Minerva Kitap Kulübü

topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri
31 Minervacı, 97 Etkinlik, İstanbul ()

Topluluk Giriş Yazısı:


Katıl

 

Topluluğa Katılmak için Giriş Yapın

Edebiyat

,

Kitap

,

Okuma

, etkinlik
Semra Kaplan topluluğa katıldı.
(2 ay önce)
Orhan Kul topluluğa katıldı.
(2 yıl önce)
Yeliz Portakal topluluğa katıldı.
(3 yıl önce)
Buğra Ömürsün topluluğa katıldı.
(3 yıl önce)
Erman Demir topluluğa katıldı.
(3 yıl önce)
Mehmet Barış topluluğa katıldı.
(3 yıl önce)
Burçin Bilici topluluğa katıldı.
(3 yıl önce)
Ali Ersin Çiftçi topluluğa katıldı.
(3 yıl önce)
Cemal Çakır topluluğa katıldı.
(4 yıl önce)
Dilara Ipek topluluğa katıldı.
(4 yıl önce)

Kulübümüz Şubat 2013'te kuruldu. Toplantılarımızı Kadıköy'de belirlediğimiz kafelerde iki haftada bir Çarşamba ve Pazar günleri yapmaktayız. 35 üyemiz bulunmaktadır. İki ayda bir yeni tema seçimi yapmakta, her birinde üyelerimizin seçtiği dört kitabı okumaktayız. Kitap toplantıları dışında sosyal etkinlikler de yapmaktayız.

Ülkemizde kitap kulüplerinin üye sayıları genel olarak 50 ve üzeridir. Ancak katılım sürekliliği istenen düzeye ulaşmamakta ve yoğun sirkülasyon görülmektedir. Biz bu sebeple üye alımlarını dönemsel yaparak ve sayımızı sınırlı tutarak bu durumun önüne geçmekte ve aynı zamanda üyeler arasında daha samimi bir ortam sağlamaktayız.

Üye alımları yılda birkaç defa olmaktadır ancak içinde bulunduğumuz dönem için kapalıdır. Başvurular ise sürekli aktif olup üye alımı açıldığında değerlendirilmektedir.

Not:Üyelik başvurusu yapan adayların kitap yorumlarını minervakitapkulubu@gmail.com'a göndermeleri gerekmektedir. Cevap formuna yazılan yorumlar bize ulaşmamaktadır.Gelecek Etkinlikler Geçmiş Etkinlikler


24
Ekim
7
Kasım
17
Kasım
28
Kasım