İstanbul Tiyatro Severleri (Istanbul Theatre Lovers)

topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri
1751 Tiyatro Sever, 107 Etkinlik, İstanbul ()

Topluluk Giriş Yazısı:


Katıl

 

Topluluğa Katılmak için Giriş Yapın

Tiyatro

,

Doğaçlama Tiyatro

,

Konvansiyonel Tiyatro

,

İstanbul'da Tiyatro

,

Oyunculuk

,

Sanat

,

Edebiyat

, etkinlik
Yağmur Nilsu Ergücenmez topluluğa katıldı.
(10 gün önce)
Hatice Esen topluluğa katıldı.
(10 gün önce)
Erman Demir topluluğa katıldı.
(10 gün önce)
Batuhan Aydın topluluğa katıldı.
(10 gün önce)
Beril Femsu Asal topluluğa katıldı.
(14 gün önce)
Şerife Özdemir topluluğa katıldı.
(14 gün önce)
Asil Önder topluluğa katıldı.
(14 gün önce)
Sedef Doguc topluluğa katıldı.
(14 gün önce)
Uğur Basut topluluğa katıldı.
(16 gün önce)
Mustafa İşlek topluluğa katıldı.
(16 gün önce)

Talat Pamuk

Yönetici

Tiyatro tutkusuyla yaşayanların, sahneye gönül vermiş olanların, ister seyirci ister oyuncu olarak tiyatro için birşeyler yapmak isteyenlerin buluşma noktası...

İstanbul Tiyatro Severleri Etkinlikleri

Talat Pamuk
27/08/2014
Geçtiğimiz hafta tanışma toplantımızı geride bıraktık ve gördüğüm kadarıyla bu hafta 30 Ağustos Cumartesi günü yapacağımız çalışma ile atölye çalışmalarımıza da başlamış olacağız.

Çok yakında başlayacak olan diğer aktivitelerimiz ise;

* Tiyatro Okuma Günleri: Edebiyat sever arkadaşlar ile biraraya geleceğimiz bu etkinlikte, birlikte oyunlar okuyacak, okuduğumuz oyunları yine birlikte değerlendireceğiz.

* Tiyatronun Beyazperde İzdüşümü: Bu etkinlikte, popüler tiyatro oyunlarının sinema filmi versiyonlarını izleyerek, iki sanat arasındaki benzerlikleri ve farklılıkları değerlendireceğiz.

* Tiyatro ve Keşif: Gezmeyi seven arkadaşlara hitap edecek olan bu etkinlikte hep birlikte oyunlar izleyecek, oyunları, oyun öncesi ya da oyun sonrası gezi etkinlikleri ile birleştirerek hem tiyatroya doyacağımız günler yaşayıp, hem de gezi keyfinin tadını çıkartacağız.

* Tiyatro ile Dil Öğrenimi: Kardeş grubumuz "Dil Koçluğu" ile yapacağımız bu ortak etinliklerde, dram sanatının bize kazandırdıklarını kullanarak, öğrenmekte olduğumuz yabancı dili, günlük hayatımıza nasıl daha fazla dahil edebileceğimizi görecek ve deneyimleyeceğiz.

* Tiyatro ve Oynama Tutkusu: Daha fazla eğlenmeye yönelik olan bu etkinliklerde ise, Cranium gibi yenilikçi ve Sessiz Sinema gibi geleneksel oyunlar ile hem oyunculuk becerilerimizi geliştirecek, hem de grup arkadaşlarımız ile birlikte eğlenceli saatler geçireceğiz.

Sizin de böyle fikirleriniz varsa, tiyatroyu hayatınıza daha çok dahil etmek istiyorsanız, lütfen paylaşın, birlikte neler yapabileceğimizi görelim ve değerlendirelim arkadaşlar...