davet
Toplanzi bulunduğunuz şehirde ilgi alanınıza giren topluluklara üye olup diğer üyelerle tanışmanızı ve beraber etkinliklere katılmanızı sağlayan bir sosyal ağdır.
İzmir Kategori Sıralama

Etkinlikler

ÜYE OL
Genç Atsızlar 35
Genç Atsızlar 35
Hayatının tamamını yüce Türk ulusuna adayan ve bu uğurda kendisini hiçbir olumsuzluktan sakınmayan, yazdığı ölümsüz yazılarla milletimize Türkçülük ülküsünü tekrar aşılayan Atsız Beğ'in izinde olan gençleriz.
English Conversation
English Conversation
İngilizce konuşma becerisini geliştirme amaçlı etkinlikler planlanacaktır. Lütfen sadece ingilizce pratiğini geliştitmek isteyenler katılsın.
Geyik Muhabbeti
Geyik Muhabbeti
arkadaşlar sitedeki birçok grup faal olmadıgından yeni bir grup oluşturayım dedim katılımlarınızı bekliyorum Konular: Her türlü boş konu haricinde İş Çıkış Çayını Sevenler - Cazsevelerler - Sosyal Etkinlik Katılımcıları - Eh Belki Felsefe veya Birazda Kitap (okuyan sayımız düşük ama olsun :) Rakı Balık ortama akalım diyenler he tabi bide selfisiz olmaz diyenler hepinizi bekliyirik :D Solda bulunana >>> Topluluğa Katıl <<<< butonuna tıklayarak topluluga katıldıktan sonra sağ üst köşede bulunan >>> Whatsapp
Frikikçiler
Frikikçiler
Açmayı planladığım youtube kanalı için 4 ya da 5 kişilik futbolsever arıyorum. İlgilenenlerin üye olması yeterlidir.
Kış Severler
Kış Severler
Mesai bitimi stresimizi nasıl atıyoruz tabiki de yeni tanışacağımız bu topluluktaki insanların hoş muhabbetleriyle...Kışı muhabbetle geçirmek istiyorsan haydi bize katıl!
İzmir Nargile Severler Grubu
İzmir Nargile Severler Grubu
Nargile içmeyi tutku getiren insanlar ile İzmir'İn farklı mekanlarında yapacağımız etkinliklerle birlikte nargile içmeyi keyifli daha keyifli hale getirmek en temel amacımız. Sayımız ne olursa olsun toplanalım yeter ki amaç nargile olsun :)
Gezi Grubu
Gezi Grubu
Grubumuz gezmeyi seven gezi fikirleri olan herkese açıktır.Festival,Konser,Fotoğraf gezileri gibi değişik geziler organize etmeyi amaçlıyoruz.
Grafik Tasarımcılar
Grafik Tasarımcılar
HALA İNTİHAR ETMEYEN GRAFİKERLER TOPLANTISI :D - Müşterilerin Grafikerlere Çektirdikleri - Patronların Grafikerlere Çektirdikleri - Maaşından memnun olmayan grafikerin davranışları - Patron müşteri arasında ezilen grafikerler Demek kartvizite 100 tane ürün koyicaz ve bu çalışma sade görünecek hımm mantıklı :D GELİN BUNLARLA DALGA GEÇELİM
Sohbet - Tanışma - Etkinlik ( Grubu )
Sohbet - Tanışma - Etkinlik ( Grubu )
Sohbet etmek, tanısmak ve çeşitli aktiviteler yapmak eğlenmek. Amacımız güzel bir arkadas grubu olusturmak.
İzmir Doğa Sporcuları
İzmir Doğa Sporcuları
Yıllardır doğada spora yapıyorum ve fitness dan daha yararlı ve sağlıklı olduğunu düşünüyorum benım gibi düşünen ve gerçekten spora aşık insanlara yardımcı olmak hem kendimi hemde yanımda olacak insanları geliştirmek ve sporcu, sağlıklı, ahlaklı bireylerle güzel aktiviteler yapmayı umut ediyorum . Herşey güzel olsun ;)
Yazılım Topluluğu
Yazılım Topluluğu
Arkadaşlar bu toplulukta aklımıza takılan soruları veya karşılaştığımız sorunları paylaşabiliriz. Bilgi paylaştıkça çoğalır. Hepinize kolay gelsin.
