davet
Kültür Sanat Dünyası

topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri
1293 Üye , 71 Etkinlik, İstanbul ()

Topluluk Giriş Yazısı:


Katıl

 

Topluluğa Katılmak için Giriş Yapın

Sinema

,

Vizyon

, etkinlik
Pelin Eryilmaz topluluğa katıldı.
(2 gün önce)
Erdi Zengin topluluğa katıldı.
(2 gün önce)
Seyit Ahmet Tabaru topluluğa katıldı.
(3 gün önce)
Elif Elif topluluğa katıldı.
(5 gün önce)
Ecem Serpen topluluğa katıldı.
(6 gün önce)
Serhat Züngör topluluğa katıldı.
(6 gün önce)
Salih Tezel topluluğa katıldı.
(6 gün önce)
Mehmet Turk topluluğa katıldı.
(8 gün önce)
Bahtiyar Baş topluluğa katıldı.
(8 gün önce)
Berna topluluğa katıldı.
(9 gün önce)

Genç Tasarımcılar Tasarım Severlerle Buluşuyor!

Cumartesi, 6 Ocak 2018
13:00

Genç takı tasarımcılarına destek olmayı amaçlayan Meral Saatçi, kendi adını taşıyan atölyesinde düzenleyeceği etkinlikle, konuya ilgi duyanlar ile tasarımcıları bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Takı tasarımcısı Meral Saatçi, genç tasarımcılara destek olmak üzere bir etkinlik gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Sanat platformu İstanbul1881’in katkılarıyla düzenlenen etkinlik kapsamında, Marmara Üniversitesi Takı Tasarım Bölümü öğrencisi beş genç, Saatçi’nin davetlileri ile bir araya gelerek ürünlerini tanıtacaklar.

16 Aralık Cumartesi günü, Koşuyolu’nda bulunan Meral Saatçi Atölye’de 13.00-19.00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinlikte tanıtılacak ürünlerin satışı, 6 Ocak Cumartesi gününe dek devam edecek.

İlerleyen dönemde devamlılık kazanması planlanan etkinliğe ilişkin bilgi veren Meral Saatçi, öncelikli amacının, genç tasarımcıları tasarım sever kişilerle tanıştırarak hayata daha emin adımlarla başlamalarını sağlamak olduğunu belirtiyor.

Birçok takı tasarımcısının ve öğrencinin nasıl ilerlediğine ilişkin kendisine sorular sorduğunu söyleyen Saatçi, “Bu sorulara verdiğim yanıtlar ne yazık ki hep soyut kalıyordu. Satış noktası bulma, takı dünyasını tanıma ve takıları pazarlama gibi konularda somut bir proje üreterek atölyemin kapılarını onlara açmak istedim” diyerek bu projeye verdiği önemi de dile getiriyor.

Tarihler: 16 Aralık 2017 Cumartesi ~ 06 Ocak 2018 Cumartesi 13:00 - 19:00

Yer: Meral Saatçi AtölyeTopluluk üyeleri yorumları görebilirler.

Yorumlar

Katılımcılar (1)

Sinan

Katılmayanlar

Yeşim