Vegan Türkiye

topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri
68 Vegan, 15 Etkinlik, İstanbul ()

Topluluk Giriş Yazısı:


Katıl

 

Topluluğa Katılmak için Giriş Yapın

Vegan

,

Hayvan Hakları

,

Hayvanlar

,

Barış

, etkinlik
Samet Kürkçü topluluğa katıldı.
(11 saat önce)
Tufan Demir topluluğa katıldı.
(2 gün önce)
Yeni Bir Başlangıç topluluğa katıldı.
(3 gün önce)
Cavit Chelik topluluğa katıldı.
(4 gün önce)
Samet Ersever topluluğa katıldı.
(6 gün önce)
Yasin Yabaneri topluluğa katıldı.
(6 gün önce)
Mert Kasap topluluğa katıldı.
(6 gün önce)
Mücahit Yaman topluluğa katıldı.
(6 gün önce)
Erşad Elçi topluluğa katıldı.
(11 gün önce)
Şeyda Syd topluluğa katıldı.
(12 gün önce)

Caner Aydın

Yönetici

Bahçeköyde vegan mangal

Pazar, 17 Haziran 2018
11:00

Çok keyifli geçen ve bünyeye iyi gelen orman etkinliklerine devam ediyoruz.

Buluşma ve harekete geçiş yerimiz Hacıosman; varış yerimiz Bahçeköy olacak. Bisikletli ve bisikletsiz olmak üzere iki grup şeklinde buluşuyoruz. Bisikletle gelenlerle yaklaşık 8 kilometrelik bir pedallama sonrası; bisikletsiz gelenlerle ise 23 dakikalık otobüs yolculuğu neticesinde Bahçeköy'e varmış olacağız.

Bisikletli ve bisikletsiz grup Bahçeköy'de tekrar buluşup etraftaki manav ve marketlerden alışveriş yaptıktan sonra ormana doğru yöneleceğiz.

Ormana girdikten sonra yaklaşık 2 kilometrelik kısa bir yol sonrası "ikinci çeşme" olarak tabir edilen noktada durup etkinliğin piknik aşamasına geçeceğiz. Bu noktada bazı telefon operatörlerin çekmediğini belirtelim. Burası tam bir orman : ) Mangal için mantar, domates, patlıcan, biber, kabak gibi bir yelpazemiz var.

Piknik sonrası Bahçeköy Otobüs istasyonuna doğru yola koyulacağız. Etkinliği sonlandırmadan önce otobüs duraklarına yakın bir çaycıda lezzetli birkaç bardak çay içmeyi de planlıyoruz : )

Etkinlik günü, Bahçeköy'den Hacıosman'a gece yarısı 24.00'a kadar otobüs çalışıyor olacak. Ayrıca Bahçeköy'den Taksim ve Sarıyer'e belli saatlere kadar otobüs bulunuyor. Detaylar için: http://www.iett.istanbul/tr/main/duraklar/113112/BAH%C3%87EK%C3%96Y-%C4%B0ETT-Duraktan-Ge%C3%A7en-Hatlar-Durak-Bilgileri-Hatt%C4%B1n-Duraktan-Ge%C3%A7i%C5%9F-Saatleri#StationBusList

Bu etkinlikte sizleri bol manzara, muhteşem temiz hava, bolca orman yolu, modern şehir hayatını sorgulacak felsefi düşünceler, lezzetli vegan yemekler, vegan mangal ve henüz vegan olmayan katılımcılarla birlikte veganlık hakkında konuşmalar bekliyor. Gelin... Hiç pişman olmayacaksınız.

Bu etkinlik için yanınızda: şapka, güneş gözlüğü, taşınabilir ilk yardım takımı, içme suyu getirmeniz faydalı olabilir.

Etkinliğe herhangi bir yaş grubuna herhangi bir "istisna"(?) gözetmeksizin vegan olmayan hiçbir unsur kabul edilmemektedir.

Tarih: 17 Haziran 2018 Pazar

Buluşma saati: 11.11

Hareket saati: 11.25

Buluşma yeri: Hacıosman Metro istasyonu çıkışı

İletişim: +90 542 788 62 64

Gün doğumu: 05.32

Gün batımı: 20.37
Topluluk üyeleri yorumları görebilirler.

Yorumlar

Katılımcılar (1)

Caner