Amaçsız Eğlence Topluluğu
Amaçsız Eğlence Topluluğu
Hiç bir amaç gütmeden seviyeli eğlence grubu
İzmir'i İzmir Yapan Güzelliklerini Fotoğraflıyoruz.
İzmir'i İzmir Yapan Güzelliklerini Fotoğraflıyoruz.
Planlayacağımız gezilerle beraber İzmir'in eşsiz güzelliklerini fotoğraf albümüze ekleyeceğiz hatta birlikte İzmir fotoğraf albümü oluşturacağız. Her zaman eğlenmeden iş yapmayan bizler eğlenmeden de geri kalmayıp çeşitli aktiviteler yapacağız. Tüm İzmir fotoğrafçılarını buraya bekliyoruz. Fotoğraflandırılmayı bekleyen o kadar çok güzel yerler var ki ..
Gezi Ve Sohbet
Gezi Ve Sohbet
herkese hitap ediyoruz. anlatacak komik hüzünlü neşeli dramatik yada ilginç hikayeleri olan herkesi dinlemek ve anlatmak bunu yaparken de eğlenmek.
Akşamüstü Biracıları
Akşamüstü Biracıları
İşten güçten yeterince sosyalleşemediniz mi? Yetmez daha da çok arkadaşım olsun mu diyorsunuz? Eve gitmeden iki lafın belini kırayım, yeni tanıştığım kankalarımla biramı tokuşturayım hayalleri artık gerçek oluyor. Akşam biracıları ayağınıza geldi. 5 dakikada buluşulur en keyifli muhabbet hemen teslim edilir. Sayımız 10 olsun 20 olsun da buluşalım diye beklemek yok. 3 kişi olduğumuz an atarız kendimizi sokaklara. Saygılar.
Yalnızlar Kulübü 35
Yalnızlar Kulübü 35
Yalnızlar ve kendini yalnız hissedenler,kulübümüze hoşgeldiniz!
Kitap Ve Felsefe Kulübü
Kitap Ve Felsefe Kulübü
kitap okumayı, felsefe yapmayı, konuşmayı seviyorsan ve bizimle paylaşacak fikirlerin, üzerinde tartışmak istediğin bir konun varsa doğru yerdesin :D kısacası kulüp beynini yakana kadar kullanmayı seven herkese hitap ediyor. ayrıca yapısı gereği bu kulüp şunları bolca içerecek: sunum yapmak ve topluluk önünde konuşmak. ''ödev'' veya ''iş'' adı altında görmeyince çok yabancı olduğumuz iki eylem değil mi aslında günlük hayatımızın kocaman bir
Cazseverler Kulübü
Cazseverler Kulübü
İzmir pek çok caz müzisyeni yetiştirmiş bir kent, dinleyici açısından da büyük bir potansiyele sahip ancak bu müziğin hakkıyla icra edildiği mekanlar maalesef oldukça az -ve maalesef kimsenin tercih etmediği günler ayrılıyor. Bu dinleyici açısından çoğu zaman eş-dost olmadığı için o dinletiyi takip etmemek anlamına gelebiliyor. Aynı zamanda sanatçıların motivasyonunu da etkiliyor ve mekanları da bu müziğe yer açmak hakkında düşündürebiliyor. Cazseverlerin örgütlenmesi belki de bu doğrultuda anlamlı
English Speaking Club İzmir
English Speaking Club İzmir
İzmirde ingilizce konuşma pratiği yapıp, yeni insanlar ve yeni kültürler ile tanımak için buluşalım.Grup toplantı ve etkinliklerimizin başarılı olabilmesi için üyelerimiz sadece ingilizce konuşma pratiği amacıyla etkinliklerimize gelmesi gerekir.Bunun dışındaki durumlara neden olan arkadaşların topluluk dışı kalacağını vurgulamak isterim. İngilizce konuşma pratiğiyle yola çıktık ama bir çok farklı etkinlik düzenlemeyi düşünüyorum.Daha önceden bir çok farklı konseptlerdeki konuşma pratiği partilerine ve
Oyunsever
Oyunsever
Tabu, monopoly, scrabble, jenga, risk ve daha birçokları. Hadi oyun oynayalım. Hepimizin biraz eğlenip kafa dağıtmaya ihtiyacı vardır. Akşam üstü iş çıkışı ya da bir hafta sonu hemencecik bir plan yapılır.
