davet
Girişimci Grubu

topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri
15 Girişimci, 0 Etkinlik, Bursa ()

Topluluk Giriş Yazısı:


Katıl

 

Topluluğa Katılmak için Giriş Yapın

Girişimcilik

,

Yatırım

,

Franchise

,

Finans

,

Teşvikler

, etkinlik
Mustafa Taş topluluğa katıldı.
(23 gün önce)
Miray Sözen topluluğa katıldı.
(29 gün önce)
Tugba Ozgumus topluluğa katıldı.
(2 ay önce)
Med Usa topluluğa katıldı.
(2 ay önce)
Orçun Şanlıkün topluluğa katıldı.
(3 ay önce)
Ömer Müezzinoğlu topluluğa katıldı.
(3 ay önce)
Hans Müller topluluğa katıldı.
(4 ay önce)
Murat Çakırlı topluluğa katıldı.
(6 ay önce)
Turgay Kurtuluş topluluğa katıldı.
(6 ay önce)
Özkan Bilir topluluğa katıldı.
(7 ay önce)

Zahid Altunel

Yönetici

Mühendis ve girişimciyim, yaşım 33. 20'li yaşlarımdan itibaren tekstil baskıdan parmesan peynirine, turizmden canlı hayvan yetiştiriciliğine birçok konu ile ilgilendim. Hali hazırda üzerinde çalıştığım, düşündüğüm farklı projeler var. e-ticaret ve yatırımda devlet destekleri ile ilgili yüksek lisans tezi hazırladım.

Paylaşacak bir şeylerim olduğunun ve öğrenmem gereken daha birçok şey olduğunun bilincindeyim. Kendimize, bizden yaşça daha genç olanlara ve vatana faydalı olabilmek adına herkesi bekliyorum.

Günümüzün ekonomik ve sosyal şartları bireyleri kendilerini daha güvenli hissettikleri limanlara doğru sürüklüyor. Para biriktirmek için borca girmek, ev/araba satın almak çok yaygın bir yöntem oldu. Bu durum uzun vadeli para için çalışmayı kaçınılmaz kılıyor.

Bursa Girişimci Grubu, birikmiş paraya sahip olmak için yatırım yapmak ve parayı kendimiz için çalıştırmak üzerine düşüncelerimizi paylaşabileceğimiz, iş fikirleri geliştirebileceğimiz, belki network/sermaye/iş gücü noktalarında ufak birliktelikler kurabileceğimiz bir topluluktur.

Genç arkadaşlara istihdam havuzundan bir kontenjan almak yerine, istihdam havuzuna en az bir kontenjan eklemek odaklı bakış açısı kazandırabilmek, deneyimli arkadaşlar ile ortak faydalar sağlayabilmek ve ülke ekonomisine, geleceğine katkıda bulunabilmek ümidiyle..

Daha güzel günler göreceğiz..
Hep birlikte..Gelecek Etkinlikler Geçmiş Etkinlikler


Şuan planlanmış bir etkinlik yok.