Minerva Kitap Kulübü

topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri
27 Minervacı, 37 Etkinlik, İstanbul ()

Topluluk Giriş Yazısı:


Katıl

 

Topluluğa Katılmak için Giriş Yapın

Edebiyat

,

Kitap

,

Okuma

, etkinlik
Cemal Çakır topluluğa katıldı.
(4 ay önce)
Dilara Ipek topluluğa katıldı.
(5 ay önce)
Merve Kaplancan topluluğa katıldı.
(7 ay önce)
Gökçen Genç topluluğa katıldı.
(7 ay önce)
Nagihan Aluç topluluğa katıldı.
(9 ay önce)
Mustafa Kaya topluluğa katıldı.
(10 ay önce)
Yağmur Birdal topluluğa katıldı.
(10 ay önce)
Nurşah Aluç topluluğa katıldı.
(10 ay önce)
Hayriye Çelik topluluğa katıldı.
(10 ay önce)
Emre Yorgancıgil topluluğa katıldı.
(12 ay önce)

Kulübümüz Şubat 2013'te kurulmuştur. Toplantılarımızı Kadıköy'de belirlediğimiz kafelerde iki haftada bir Pazar günleri yapmaktayız. Halihazırda 29 üyemiz bulunmaktadır. İki ayda bir yeni tema seçimi yapmakta, her birinde üyelerimizin seçtiği dört kitabı okumaktayız. Kitap toplantıları haricinde sosyal etkinlikler de yapmaktayız.

Ülkemizde kitap kulüplerinin üye sayıları genel olarak 50 ve üzeridir. Ancak katılım sürekliliği istenen düzeye ulaşmamakta ve yoğun sirkülasyon görülmektedir. Biz bu sebeple üye alımlarını dönemsel yaparak ve sayımızı sınırlı tutarak bu durumun önüne geçmekte ve aynı zamanda üyeler arasında daha samimi bir ortam oluşumunu sağlamaktayız.

Üye alımları senede birkaç defa olmakta, içinde bulunduğumuz dönem için kapalıdır. Başvurular sürekli açık olup üye alımı açıldığında değerlendirilmektedir.

Not:Üyelik başvurusu yapan arkadaşların kitap yorumlarını bahadir.celimli@gmail.com adresine göndermeleri gerekmektedir. Forma yazılan yorumlar bize ulaşmamaktadır.Gelecek Etkinlikler Geçmiş Etkinlikler


22
Temmuz
5
Ağustos