Baykuş İstasyonu
Baykuş İstasyonu
En birinci amaç EĞLENMEK! Farklı hayatların bazı zaman dilimlerinde kesişmesi ve bu zaman dilimlerinde olabildiğince verimli bir şekilde eğlenmeleri.Bazen güzel bir müzik, soğuk bir bira, keyifli muhabbetler hiç de fena olmaz.
Literas Kitap Kulübü
Literas Kitap Kulübü
Fikirler, harflerden oluşur ve bir araya gelip dünyayı değiştirebilir. Bir fikrin ışıltısında buluşan harfler, sanat evreninin güneşi olurlar. Bu güneşe bir parça ışık olmak ister misin? Gücümüzü harflerden ve kelimelerden alıyoruz. Çünkü biz, her harf ve kelimenin bir enerji taşıdığını biliyoruz.Kitap okuma ve tartışma kültürünü edinen bireyler yaratmak ve bu bireylerin, bir fikrin ışıltısında buluşmasını sağlamak misyonunu kendimize biçtik. Bu halkanın bir parçası olmak istiyorsan, bize
İzmir İtalyanca Konuşma Ve Kültür Topluluğu
İzmir İtalyanca Konuşma Ve Kültür Topluluğu
Topluluğumuzun ana hedefi, İtalyanca düzeyi ne olursa olsun pratik için İtalyanca konuşma ortamları düzenleyerek hem yabancı dil konusunda gelişmeyi sağlamak, hem de bu dile gönül vermiş insanların birbirleriyle tanışıp güzel bir arkadaşlık grubu oluşturmasını sağlamaktır. Çeşitli sanat aktiviteleri, konserler, italyan filmleri izleme günleri gibi değişik aktviteler de düşünülmektedir.
Kedi İrma
Kedi İrma
Topluluğumuz iki sene önce kuruldu ancak etkinliklerin devamını getiremedik. Bu nedenle artık topluluğumuz faaliyet göstermemektedir. Bilginize.
Sinemamizm
Sinemamizm
Sinema filmlerinin düzenli takibi filmlerin ardından karşılıklı film hakkında görüşlerin paylaşılıp bir metin oluşturulup bunun sosyal medyadan paylaşımı.
Genç Girişimciler
Genç Girişimciler
Herkese merhaba arkadaşlar. Açık konuşmak gerekirse bu isimde bi topluluğu az önce toplanzi de gördüm ve hemen katılmak istedim, ancak İstanbul'da kurulmuş bir topluluktu. Nasıl faaliyetlerde bulunmuşlar neler yapmışlar bir bilgim yok, sonra dedim ki neden bizde izmir'de böyle bir organizasyon yapmayalım, derken böyle bi topluluk kurmaya karar verdim. Benim amacım sadece kendim gibi, cesur ticari girşimlerde bulunmak istiyen arkadaşlara yönelik. Tabiki temel amaç para kazanmak. Önce bi toplanırız kimin
Kitapların İçinden Sohbet
Kitapların İçinden Sohbet
Hani bir çok yazar insanın yaşam nedenleri üzerine kurulu sorularını tartmak için çabalamıştılar. Ve halen sürmekte olan sorunlardı. Dayanılmaz oluyor yaşam. İnsan; anlaşılmak, anlatmak ve duyumsanmak istiyor. Anlaşılamayınca öylece bir şeylerin eksik olduğunu hissediyor! "Bazı şeyler" derken 7.4 milyon cevabı vardı bu sorunun. Yine de göz göze bakarak bir kaç kitap eşliğinde sohbet etmek.. Ne bileyim, varlığımı bir nebze olsun hissedeceğim dakikalar olurdu. Ne dersiniz? Dostoyevski den, Alber Camus'a.
