davet
Toplanzi bulunduğunuz şehirde ilgi alanınıza giren topluluklara üye olup diğer üyelerle tanışmanızı ve beraber etkinliklere katılmanızı sağlayan bir sosyal ağdır.
İstanbul Spor Sıralama

Etkinlikler

ÜYE OL

"Spor" Toplulukları

Galatasaraylılar
Galatasaraylılar
Toplanzide bulunan Galatasaraylı arkadaslarimizi bir araya getirip ortak tutkumuz olan takimimizi her platformda olduğu gibi burda da destekleyip bir araya geliyoruz. Maçlarin hepsine gidemesek bile elimizden geldiğince hep birlikte maçları izleyip sevincimizi uzuntumuzu heyecanimizi paylaşacağız. Bütün Galatasaraylı arkadaşlarımızı bu çatı altında toplanmaya davet ediyorum.
Doğa Bisiklet Sürücüleri
Doğa Bisiklet Sürücüleri
Merhaba ; Bu topluluğun amacı özellikle doğada birlikte bisiklet kullanmak. Bildiğimiz parkurları paylaşmak, organize olup bu parkurları denemek. Bisiklet konusunda bildiklerimizi paylaşmak. Bisiklet çatısı altında yeni arkadaşlıklar kurmak.
Kadıköy Voleybol Grubu
Kadıköy Voleybol Grubu
Belirli zamanlarda toplanıp neden voleybol maçları düzenlemeyelim ki?
Fitness Sevdalıları
Fitness Sevdalıları
Vücut geliştirme sporuna sevdalı insanların yer alacağı grubumuzda karşılıklı bilgi alışverişi, motivasyon, yardımlaşma ve fitness hakkında her şey paylaşılacak. Yeterli sayıya ulaşıldığında sosyalleşmek ve kaynaşmak adına buluşmalar düzenlenecek. Sporla kalın :) Bir de whatsapp grubumuz olacak, irtibat: 0505 366 6968
İstanbul Tenis Severler
İstanbul Tenis Severler
Merhaba arkadaşlar,hafta sonları tenis oynayabileceğim,amatör turnavalarda takım arkadaşım olacak kişileri bekliyorum...
İstanbull Crossfitt
İstanbull Crossfitt
Hep birlikte herkesin severek ve eğlenerek yapmak isteyeceği antrenmanlar
Reiki Whatsap Grubu
Reiki Whatsap Grubu
Hayatımızın içeriğinde yaşadığımız sorunların %99’u bilinçsiz bir yaşam sürmekten kaynaklanır. Mutsuzluk, huzursuzluk çok doğal bir durum olarak görünür. Gerçekte mutluluk ve huzurun sahibi iken bilinçsizlik tüm bunları görmemizi engeller ve farkında olmadan bir yaşam yaşanır. İyi haber şu ki bu durumu hemen değiştirebilirsiniz. Peki bilinçli, yepyeni bir yaşama adım atmaya hazır mısınız? Potansiyelinizi tam kullanabildiğiniz, huzurlu, stresten, üzüntülerden ve depresyondan uzak, tam ve bütünlük içinde
Tenis Partneri
Tenis Partneri
Tenis oynamaktan daha zor olan partner bulmayı kolaylaştırırız umarım :)
Kamp Ve Yürüyüş Severler :)
Kamp Ve Yürüyüş Severler :)
Kamp ve spor severlere, doğa tutkunlarına, macera ve özgürlüğü sevenlere hitap eden grubumuzun Watsapp Sohbetine de bekliyoruz.. :)
Fıtnesstıme
Fıtnesstıme
Yeni başlayanlar için ayrıca hareketi doğru yapıyorum,hocam program yazmadı,gelişme gösteremiyorum,nasıl zayıflarım diye dert yanmak yerine çözüm üretmek amaçlı bır grupçuk.
