davet
Toplanzi bulunduğunuz şehirde ilgi alanınıza giren topluluklara üye olup diğer üyelerle tanışmanızı ve beraber etkinliklere katılmanızı sağlayan bir sosyal ağdır.
Bursa Kategori Sıralama

Etkinlikler

ÜYE OL
Uludağ Trekking
Uludağ Trekking
Biz Uludağ Trekking grubu olarak profesyonel bir yürüyüş grubuyuz ve ticaret yapmıyoruz. İnsanla doğa arasındaki iletişimin yeniden kurulabilmesi, doğal yaşam alanlarının korunabilmesi, kırsal çevreye, ormanlara ve dağlara karşı insanımızın bilinç düzeyinin yükseltilmesi amacına uygun olarak, belirli tarihlerde arkadaş ve üyelerimizle kendi araçlarımızla ve masrafları paylaşarak doğa yürüyüşü yapmaktayız.
Bursa Language And Culture Exchange
Bursa Language And Culture Exchange
This group is for people who live in my local area and would like to meet and practice their English or Turkish in an informal setting. Let's gather as locals and foreigners and exchange language and culture. We have a lot to learn from each other. And we have good times to spend together. Anyone interested in food, coffee, dessert and conversation in English about any and all topics including, living the expat life, romance and dating stories, travel, philosophy, fashion and culture.
Bursa Toplanzi
Bursa Toplanzi
Bursa'da yaşayan Toplanzi üyelerinin tanışma noktası.
Bursa English Speaking Club
Bursa English Speaking Club
Bursada sıcak bir kahve eşliğinde yeni bir dil öğrenmek ve yeni bir kültür ile tanışmak isteyenleri bekliyoruz.Katılım gönülülük esasına dayalı olacak ve toplanma günlerimiz grup üyelerinin ortak kararı ile belirlenecektir.Hope to see you all :)
Mesai Sonrası Aksiyonları
Mesai Sonrası Aksiyonları
Gün bittiyse ve eve gitmek istemiyorsan, yeni arkadaşlar edinmek, birşeyler içip iki laflamak hatta bazen gecelere akıp kafa dağıtmak sence de güzel birşey ise .. bizce de öyle..
Hep Bir Adım İleri
Hep Bir Adım İleri
Her yaştan katılım sağlanabilir yeterki taşkınlık ve olumsuz bir durum oluşmasın.Tek amacım yürümenin öneminin unutlduğu modern hayatta insanlara bunu hatırlatmak ve gerek kısa mesafe gerek uzun mesafe yürüyerek güzel Bursa'mızı sanki bir Turist gibi yeniden keşfetmek.Ayriyeten akşam yürüyüş parklarında vb alanlarda da yürüyüş planlanabilir.Önemli olan yürümek ! keyfinize bakın :)
Hayden Sinemaya
Hayden Sinemaya
sinemaya gidesi olanlar .. ama yalnız gitmekten zerre haz etmeyenler... çıkışta izlediğinin kritiğini yapmak isteyenler... esprilere birileriyle gülüp, dramlara birileriyle ağlamak isteyenler... ama bunu yapmaya o veya bu sebeple arkadaşı olmayanlar.. yahutta yeni birilerini tanımak yeni gruplara girmek isteyenler... hayden efenim.. sinemaya gidek... yeterli katılım olursa whatsapp grubu kurarım :)
Girişimci Grubu
Girişimci Grubu
Günümüzün ekonomik ve sosyal şartları bireyleri kendilerini daha güvenli hissettikleri limanlara doğru sürüklüyor. Para biriktirmek için borca girmek, ev/araba satın almak çok yaygın bir yöntem oldu. Bu durum uzun vadeli para için çalışmayı kaçınılmaz kılıyor. Bursa Girişimci Grubu, birikmiş paraya sahip olmak için yatırım yapmak ve parayı kendimiz için çalıştırmak üzerine düşüncelerimizi paylaşabileceğimiz, iş fikirleri geliştirebileceğimiz, belki network/sermaye/iş gücü noktalarında ufak birliktelikler
7.oda Sinema Kulübü
7.oda Sinema Kulübü
"Film Okuma" eğitiminin ardından kulübe üye olabilir ve birlikte film izleyebileceğiniz, sinemadan sohbet edebileceğiniz, sürekli yeni şeyler öğrenebileceğiniz arkadaşlar edinebilirsiniz. Pek yakında kafemiz de açılacaktır.
Arduino Bursa
Arduino Bursa
Arduino , zamanında pic ile yapamadığım birçok projeyi yapabilmeme imkan sağlayan bir alt yapıya sahip olduğu için ilgi odağım oldu. Yazılım , programlama , elektronik ve mekanik konularında bilgisini paylaşacak , emeğini esirgemeyecek , proje önerecek veya projelere katkıda bulunacak arkadaşlardan bir topluluk , bir atelye veya bir ar-ge merkezi oluşturmak istiyorum. Sonucunda pazarlanacak ürünler üretmek olan çalışmaların yapılmasına , geliştirilmesine ve üretimine altyapı , mekan ve kaynak bulmak
Fotoğrafçılık Grubu
Fotoğrafçılık Grubu
Bursa? Fotoğraf? Katıl o zaman! Ne yaparız? fotoğrafa gideriz. fotoğraf eğitimi verilebilir. yeter ki toplanalımzi.
Bisiklet Severler
Bisiklet Severler
Bursa'da Bisiklet sürmeyi sevenlerin toplandığı grup.
Beşiktaş Bursa
Beşiktaş Bursa
Bursa'dasın ve Beşiktaşlısın! bir de toplanzi'de takılıyosun. Katılman dinen caizdir. Bak din dedim. Gel.