Cabullcu Dart Team
Cabullcu Dart Team
2014 bir board etrafında darta gönül vermiş, cok önemli dostluklarin kurulduğu, hedeflerine emin adimlarla yuruyen Izmir dartinin lokomotifi olan caBullcu grubunun kuruluşu olarak olarak tarihe geçti ... Hedeflerimizden sasmadan, daha emin adımlarla, darta doyacagimiz yepyeni organizasyonlarla, aramiza katilan yeni arkadaslarla kenetlenip Izmir dartinin citasini yukseltecegimiz oranızasyonlarımıza herkesı beklıyoruz
Rakı Balık İzmir
Rakı Balık İzmir
İzmir'de yaşıyorsanız Cuma ve Cumartesileri hatta bazen hafta içi havadaki güzel deniz kokusu size rakı ve balığı çağrıştırmıştır mutlaka. Bostanlı'da, Konak'ta, Kordon'da nerede olursanız olun rakınızı koyup egenin izmirin güzel mezelerine uzanıyorsa eliniz mutlusunuzdur. Ama ya canınız rakı balık muhabbeti çekiyor ve arkadaşlarınızla sözleşemeiyseniz ve yalnızsanız. O zaman yeni insanlar tanıyarak rakı sohbeti yapmak da cok keyifli olabilir.. Siz de benim gibi bunu deneyimlemekten keyif alıyorsanız
Başparmak Otostop Grubu
Başparmak Otostop Grubu
Öncelikle topluluğun şehrini Izmir yaptım bunun sebebi daha çok kişiye ulaşmak için ama sadece izmirle sınırlı olan bir grup değildir. Farklı şehirlerde okuyan ünüversite öğrencilerinin beraber yardımlaşarak otostopla yeni yerler görüp yeni insanlar tanıyarak seyahat edebiliceği bir topluluk. Hafta sonları derslerden ve okulun sıkıcılığından kurtulup neden kamp için kaçamak yapmayalım ki?
İzmir Akademik
İzmir Akademik
İzmir'de bulunan üniversitelerden akademisyenler icin sohbet, yeme, içme. A weekly meeting group for academic people in Izmir, chat eat and drink.
Pro Evolution Soccer (Pes)
Pro Evolution Soccer (Pes)
Kendi aramızda ödüllü pes turnuvası düzenleyebiliriz ya da öylesine buluşup kaynaşmak için oynayabiliiriz.
İzmirde Yeni İnsanlar
İzmirde Yeni İnsanlar
merhaba arkadaşlar burada bir çok grup var ama pek aktif olan yok. Bu grupta ben derim ki sohbet edelim,tanışalım,hep beraber aktiviteler yapalım,benim gibi izmir de yeni olan arkadaşlarımıza şehirde yalnız bırakmayıp neler yapabileceklei hakkında yardımcı olalım
Amacı Olmayan Grup
Amacı Olmayan Grup
Yeni insanlarla tanışmak, güzel samimi arkadaşlıklar kurmak, beraber aktiviteler düzenlemek isteyen herkesi bekleriz
Izmir Sinema Günleri
Izmir Sinema Günleri
Izmir de " başka sinema " filmlerine gidiyorum. Her hafta bir film için etkinlik açacağım. Akli başında insanlari da beraber film izlemeye , tanisip fikir tartışmaya davet ediyorum. Filmlere katilim yapmayacak kişiler , süs olsun - hadi şu gruba da üye olalim- kafasindaki kişilerin üye olmamasini rica ederim. Filmlere gelmek isteyenler üye olabilir...
Sinema Ve Eğlence Kulübü
Sinema Ve Eğlence Kulübü
Herkese selam. Artik sinema ile pek ilgilenemiyorum. O nedenle grubu kapatacagim. Mutluluklar :)
Teknolojiyiseviyoruz....
Teknolojiyiseviyoruz....
Bilimi, Teknolojiyi, Sosyal Medyayı Yakından Takip ediyorsak bizbize uygulayalım, Teknoloji
Join The Movement
Join The Movement
Üniversite öğrencilerinin buluştuğu nokta !
Rakı Sevenler Kulübü
Rakı Sevenler Kulübü
RAKI DOSTU olunmaz RAKI ile DOST olunur... RAKInın sevgili DOSTları... Oradan buradan değil sofranızdan çıktık yola. Biz hep vardık aslında... Sofranızda ki MUHABBET, İkinci kadehde ki SEVGİLİ, Adap öğreten BABA, Omzunda ağlanan DOST, Paylaşılmayan YALNIZLIK, Kadehte ki RAKI idik biz.... BAŞKA KADEHTEN KONMADIK, ŞİŞENİN ASLI BİZDİK... Biz hep vardık SİZ de HOŞGELDİNİZ Şimdi BİZi misafir ettiğiniz Sofraları bizimle paylaşın haydi... Başka KADEHLERDEN olmasın paylaşımlar bu şişe bize size açıldı sadece