davet
Kültür Sanat Dünyası

topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri
1317 Üye , 77 Etkinlik, İstanbul ()

Topluluk Giriş Yazısı:


Katıl

 

Topluluğa Katılmak için Giriş Yapın

Sinema

,

Vizyon

, etkinlik
Yasin Bahçeci topluluğa katıldı.
(7 saat önce)
Fikret Terzioğlu topluluğa katıldı.
(2 gün önce)
Elif Kısa topluluğa katıldı.
(2 gün önce)
Erhan Doğaner topluluğa katıldı.
(3 gün önce)
Gökhan Ulucak topluluğa katıldı.
(3 gün önce)
Seher Yiğit topluluğa katıldı.
(4 gün önce)
Oğuz Aktürk topluluğa katıldı.
(6 gün önce)
Huseyin Krm topluluğa katıldı.
(6 gün önce)
Burcu Güngör topluluğa katıldı.
(7 gün önce)
Kübra Tuğçe Ertan topluluğa katıldı.
(8 gün önce)

Melis Danişmend, 25 Ekim'de DasDas sahnesinde müzikseverlerle buluşuyor.

Çarşamba, 25 Ekim 2017
22:30
DasDas
Watergarden, Barbaros Mah., Sümbül Sok. Batı Ataşehir Ataşehir İstanbul, İstanbul

Müzisyen-gazeteci. Lise yıllarında okul grubuyla başladığı müzik çalışmalarını 2002’de üçnoktabir'e katılarak sürdürdü. 2007’de Sabaha Karşı’yı yayınlayan, 2009’da ise dağılma kararı alan üçnoktabir’in ardından kendi şarkıları üzerinde çalışmaya başlayan Danişmend, Kasım 2010'da akustik gitar ve piyanonun ağırlıkta olduğu, davulun ise hiç yer almadığı Daha Az Renk’i (WePlay) yayınladı. Ocak 2013'te çıkan ikinci albümü Biraz Gülmek İstiyordum’u (WePlay) beraber sahne aldığı grubuyla canlı olarak kaydetmeyi tercih eden Danişmend’in yeni albümü Ve Ev (WePlay) ise 2016 baharında dijital platformlarda ve fiziksel olarak yayınlandı.Müzik otoriteleri tarafından kendi şarkılarını yazan en başarılı kadın müzisyenler arasında gösterilen sanatçı, daha önce Vizyon, Radikal, Rolling Stone, Sabah ve Instyle gibi gazete ve dergilerde çalıştı. 

Bir dönem televizyon ve radyo programları da hazırlayan Danişmend, şu anda redbull.com.tr ve cnnturk.com için yazılar yazıyor.

* İş Bankası Maximum özellikli kredi kartlarına %10 indirim uygulanmaktadır

- 18 yaş sınırı vardır.- 18 yaş altı katılımcılar etkinliğe anne ve/veya babalarının refakatinde katılabilirler.- Etkinlik DasDas performans sahnesinde gerçekleşecektir.- Öğrenci biletleri, Öğrenci kimliği ile geçerlidir.- Organizasyon şirketinin programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.- İş Bankası Maximum özellikli kredi kartlarına %10 indirim uygulanmaktadır.

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişeTopluluk üyeleri yorumları görebilirler.

Yorumlar

Katılım Ücreti: 45 TL

Katılımcılar (1)

Sinan

Katılmayanlar

Yeşim