Boğazın Michael Jordan'ları
Boğazın Michael Jordan'ları
Kış kapıda. "Ben üşümem, her türlü sokak basketbolumu oynarım." diyorsanız grubumuza davetlisiniz. Oynadığımı yer %95 ihtimalle Beşiktaş'taki Conrad Otel'in önündeki saha. Bilenler bilir, yazın bir hayli kalabalık oluyor ama kış ve ona benzer zamanlarda o halinden pek eser yok. Bu yüzden cinsiyet fark etmeden, basketbol oynayan herkesi davet ediyoruz. Tabii sol turnike atamayanlarınız gelmesin hehe. Şaka tabii , ben de soldan sağ ile bitirebiliyorum. Üzücü, biliyorum. Hayat işte... Beşiktaş'a alternatif
İstanbul Masa Tenisi Grubu
İstanbul Masa Tenisi Grubu
Masa tenisine ilgi duyan, nasıl oynandığını bilen, düzenli olarak katılım sağlayabilecek kişilerin etkinlik grubudur. Ekinlikler İstanbul içinde çeşitli sosyal tesislerde gerçekleştirilecektir, ulaşım sorunu ve diğer kriterler göz önüne alınarak başvuru yapılması rica olunur.
Paintball Warriors Turkey
Paintball Warriors Turkey
Merhaba , Bizler aksiyonu seven; bunu her ortamda stratejik ve taktiksel fikirler ile birleştirip gerek Planlı sahalarda gerekse arkadaş grupları ile gidilen kamp ortamında Paintball oyununu her türlü icra eden kafadar hafta sonu askerleriyiz. Bizler; seni , hafta içi yaşadığın o stres dolu saatleri, adrenalin dolu dakikalarla değiştireceğin bu gruba davet ediyoruz. Ister ekibinle istersen tek başına seni bekliyoruz.
Badminton Severler
Badminton Severler
Badminton oynamaktan keyif alanların buluşma noktası :)
Maçka Parkı Koşucuları
Maçka Parkı Koşucuları
Sabah güne koşarak başlamak isteyenler ya da akşam tempolu yürüyüş yapmak isteyenler topluluğa üye olabilirler
İstanbul Bisiklet Severler
İstanbul Bisiklet Severler
Güzel şehrimizde aktif olarak bisiklet kullanan bir günü bile bisikletsiz geçmeyen amatör ve profesyonel tüm bisikletçileri aktif bir whatsapp grubunda toplamanalım ve devamlı etkinlikler yapalım. Amacım etkinliklerin doğaçlama olabileceği, herkesin ben pedallamaya çıkıyorum dediğinde yalnız kalmayacağı aktif bir platform.
İstanbul Yürüyüş Takımı
İstanbul Yürüyüş Takımı
Gruplar halinde veya ilçe ilçe yürüyüşler düzenleyeceğemiz güzel insanların bulunduğu bir gruptur.Etkinlikler whatsapp üzerinden konuşulacaktır.Whatsapp grubuna katılmak isteyenler mesaj atabilir veya whatsapp grup bağlantısıyla gruba katılabilir
Tenis Severler
Tenis Severler
Tenis oynamak, pratik yapmak ve turnuva düzenlemek
Motorsiklet Dünyası
Motorsiklet Dünyası
***************************************
Bisikletingözünüseveyim
Bisikletingözünüseveyim
Akşamları evde oturmak dan sıkılan, Sahile inmek ile inmemek arasında tereddüt yaşayan, Öyle deli gibi gidecek değilde sakim uslu osmanlı gidecek kişilere hitap ediyorum. Tamam arada agrasif sürüşler yaparız da önce seni ve bisikletini tanımamız lazım. Yoksa Olmaz bu iş . Spor yapmış olmak yetmez zinde kalmak gerekir önce biraz asfalt ve beton da süreriz sonra kafaya göre dağ tepe yaparız. Hafta İçi-Hafta Sonu Akşamları saat 21:00-22:00-23:00 Hafta Sonu sabah gidilmesi kaydı ile dağ tepe vs
İstanbul Aktif Yaşam
İstanbul Aktif Yaşam
İstanbul'da Aktif yaşama katkımız olması amacıyla, Sahilde ücretsiz spor etkinlikleri ve sağlıklı beslenme ile alakalı bilgilerimizin paylaşılacağı ücretsiz etkinlikler yapılacaktır. Yaz aylarını evde oturarak geçirmek istemeyenleri bekliyoruz... Daha aktif bir yaşam için yerinizi alın. (Öncelikli etkinlik yapılacak ilçeler : Maltepe, Kartal, Kadiköy, Bakırköy, Beylikdüzü...)
