davet
Toplanzi bulunduğunuz şehirde ilgi alanınıza giren topluluklara üye olup diğer üyelerle tanışmanızı ve beraber etkinliklere katılmanızı sağlayan bir sosyal ağdır.

Kocaeli

Sosyal Etkinlik ve Topluluk Ağı
Kocaeli Kategori Sıralama

Etkinlikler

ÜYE OL
Kocaeli Descartes Kitap Kulubü
Kocaeli Descartes Kitap Kulubü
Hello everyone, Is there anyone who reads a lot but couldn't find people around to discuss the books?? Let's contact to me directly to help for an environment that we are eager to built..
Kocaeli Kitap Kulübü
Kocaeli Kitap Kulübü
toplu kitap okuma ve kitaplardan alıntılarla önerilerde bulunma
Coreader
Coreader
Birlikte kitap okuyor, online toplantıda tetkik ediyoruz. Okuyan bir toplumda yaşamak istiyoruz. Bunun için proaktif yaklaşımımızla çok-disiplinli toplantılar icra ediyoruz. Sizleri de bekleriz. İletişim: Instagram/kitaptetkik
Hayal Perest
Hayal Perest
Merhaba,öncelikler bir çok katılım üzerine Whatsapp grubu oluşturulacak .15 kişiye ulaşıldığı zaman bu grup açılacak .Yapacağımız sosyal işler burada değil grup açıldığında hep beraber karar verilecek.Tek başıma şunu yapalım diye emir vermek istemem .Yeni fikirler konuşulacak .Kesinlikle amaç dışı birbirini rahatsız edenler ,bulaşanlar,seviyesiz konuşacak kişi hem sayfaya şikayet edilecek hemde gruptan atılacak .Şimdiden Hoşgeldinizzz.Bekliyorum hepinizi.
Coderteam
Coderteam
Topluluğumuzla birlikte insanlar için yararlı programlar geliştirmek .
Kocaeli Karting
Kocaeli Karting
Birlikte karting yarışı yapabileceğimiz ve Formula 1 Grand Prix'lerini beraber izleyip değerlendirme yapabileceğimiz bir grup olmasını umuyorum. Bu spora gönüllü insanların nezih insanlar olduğunu zaten biliyor beraberinde kalıcı biir topluluk olması beklentisindeyim.
Bisikletliler Derneği Kocaeli
Bisikletliler Derneği Kocaeli
Kocaeli Temsilciliği Kuruluş: 06.06.2009 ( Dünya Çevre günü ) DERNEĞİMİZ '' ECF EUROPEAN CYCLİSTS' FEDERATİON'' ( AVRUPA BİSİKLETLİLER FEDERASYONU TAM ÜYESİDİR) http://www.ecf.com/ Bisikletin, sivil toplum gücü ve sesi .. Kocaeli’li Bisiklet severler ! Çağdaş yaşamın bir parçası bisiklet diyorsanız 7 den 70 e herkesi bisiklete binmeye davet ediyoruz. * Çevre için * Sağlık için * Ulaşım için * Gezi için * Alışveriş için * Tasarruf için Kadın- erkek,yaşlı-genç hepinizi aramıza katılmaya davet ediyoruz.