Kamp Ve Yürüyüş Severler :)

topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri
1729 Kamp Sever, 108 Etkinlik, Ankara ()

Topluluk Giriş Yazısı:


Katıl

 

Topluluğa Katılmak için Giriş Yapın

Kamp

,

Doğa Yürüyüşü

,

Gezi

, etkinlik
Zehra Hl topluluğa katıldı.
(2 saat önce)
Erkan Yıldız topluluğa katıldı.
(17 saat önce)
Melike Gülbaş topluluğa katıldı.
(1 gün önce)
Burak Elbasd topluluğa katıldı.
(1 gün önce)
Akan Öztürk topluluğa katıldı.
(3 gün önce)
Zeynep Güner topluluğa katıldı.
(3 gün önce)
Emrah Özkan topluluğa katıldı.
(3 gün önce)
Kerem Tuna Akça topluluğa katıldı.
(3 gün önce)
Zowwenn Smash topluluğa katıldı.
(4 gün önce)
Gözde Yılmaz topluluğa katıldı.
(4 gün önce)

16 Ocak 2022 Pazar Sorgun Tabiat Parkı Doğa Yürüyüşü

Pazar, 16 Ocak 2022
8:30
Sorgun Göleti, Ankara
Buluşma Ankamall Saat 08:30, Ankara

Değerli Ankara Kamp ve Doğa Severler;


16 Ocak Pazar günü  Sorgun Göleti Tabiat Parkı doğa yürüyüşü etkinliğimiz için ulaşım servis aracı ile sağlanacaktır. 

Kişi sayımıza göre servis ayarlanacak olup 2 farklı toplanma noktamız vardır.⬇️

1.Toplanma Alanı: Ankamall AVM üst geçitin oradaki dolmuş durakları 

Saat:8:30

2.Toplanma Alanı: İstanbul Yolu Metro Durağı

Organizasyon saatlerine sadık kalabilmek adına gecikmemeye önem göstermenizi rica ederiz.

Etkinliğe katılım sağlayacak arkadaşlarımızın 1.servis için aşağıda belirteceğimiz hesap bilgilerine en geç 13 Ocak Perşembe günü saat 20:00’ye kadar 60,00 TL servis ve tabiat parkı giriş ücretini yatırmış olması gerekmektedir.

❗️Servis ücretini yatıran kişilerin katılım kaydı oluşturulacağı için göndereceğiniz hesap farklı bir isimde olursa lütfen açıklamaya katılımcı bilgilerinizi belirtiniz.

❗️Servis ücretlerinin olabildiğince erken gönderilmesi kişi sayısına uygun servisin ayarlanabilmesi için önem arz etmektedir.


Hesap Bilgileri

Hasan Vural

TR33 0006 2000 1060 0006 8652 57 


Whatsapp grubumuz

https://chat.whatsapp.com/EbSGiWFGpLCKY6P9Oy19dk


Yine yeniden yeni etkinliklerde görüşmek dileğiyle. 


Ankara Kamp ve Doğa Yürüyüşü Severler Topluluğu.


Değerli Ankara Kamp ve Doğa Yürüyüşü Severler;


11 Ocak 2022 Salı günü tanışma toplantısında oy çokluğuyla kararlaştırdığımız üzere 16 Ocak Pazar günü 2022 yılının üçüncü etkinliğini gerçekleştirmek, doğayla buluşmak, şehrin gri havasından birlikte ve eğlenerek kaçma amacıyla yürüyüş etkinliğimizi gerçekleştireceğiz. 


Etkinliğimiz profesyonel düzeyde yüksek performanslı bir doğa yürüyüşü olmamakla birlikte belli bir düzen çerçevesinde yapılmaktadır, hızımız en yavaşımızın zorlanmayacağı şekilde ayarlanacaktır. 


Kışın bembeyaz güzelliğinin Sorgun Göletinin muhteşem yansıması ve yemyeşil çam ağaçlarıyla harmanlandığı harika bir etkinlik olmasını bekliyoruz.


Mevsim şartlarına uygun su geçirmez botlar giymeniz önem arzetmektedir, yağış beklenmemekle birlikte hazırlıklı olunmasını tavsiye ediyoruz. Molada tüketmek üzere yanımızda atıştırmalıklarımızı bulunduruyoruz.


Pazar günü saat 08:30’da Ankamall önünden ve 09:00’da İstanbul Metrosundan servisle alınıp saat 15:30-16:00 gibi yine aynı yerde bitirmeyi planlıyoruz. 


220 Km’lik Gidiş-Dönüş servis ücreti ve tabiat parkı giriş ücreti toplam 60₺’dir. Son kayıt tarihi 13 Ocak Perşembe saat 20:00’dır. Son tarihten sonra kayıt yaptırmak isteyenleri yedeğe almak zorunda kalacağız. Etkinliğe katılım sözü veremiyoruz. 


İlgili hesaba ücreti olabildiğince erken göndermeniz servis sayısını ayarlamamız için oldukça önemlidir. Başkasının hesabından gönderiyorsanız da açıklama kısmına katılımcının ad soyad ve telefonunu yazmanız gerekmektedir.


Hasan Vural

TR33 0006 2000 1060 0006 8652 57


Rota şartlarımız ve hava tahminleri doğrultusunda öncelikle yürüyüş ayakkabısı/botu ve yağmurluk bulundurulması olmak üzere tedbirli olunması önem arzetmektedir.


Yine Yeniden Yeni Etkinliklerde Görüşmek Dileğiyle


Ankara Kamp ve Doğa Yürüyüşü Severler Topluluğu


Değerli Ankara Kamp ve Doğa Yürüyüşü Severler


16 Ocak 2022 Pazar günü gerçekleştireceğimiz Sorgun Göleti Tabiat Parkı Doğa Yürüyüşü etkinliğimizin rotası hazırlanmış olup görselde görüldüğü güzergahta 8,5 km uzunluğunda ve 267 m tırmanış/iniş şeklinde gerçekleşecektir.


Rotamız Sorgun Göleti Tabiat Parkı içerisinde bulunan tesisler bölgesinden başlayıp gölet çevresi boyunca karaçam ve ardıç ormanlarının içerisinden devam edilerek yine yürüyüşe başlayacağımız noktada sona ermektedir.


Rotanın büyük bölümünde düşük eğimli güzergahta yürünecek olup bir bölümünde nispeten eğimli bir kesimde gölet manzaralı bir tepenin yamacından devam edilecektir. Yürüyüş esnasında mevsim şartları ve alandaki derelerin debisine bağlı olarak sudan geçiş yapma ihtimalimiz bulunmaktadır. 


Etkinlik günü bölgede hava tahminleri sıcaklığın minimum -3C maksimum +4C olacağı yönünde olup mevsim şartlarına bağlı olarak yağışlı-zTopluluk üyeleri yorumları görebilirler.

Yorumlar

Katılım Ücreti: 60 TL

Katılımcılar (2)

Mehmet
Haydar

Katılmayanlar

Simge