Karting- Go Kart
Karting- Go Kart
Karting yapmayı sevenlerle bir araya gelerek birlikte çeşitli etkinlikler yapabiliriz.
Km Göstergesi
Km Göstergesi
Kimlere Hitap Ederiz ; Topluluğumuz her kesime her bireye hitap eder öncelik olarak yaş sınırımız yoktur.Her gelen arkadaşı zamanla tanıyıp gerekiyor ise kendi yaş grubunu oluşturup kendi yaş grubunda sorumlu yapabiliriz. Amacımız ; Şuan için tek amacımız beli bir kilometreyi ayn anda kat ederek spor yapmak ve güven kazanmak. Etkinlikler ; Şuan bilemiyorum ama genel olarak bisiklet binme etkinliği gibi düşünebiliriz.
Pilates Sevenler Kulübü
Pilates Sevenler Kulübü
Pilates ve kursları hakkında bilgi paylaşımı yapabiliriz :)
Yoga Kulübü
Yoga Kulübü
Yoga ve kursları hakkında bilgi alışverişi yapabiliriz :)
Çukurbostan Basketbol
Çukurbostan Basketbol
Herkese Merhaba, Uzun zamandır İstanbul'da sokak basketbolu üzerine etkin muhitler ve mekanlara bakıyorum. Kullanım alanı itibariyle İstanbul Fatih'te yer alan Çukurbostan Parkı bu anlamda gayet güzel bir yer. Çocukluk yıllarımızda sıkça gittiğimiz bir yer olan bu parka, şimdilerde düzenli olarak yürüyüşe gidiyorum. Basketbol oynayanlar ise ne yazık ki pek fazla değil. Fatih ilçesi ve yakınlarında olup, basketbol oynamak isteyen genç ve orta yaşlı basketbol severler ile birlikte düzenli olarak
Farkli Renklere Gonul Verenler
Farkli Renklere Gonul Verenler
Fanatizmin degil farkli renklerin kardesligi bilinciyle gökkusagi misali biraraya geliyoruz, gönül verdiginiz takimin maclarini keyifli bir sohbet esliginde hepberaber izleyelim
Şahmat
Şahmat
Merhaba Arkadaşlar; İstanbul'da Satranç oynamayı seven fakat bulunduğu çevrede herhangi bir aktivite ortamı bulamayanlar olarak. belli aralıklarla toplanıp kendi aramızda küçük çaplı turnuvalar düzenleyebiliriz diye düşünüyorum. Ayrıca yeni arkadaşlıklar edinebilir. turnuva öncesi veya sonrası kahvaltı gibi sosyal etkinliklerde düzenleyebiliriz. Şimdiden aramıza hoşgeldin satranç sever. unutma ki sensiz hep bir eksiğiz Not: Whatsapp gurubu için lütfen özelden numaranızı paylaşın
Pratik Dövüş Sanatları
Pratik Dövüş Sanatları
Haftada bir toplanıp güreş, jiu jitsu vs. gibi yer dövüşleri çalışarak başlayabiliriz. Daha sonra topluluk tutarsa striking sporlarına da geçebiliriz. İnternette yeterli kaynak mevcut ama partner olmadan çalışmak mümkün değil. Kendimizi savunmayı ve bedenlerimizi güçlendirmeyi beraber öğrenelim.
Squashist
Squashist
Biliyorum kendinize sorup duruyorsunuz; "Saatte 1200 kalori yakan bu spora 15 milyonluk bir şehirde nasıl partner bulamıyorum." Yanıtı ben de bilmiyorum ama duvardaki boyayı attırmanın zamanı geldi! Eli raket tutan her seviyeden ilgiliyi bekliyoruz.
Taekwondo
Taekwondo
Bu grup taekwondo'ya gönül vermiş insanlara bir araya gelerek taekwondo üzerine konuşma fırsatı sağlamak, taekwondo ve poumse antremanları düzenleyerek becerilerin geliştirilmesini sağlamayı amaçlamaktadır.
Anadolu Yakası Bisiklet Grubu
Anadolu Yakası Bisiklet Grubu
İstanbul Anadolu Yakası sahil yolunda veya ortak belirleyebileceğimiz başka rotalarda bisiklet sürmek için, bisikletseverlerin buluşma noktası.
