İstanbul Koşucuları

topluluk üyeleri
221 Koşu Tutkunu, 2 Etkinlik, İstanbul ()

Topluluk Giriş Yazısı:

Katıl

Topluluğa Katılmak için Giriş Yapın

Spor

|

Koşu

|

Atletizm

Büşra Bayraktar topluluğa katıldı.
(5 yıl önce)
Kadir Kaşlı topluluğa katıldı.
(5 yıl önce)
Meral Çoban topluluğa katıldı.
(5 yıl önce)
Batuhan Selvan topluluğa katıldı.
(5 yıl önce)
Orrraallle Ett topluluğa katıldı.
(5 yıl önce)
Hüseyin Taştemir topluluğa katıldı.
(5 yıl önce)
Taner Durmuş topluluğa katıldı.
(5 yıl önce)
Haydarcan Gelmez topluluğa katıldı.
(5 yıl önce)
Muhammet Kılıç topluluğa katıldı.
(5 yıl önce)
Enes Özcan topluluğa katıldı.
(5 yıl önce)

Er Mirr

Yönetici

Pazar Koşusu

Er Mirr
13/04/2014
Merhaba herkese,

Sayımız 16'ya ulaşmış. Pek kalabalık sayılmasak da bir koşu düzenleyebiliriz. Ben hali hazırda her pazar beşiktaş-ortaköy-eminönü arasında koşmaktayım. aşağı yukarı 8 km'lik bir mesafe ediyor. Ben de katılmak istiyorum diyen olur mu içimizde acaba?

Merhabalar,

Sabah erken saatte olmadığı sürece ben katılmak isterim:)

Er Mirr
14/04/2014
pazar günü geç vakitte pek katılımın olacağını da sanmıyorum ancak. malum pazar... insanlar ev sefası istiyor. yine de çoğunluğun isteğine göre düşünürüz. peki 10k iyi bir mesafe midir sizin için?

Direnc Ersahin
15/04/2014
merhaba, ben de katilabilirim. sabah benim için uygun. mesafeye gelince, normalde 5k koşuyorum, 5'30''/km ile. tempo bundan düşük olursa grubu aksatmadan 10k'yı tamamlayabilirim sanırım.

düz yol.. 10K uygundur:)

Ben az biraz kosuyorum, denerim cıkartamazsam bırakırım. Ama gelirim.

Bu arada rota ortaköy, beşiktaş, eminonu herhalde, obur turlu bir saga bir sola.. Ortakoyden baslasak cok guzel olur, emınonunu gorenlerde orda guzel demlı bı cay ıcerler bıseyler yerler, baya keyifli olur. Saat ve bulusma noktası konusunda bilgilendirmeyi bekliyorum

Er Mirr
16/04/2014
Rotayi ozellikle once besiktastan ortakoye oradan eminonune diye dusunmustum. Sandiginiz gibi bir sag bir sol olmuyor sadece bir kere donus yapmak gerekiyor. Ortakoy-eminonu de olur ama mesafe dah kisa oluyor diye istememistim ancak baslangic icin oyle yapabiliriz. Asagi yukari 6,5 km ediyor yanilmiyorsam. Aslinda benim istegim suada ve hatta arnavutkuy civarindan emininune kadar duz bir kosuydu ama belki kisa kisa baslayabiliriz.

Ahmet Ege
16/04/2014
Anadolu yakasında koşmayı düşünüyor musunuz ilerde ?

Er Mirr
16/04/2014
Şu anda beşiktaş sahili koşu için daha uygun görünüyor. karşı taraf biraz zor gibi.

Ahmet Ege
17/04/2014
Tmm.. Olurda kosan olursa buralardayiz ;p

eger saati ve baslangic yerini netlestirebilirsek bir de en az 5 kisilik katılım saglayabilirsek cok guzel olur diye dusunuyorum.

Judah Benhur
22/04/2014
selamlar, bu pazar koşu var mı?

Er Mirr
22/04/2014
selam, hoşgeldin. aslında bu pazar koşuyu yapalım diyordum ama ateş, öksürük vs... durumlarından pek elverişli değil şu anda. O yüzden mayısın ilk haftası düşünüyorum şu anda diğer arkadaşlara da uyarsa.

Arkadaşlar,

Bu pazar İstanbul Yarı Maratonu var.. 10 km seçeneğiniz de var..
http://www.istanbulyarimaratonu.org/

Sevgiler

Er Mirr
23/04/2014
Teşekkürler bilgi için Eda. İstanbul'da değilim bu pazar. kaçmazdı yoksa.

Er Mirr
23/04/2014
kısmet 2014 avrasya 15k sına diyelim :)

hayırlısı, ben 21 deneyeceğim bakalım:)
bu arada bir bilgi daha, 10 Mayıs'ta New Balance'ın Gökçe Ada koşusu var.
http://nb.onlinemaraton.com/

Er Mirr
07/06/2014
Saat 9'da besiktasta olucam katilmak isteyen varsa haber verebilir. Biliyorum sabahin bu saatinde haber vermek absurd oldu ama yagmur yagar diye dusundugumden daha once teklif etmedim.

Arkadaşlar bu konu ne oldu ? Ben Bostancı die öneren kişiyim, aktiv bir grup vs kuruldu mu ?
Bostancı - Moda --> 9km yapılabilir ya da Bostancı - Maltepe-Pendik --> 15-16km ikiside koşu yolları vs var, sabah saatlerde yaparsak boşta oluyor.

Ne durumdasınız ? Bu arada Bostancı ya vapurlar vs var, o şekilde de deneyebilirsiniz gelmek isteyenler olursa.