davet
Toplanzi bulunduğunuz şehirde ilgi alanınıza giren topluluklara üye olup diğer üyelerle tanışmanızı ve beraber etkinliklere katılmanızı sağlayan bir sosyal ağdır.
Kocaeli Kategori Sıralama

Etkinlikler

ÜYE OL
Kocaeli Descartes Kitap Kulubü
Kocaeli Descartes Kitap Kulubü
Hello everyone, Is there anyone who reads a lot but couldn't find people around to discuss the books?? Let's contact to me directly to help for an environment that we are eager to built..
Kocaeli Kitap Kulübü
Kocaeli Kitap Kulübü
toplu kitap okuma ve kitaplardan alıntılarla önerilerde bulunma
Kocaeli'nin Sihirdarları
Kocaeli'nin Sihirdarları
Kocaeli'deki League Of Legends Oyuncularını bir araya getirmek,turnuvalardan ve etkinliklerden haberdar etmek için...
Kocaeli Kültür Ve Sanat Topluğu
Kocaeli Kültür Ve Sanat Topluğu
Topluluğumuz evde oturmaktan sıkılan,yenlikler arayan,doğa yürüyüşleri seven,tiyatro ve sinema düşkünü ve iyilik yap denize at sloganıyla yapacağımız etkinlikler düzenleyerek farkındalık yaratmak amacımız.
Coreader
Coreader
Birlikte kitap okuyor, online toplantıda tetkik ediyoruz. Okuyan bir toplumda yaşamak istiyoruz. Bunun için proaktif yaklaşımımızla çok-disiplinli toplantılar icra ediyoruz. Sizleri de bekleriz. İletişim: Instagram/kitaptetkik
Coderteam
Coderteam
Topluluğumuzla birlikte insanlar için yararlı programlar geliştirmek .
Bisikletliler Derneği Kocaeli
Bisikletliler Derneği Kocaeli
Kocaeli Temsilciliği Kuruluş: 06.06.2009 ( Dünya Çevre günü ) DERNEĞİMİZ '' ECF EUROPEAN CYCLİSTS' FEDERATİON'' ( AVRUPA BİSİKLETLİLER FEDERASYONU TAM ÜYESİDİR) http://www.ecf.com/ Bisikletin, sivil toplum gücü ve sesi .. Kocaeli’li Bisiklet severler ! Çağdaş yaşamın bir parçası bisiklet diyorsanız 7 den 70 e herkesi bisiklete binmeye davet ediyoruz. * Çevre için * Sağlık için * Ulaşım için * Gezi için * Alışveriş için * Tasarruf için Kadın- erkek,yaşlı-genç hepinizi aramıza katılmaya davet ediyoruz.
Ghccgj
Ghccgj
Ughuhgybgghghhgvbvvvvvtftfgggfdddddddd
Haydi Kocaeliii
Haydi Kocaeliii
Eğlenmek,kafa dağıtmak için....Fikirlere açık olan grup..
Türk Kahvesi Asktır!
Türk Kahvesi Asktır!
Öncelikle grubumuzu ziyaret eden herkese merhaba; İş stresimizi en azından bi kahve içecek kadar süreyi farklı insanlarla iletişim kururak dağıtmamız fena olmayacağı düşüncesindeyim. kahve eşlıgınde muhabbeti sohbeti tatlı yeni insanlarla tanışmayı isteyen ve yeni fıkırlere karsı acık olan ınsanlar. sanatı ve sanatcıya deger veren ogrenmeye ogretmeye acık ınsanlar. dertlerını sıkıntıları saklama geregı duymayan acık sozlu yardım seven ınsanların toplanacagıı bıı topluluk olması dılegıyle...
Kocaeli Karting
Kocaeli Karting
Birlikte karting yarışı yapabileceğimiz ve Formula 1 Grand Prix'lerini beraber izleyip değerlendirme yapabileceğimiz bir grup olmasını umuyorum. Bu spora gönüllü insanların nezih insanlar olduğunu zaten biliyor beraberinde kalıcı biir topluluk olması beklentisindeyim.