İspanyolca Öğrenelim

topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri
452 Espanol, 17 Etkinlik, İstanbul ()

Topluluk Giriş Yazısı:


Katıl

 

Topluluğa Katılmak için Giriş Yapın

İspanyolca

, etkinlik
Tuğçe Duman topluluğa katıldı.
(12 gün önce)
Gamze Yılmaz topluluğa katıldı.
(14 gün önce)
Vedat Konya topluluğa katıldı.
(15 gün önce)
Kenan Kalaycıoğlu topluluğa katıldı.
(15 gün önce)
Hilal Arıcı topluluğa katıldı.
(27 gün önce)
Ehmedov Sevindik topluluğa katıldı.
(1 ay önce)
Kozmik Latte topluluğa katıldı.
(1 ay önce)
Sahin Tok topluluğa katıldı.
(1 ay önce)
Soner Sabancı topluluğa katıldı.
(1 ay önce)
Rahan Öztürk topluluğa katıldı.
(1 ay önce)

Bora Ozden

Yönetici

Grup-Etkinlikler


Barselona'da dil öğrenmek ister misiniz? Ücretsiz Etkinlik

Yurtdışında yaşamak, dünyanın çeşitli yerlerinden insanlarla tanışmak ve gezmek mi istiyorsunuz? Size güzel bir haberimiz var: Bu deneyimi yaşamanın tek yolu akademik bir değişim programına katılmak değil!

Size BCNLIP'i tanıtmak istiyoruz. BCNLIP Akdeniz'in en önemli merkezlerinden biri olan Barselona'nın kalbinde kurulmuş bir dil okuludur. Her yoğunlukta ve seviyede İspanyolca, Katalanca, Fransızca, İtalyanca ve İngilizce kurslarına yılın istediğiniz zamanında kayıt olabilirsiniz. BCNLIP'i diğer dil okullarından farklı kılan dil eğitimini sadece sınıfla sınırlandırmayıp, haftalık düzenlenen etkinliklerle öğrendiğiniz dili ve yaşadığınız şehri size benimsetmeyi hedeflemesidir.

Daha fazla bilgi mi istiyorsunuz? Sizi, nasıl vize alırım, kayıt süreci nasıldır, konaklama nasıl bulurum gibi her türlü sorunuza cevap bulabileceğiniz ücretsiz bilgilendirme toplantımıza davet ediyoruz!

Toplantı 16 Eylül'de İstiklal caddesi Türk-Alman kitabevinde olacaktır. Bu konudaki her türlü sorunuzu cevaplamaktan memnuniyet duyacağız.

Gelişmelerden haberdar olmak için etkinlik bildirimlerini açmayı ve Facebook, Instagram sayfamızı takip etmeyi unutmayın!
iletişim: barselonaegitimdestek@gmail.com
instagram: @barselonazamani
facebook: @bcnlip.turkiye/