Aks İstanbul Sanat

topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri
37 Sanatsever, 33 Etkinlik, İstanbul ()

Topluluk Giriş Yazısı:


Katıl

 

Topluluğa Katılmak için Giriş Yapın

Sinema

,

Resim

,

Sanat

,

Tiyatro

,

Etkinlik

,

Gezi

,

Kültürel Aktivite

,

Tur

,

Film Okuma

,

Sohbet

,

Paylaşım

, etkinlik
Zeynep Çelik topluluğa katıldı.
(13 gün önce)
Fırat Gündüz topluluğa katıldı.
(15 gün önce)
Demet Taşdemir topluluğa katıldı.
(15 gün önce)
Gülay İst. topluluğa katıldı.
(1 ay önce)
Tuba Taş topluluğa katıldı.
(1 ay önce)
Mehmet Kemal Güçyeten topluluğa katıldı.
(2 ay önce)
İbrahim Tüfekci topluluğa katıldı.
(2 ay önce)
Hayriye Çelik topluluğa katıldı.
(2 ay önce)
Fatih Yazıcı topluluğa katıldı.
(2 ay önce)
Pınar Aydın topluluğa katıldı.
(3 ay önce)
İstanbul'da yaşayan ve günlük hayatın rutin, sıkıcı, boğucu koşuşturmacaları arasında tekdüzelikten bunalan insanlar için, hayata birlikte anlam katmak, bu kişileri düzgün, seviyeli ve doyurucu belli bir sanatsal aksta buluşturmak amacıyla, tükenmişlik sendromuna yakalanmamak için sanatla beslenmek gerektiğini düşünen ve hayatının bir döneminde sanatın çeşitli dallarıyla aktif olarak ilgilenmiş fakat sonrasında farklı meslekler icra eden sanatseverler tarafından kurulan bir topluluktur.

Nefes Egzersizleri ve Kendimizi Tanımak

Cumartesi, 11 Ağustos 2018
15:00

Henüz mekan belirlenmemiş

KENDİMİZİ TANIYOR MUYUZ?
Bir hafta film gösterimi ve sohbet, bir hafta açık havada farklı bir etkinlik konseptinde yürütmeye çalıştığımız programımıza bu hafta yine çok yararlı olacağını düşündüğümüz renkli bir etkinlikle devam ediyoruz. Etkinliği Reiki Master Funda TURAN ile birlikte yürüteceğiz. Nefes egzersizleri konusundaki ilk etkinliğimizi kaçıranlar üzülmesin, onlar için de genel bir tekrar olacak:)

NELER YAPACAĞIZ?
İşleyiş yaklaşık şöyle olacak:
15:00: Kadıköy'de buluşma (Lokasyonu katılımcılara whatsapp'tan bildireceğiz)
15:30 - 16:30: Çimlere oturma ve tanışma sonrası nefes egzersizleri
16:30 - 17:30: Yemek molası
17:30 - 18:30: Meditatif grup aktiviteleri ve çeşitli sürpriz oyunlar
18:30 - 20:00: Sohbete devam etmek isteyenlerle birlikte güneşi batırmak

Nefes egzersizlerinde sayıca bir sınırlama yoktur. Ancak grup aktiviteleri için ideal sayı 10 kişidir. Sayımız fazla olursa bu kısım için uygun olan kişileri seçeceğiz veya katılmak isteyenler arasında kura çekimi yapacağız.

NE YİYECEĞİZ, NE İÇECEĞİZ?
Yanımızda getirdiğimiz yiyecekleri piknik konseptinde paylaşabilir veya orada bulunan market veya mekanlara giderek istediğimiz yiyecek ve içecekleri alabiliriz.

Nefes egzersizleri süresince alkol alınmaması gerekiyor. Sonrasında, aşırıya kaçmamak, taşkınlığa yol açmamak ve çevreyi kirletmemek şartıyla isteyen istediğini içebilir.

NE GETİRMELİSİNİZ?
1. Kağıt, kalem
2. Çimlere oturacağımız için rahat bir kıyafet ve isterseniz altınıza sermek için örtü vs.
3. Havaya göre şapka veya yağmurluk. Ağaç altı bulmaya çalışacağız ama bulamayabiliriz.
4. İstiyorsanız yiyecek, içecek türü şeyler.

KATILIM BAŞVURUSU ve ŞARTLAR:
1. Etkinliğimize başvuru sadece 18 yaş üzeri grup üyelerimize açık olup sayımız dolayısıyla ne yazık ki misafir kabul edemiyoruz.
2. Katılım için talepte bulunmanız ve talebinizin onaylanması gerekmektedir.
3. Taleplerinizi özel mesajla veya email ile (aksistanbul34@gmail.com) gönderebilir ve kısaca kendinizi tanıtarak telefon numaranızı iletebilirsiniz. Katılımınız onaylandıktan sonra sizi, etkinlikle ilgili tüm iletişimin sağlanacağı whatsapp grubumuza alacağız.
4. Katılım ücretsiz olup herkes sadece kendi masraflarını karşılayacaktır.
5. Bu bir grup aktivitesi olduğundan, etkili ve başarılı olabilmesi için katılımcıların etkinlik süresince gruptan bağımsız hareket etmemeleri ve mola süreleri vb kurallara uymaları çok önemlidir. Diğer katılımcıların da haklarına saygılı olmak adına lütfen gruptan ayrı hareket edilmemesi gerektiğini unutmayalım. Bununla birlikte etkinlikten çıkmak istediğinizde verilen aralarda çıkabilirsiniz.

DİĞER NOTLAR:
1. Bu etkinliğin herhangi bir rahatsızlığı/hastalığı teşhis veya tedavi gibi bilimsel bir iddiası kesinlikle yoktur. Amacımız sadece, bir şeyler paylaşmak, güzel vakit geçirmek ve kendimizi başkasının gözünde görebilmenin ve paylaşmanın büyüsünü hissetmektir.
2. Saatlerde ve programın işleyişinde, hava durumuna veya diğer koşullara göre değişiklik yapılabilir.
3. Etkinlik süresince çevreye ve doğaya saygılı olunmalıdır.
4. Etkinlikle ilgili tüm katılımcıların her türlü sorumlulukları yalnızca kendisine aittir. Ekinlik süresince meydana gelebilecek kaza, kayıp, hırsızlık ve benzeri olumsuzluklardan dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir. Bu klasik bir cümle ama yazmamız gerekiyor:)


Topluluk üyeleri yorumları görebilirler.

Yorumlar

Katılımcılar (2)

Aks
Hilal