Kamp Ateşi
Kamp Ateşi
Hazır yaz gelmişken ortalığı boş bırakmayalım Gidip çadırlarla sahilleri, ormanları dolduralım :D Kamp yapalım en güzel yerlerde neyse bu kadar ahenk yeter şimdi düz yazıya dönelim belkide en iyi arkadaşınla düzenlediğimiz bi etkinlikte tanışacaksın yada sevgilinle o da olmadı yeni insanlarla tanışacak onlarla bi kaç gün geçirip onları tanıyacaksın yada bi arkadaşını da al gel bi güzel kafa dinleyin hem ne demişler birini tanımak istiyorsan onunla yola çık. :D neyse etkinliklerle ilgili bu kadar ipucu
Kayakçılar
Kayakçılar
Kayak severlerin buluşma yeri.Amaç; Yurt içi ve Yurt dışı Kayak merkezlerinde kaymak.Grup istek ve beklentileri doğrultusunda günübirlik ve hafta sonları turlar düzenleyebiliriz.
Night Run
Night Run
Koşuna ışık kat sloganı ile Night Run start alıyor. Night Run rutin koşulara heyecan ve ışık katarak farklı bir koşu deneyimi yaşatmak için tasarlandı. Her etkinlikte bir tema seçeceğimiz koşularımızın ilkini "obezite'ye dikkat çekmek" amacıyla gerçekleştiriyoruz. Işıklı koşu aksesuarları ile gerçekleştirilecek bu eşsiz koşuyu haydi birlikte deneyimleyelim ve obeziteye dikkat çekelim.
Capoeira Brazil
Capoeira Brazil
Capoeira 16.yüzyılda Brezilyalı köleler tarafından yapılan, içinde birçok unsuru barındıran (müzik, dans, akrobasi vb.) bir dövüş ve savunma sanatıdır. Estetik olduğu kadar eğlenceli ve zevklidir. Daha fazlası için geç kalmayın bize katılın ve Capoeira’nın keyfini çıkarın...
Cadde Bisiklet
Cadde Bisiklet
Tek başına bisiklete binmekten sıkıldıysan aynı aktiviteyi gerçekleştiren kişilerle beraber bisiklet sürmeye ne dersin? Haftaiçi akşam üzeri veya hafta sonları Caddebostan-Moda arasında toplanarak sahildeki bisiklet yolunda bisiklete biniyoruz.Bazen Moda'ya kadar gidip meşhur dondurmacıda dondurma yiyip geri dönüyoruz bazen yol üzerinde bi yerde mola verip çay sohbetleri yapıyoruz.Bazen de bisikletlerimizi bir yere parkederek koşuyoruz ve eğleniyoruz.Grubumuza katılmak için tek sahip olman gereken şey bir
Çamlıcalı Kartallar
Çamlıcalı Kartallar
Sevinmek için sevmeyen Beşiktaş taraftarını ortak bir grupta topluyoruz. Anadolu yakasının tüm Beşiktaş'a gönül vermiş taraftarları bir grupta toplanıyor, maçları beraber izlemek için bir araya gelip tribün ortamı yaratıyoruz.
Mesai Sonrası Yürüyüşçüleri
Mesai Sonrası Yürüyüşçüleri
Tum gün ofis ortamında oturmaktan sıkılıp, "ya ne zaman yürüyecegiz biz" diyenler, yürümek için çantasında her zaman düz bir ayakkabı bulunduranlar, işten eve, evden işe rutinini kırıp eve gitmeden önce hem spor yapıp hem de yeni insanlarla tanisip, sohbet edip işin stresini atmak isteyenler buyursun gruba. Haftanın belirli is çıkış günlerinde,Istanbul'un merkezi yerlerinde toplanıp birer saatlik yürüyüş yapmaya ne dersiniz?
Avrupa Yakası Bisiklet Topluluğu
Avrupa Yakası Bisiklet Topluluğu
İstanbul Avrupa Yakası'nda, yazın gece ve sabah serinliğinin tadını çıkarmak için Ortaköy-Bebek-Sarıyer hattında (isteğe göre başka hatlar da olabilir) bisiklet sürmek isteyenler için kurulmuş grup. Bisikletler MTB veya Şehir bisikleti olabilir.