten keyif alan ve konserlerine gitmek isteyen,şarkılarını seven kişilerin bir araya gelip kaynaştığı,maksatın sohbet muhabbet olduğu eğlenceli bir topluluk:)
Gönüllü Orkestra Grubu
Gönüllü Orkestra Grubu
ÇEŞİTLİ MÜZİSYEN,MÜZİĞE İLGİ DUYAN,MÜZİK ALETİ KULLANAN KİŞİLERİ BİR ARAYA GETİRİP ÇEŞİTLİ AKTİVİTELER YAPMAK,BOŞ VAKİTLERİMİZİ MÜZİK İLE DEĞERLENDİRMEK GRUBUMUZUN TEMEL AMACIDIR:) MÜZİK OLA AŞK OLA...