Şiir İstanbul

topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri
421 Şiir İstanbul, 6 Etkinlik, İstanbul ()

Topluluk Giriş Yazısı:

Katıl

Topluluğa Katılmak için Giriş Yapın

Edebiyat

|

Şiir

|

Şair

|

Yazar

|

Roman

|

Öykü

|

Hikaye

Mukadder Teymur topluluğa katıldı.
(1 ay önce)
topluluğa katıldı.
(3 ay önce)
Emin Ürün topluluğa katıldı.
(4 ay önce)
Osman Temel topluluğa katıldı.
(6 ay önce)
Melis Özdemir topluluğa katıldı.
(7 ay önce)
Birkan Aygüç topluluğa katıldı.
(8 ay önce)
Avni Turan topluluğa katıldı.
(9 ay önce)
Ersin Kaygusuz topluluğa katıldı.
(10 ay önce)
Mert Eşin topluluğa katıldı.
(1 yıl önce)
Fatih Yildiz topluluğa katıldı.
(1 yıl önce)

Emre Koca

Yönetici

Yedi tepeli bir şehirdeyim,
Yamacından kulelerine asıldığım,
Tutundum bu şehrin gökyüzüne
Yıkadım yağmurların isiyle
İstanbul sana tutundum bırakma beni...Emre KOCA

Şiir Buluşmaları Etkinlik Tarihleri Hakkında

Emre Koca
14/01/2015
Değerli Üyelerimiz,
Şiir İstanbul olarak her ayın ilk haftası sizleri şiir ile buluşturmaya devam ediyoruz. Sizleri şiir ile daha çok buluşturmak ve katılımcı sayısını arttırmak amacı ile etkinlik tarihlerini her ay sizlerden gelecek taleplere göre değerlendirmek ve katılım yoğunluğuna göre buluşma günlerini esnetmek istiyoruz.
Buluşma günlerinin dışında etkinlik ile ilgili olarak belirtmek istediğiniz öneri ve görüşlerinizi de lütfen yorum olarak yazmanızı rica ederim. Sağlıcakla Kalın.

Bekir Odacı
14/01/2015
Merhabalar Emre bey şu an belirtecek bir yorumum yok sizin aldığınız kararlar doğrultusunda arzu ederseniz katılmayı düşünüyorum

Merhabalar Emre Bey,
Şiir okuyan ve elinden geldiği kadar yazmaya çalışan bir topluluk olduğumuza göre buluşmalardan önce şiirlerinin incelenmesi isteyen arkadaşlar şiirlerini önceden bizimle paylaşır ve buluşma gününde hazırlıklı olmamız sağlanır.
Bununla birlikte yine her buluşma günü için bir şair belirlenir. (Nazım Hikmet, İsmet Özel, Sezai Karakoç vs.) O şairin şiirleri okunur, onunla ilgili anektodlar paylaşılır bu sayede şiirle dolu zaman geçirebilebilir diye düşünüorum
En kısa zamanda buluşma ayarlamanız dileğiyle...

Emre Koca
18/01/2015
Burhan bey görüsleriniz için çok teşekkür ederim. Bu söylediğinizi dikkate alacağım ancak kişilerin kendi şiirlerinin değerlendirilmesine gerek olmadigini düşünüyorum çunku daha önceki etkinliklerden de bilindiği üzere kendi şiirlerimizi istediğimiz şiirimizi okuyabiliyoruz yorumuda etkinlikte yapıyoruz. Ocak ayina ait etkinliği 1 Ocak günu gerçeklestirmiştik şimdilik ayda bir sefer gerçekleştiriyoruz fakat arzu edilirse talep olur ise katilimci sayisina göre ay içerisinde tekrardan bir etkinlik yapilabilir. Sizlere şiir dolu günler dilerim.

John Locke
31/08/2021
Arkadaşlar aktif olan varsa buluşalım. Tanışalım

Turan Svc
02/09/2021
merhabalar . böyle bir etkinlik yapılmasına kendi adıma çok sevindim .
Buluşmak dileği ile

John Locke
03/09/2021
Turan hocam ortada etkinlik falan yok ki ne etkinliği... Kimse aktif değil. :)) Gel biz buluşalım hocam müsait olduğunda yaz