Tabu Keyifçileri

topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri
1504 Tabusever, 22 Etkinlik, İstanbul ()

Topluluk Giriş Yazısı:


Katıl

 

Topluluğa Katılmak için Giriş Yapın

Eğlence

,

Oyun

,

Kelime Oyunu

,

Sohbet

,

Haftasonu Eğlencesi

,

Gezi

,

Tabu

,

, etkinlik
Görkem Şahinler topluluğa katıldı.
(11 gün önce)
Serap Yılmaz topluluğa katıldı.
(11 gün önce)
Şafak Alp topluluğa katıldı.
(13 gün önce)
Özer Yavuzaslan topluluğa katıldı.
(17 gün önce)
Furkan Knnnn topluluğa katıldı.
(26 gün önce)
Merve Şimşek topluluğa katıldı.
(26 gün önce)
Aykut Kılıç topluluğa katıldı.
(2 ay önce)
Duygu Karagöl topluluğa katıldı.
(3 ay önce)
Zuhal Biz topluluğa katıldı.
(3 ay önce)
Ceyhun Koçak topluluğa katıldı.
(3 ay önce)

Özlem Ycl

Yönetici

Ben de bir tabu severim :)

Tabukeyifçileri ONLİNE OYUN

Pazartesi, 25 Mayıs 2020
15:30

Selam Arkadaşlar,
Evde kal süresince gerçekleştireceğimiz 2.online oyunumuzu yapıyoruz katılmak isteyenler bana buradan ya da gruba ait instagram adresinden özelden yazabilir. Oyun saati geldiğinde katılımcılara açılan oyun grubuna katılım için link gönderilecektir.
Oyunda çizim konusunda özel bir yetenek gerekmiyor bu nedenle bir korkunuz olmasın :) Karalamayı bilen herkes nesne hakkındaki düşüncesini basitçe çizebilir, çizmeyi beceremezseniz de çizen arkadaşların nesnelerini tahmin ederek puan toplayarak 1. de olabilirsiniz belki :) Gayet eğlenceli bir oyun, deneyebilirsiniz.Bayramın 2. günü 15:30 görüşmek üzere, hoşça kalın, mutlu bayramlar dilerim :)

OYUN İÇERİĞİ HAKKINDA KISA BİLGİ:

Oyuna size göndermiş olduğum link üzerinden giriş yapmanız gerekiyor ister telefondan isterseniz bilgisayarınızın tarayıcısından linke tıklayarak oyunu açabilirsiniz,( Ben bilgisayar üzerinden çizmeyi tercih ederim :) ) Online bir oyun olduğundan internet bağlantınızın olması gerekiyor. Oyuna giriş yaparken kendinize bir nick name verebilirsiniz ya da direk kendi isminizi kullanabilirsiniz. Bu oyunda tabuda çizim bölümünde yaptığımız gibi sistemin bize verdiği 3 kelime içinden birini seçerek  belirli bir süre dahilinde çizerek anlatmaya çalışıyorsunuz, tahminde bulunduğunuzda bilenlerin hanesine ilk bilenlerden başlamak üzere artı puanlar geliyor. 

Oyun Zamanı : 25 Mayıs Pazartesi 15:30

İnstagram: @tabukeyifcileri


Topluluk üyeleri yorumları görebilirler.

Yorumlar

Katılımcılar (1)

Özlem