Minerva Kitap Kulübü

topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri
28 Minervacı, 53 Etkinlik, İstanbul ()

Topluluk Giriş Yazısı:


Katıl

 

Topluluğa Katılmak için Giriş Yapın

Edebiyat

,

Kitap

,

Okuma

, etkinlik
Erman Demir topluluğa katıldı.
(2 ay önce)
Mehmet Barış topluluğa katıldı.
(2 ay önce)
Burçin Bilici topluluğa katıldı.
(4 ay önce)
Ali Ersin Çiftçi topluluğa katıldı.
(5 ay önce)
Cemal Çakır topluluğa katıldı.
(10 ay önce)
Dilara Ipek topluluğa katıldı.
(11 ay önce)
Merve Kaplancan topluluğa katıldı.
(1 yıl önce)
Gökçen Genç topluluğa katıldı.
(1 yıl önce)
Nagihan Aluç topluluğa katıldı.
(1 yıl önce)
Mustafa Kaya topluluğa katıldı.
(1 yıl önce)

Kulübümüz Şubat 2013'te kurulmuştur. Toplantılarımızı Kadıköy'de belirlediğimiz kafelerde iki haftada bir Pazar günleri yapmaktayız. Halihazırda 29 üyemiz bulunmaktadır. İki ayda bir yeni tema seçimi yapmakta, her birinde üyelerimizin seçtiği dört kitabı okumaktayız. Kitap toplantıları haricinde sosyal etkinlikler de yapmaktayız.

Ülkemizde kitap kulüplerinin üye sayıları genel olarak 50 ve üzeridir. Ancak katılım sürekliliği istenen düzeye ulaşmamakta ve yoğun sirkülasyon görülmektedir. Biz bu sebeple üye alımlarını dönemsel yaparak ve sayımızı sınırlı tutarak bu durumun önüne geçmekte ve aynı zamanda üyeler arasında daha samimi bir ortam sağlamaktayız.

Üye alımları yılda birkaç defa olmakta, içinde bulunduğumuz dönem için kapalıdır. Başvurular ise sürekli açık olup üye alımı açıldığında değerlendirilmektedir.

Not:Üyelik başvurusu yapan adayların kitap yorumlarını minervakitapkulubu@gmail.com'a göndermeleri gerekmektedir. Cevap formuna yazılan yorumlar bize ulaşmamaktadır.Gelecek Etkinlikler Geçmiş Etkinlikler


3
Şubat
17
Şubat
3
Mart
17
Mart