Halı Saha Severler

topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri
513 Striker, 2 Etkinlik, İstanbul ()

Topluluk Giriş Yazısı:

Katıl

Topluluğa Katılmak için Giriş Yapın

Spor

|

Futbol

|

Halı Saha

|

Kaleci

|

Defans

|

Forvet

|

Orta Saha

|

Gol

|

Golcü

Bilgehan Pınar topluluğa katıldı.
(8 gün önce)
Mustafa Artam topluluğa katıldı.
(2 ay önce)
Alec topluluğa katıldı.
(2 ay önce)
Ferhat Gültekin topluluğa katıldı.
(3 ay önce)
Hilal Kartal topluluğa katıldı.
(3 ay önce)
Hilal Kartal topluluğa katıldı.
(3 ay önce)
Umut Can Kurt topluluğa katıldı.
(3 ay önce)
Samet İşleyen topluluğa katıldı.
(4 ay önce)
Umut Osman Deniz topluluğa katıldı.
(6 ay önce)
Kerem Oz topluluğa katıldı.
(6 ay önce)

Sinan Topcu

Yönetici

Her halı saha takım kaptanının sorunudur eksik mevkiye adam bulmak. Herkes futbol oynamak ister takım bulamaz. Herkes kendine uygun rakipte bulamaz.
Ama artık buradan buluruz :)

İlan Panosu

Sinan Topcu
19/02/2014
Bu başlıkta ilan verebilirsiniz (oyuncu-maç teklifi vs..)

Sinan Topcu
03/04/2014
bir maç yapmanın zamanı geldi kimler istanbul'da kimler gelebilir yazabilir mi ?

Can Celik
15/04/2014
takım çıkarsa kendi takımımı getiririm.

Murat Akcin
15/04/2014
Ben bostancıda oturuyorum. Zaman zaman şehirdışı seyahatlerim oluyo ama burda olduğum zamanlar anadolu yakasındaki maçlara katılırım... Arkadaş da bulabilirim

Ergün Irız
29/04/2014
Bir maç yapalım artık...

Murat Akcin
29/04/2014
Sinan kardeş,

Bildiğim kadarıyla hangi saatlerde ve nerede maç yapabileceğimizle ilgili grup içinde anket gibi bişey yapabiliyorsun. Genel bi yoklama yapalım bence artık, havalar müsaitleşiyor..

Selam herkese..
Murat

Sinan Topcu
29/04/2014
evet beyler bu başlık altında haberleselim. ilk macımızı ayarlıyoruz. tarih belirtin. mayısın 2. haftası uygun mu ? kimler gelir yanınızda kimi getirirsiniz ?

Ergün Irız
30/04/2014
Mayısın 2. haftası uygun Anadolu yakası mı Avrupa yakası mı olacak hafta içi veya haftasonu mu?

Tarık Kaya
30/04/2014
Anket en mantıklısı

Sinan Topcu
30/04/2014
beyler anket eklenmiyor. şu sekilde yapalım buradan yazın ona göre ayarlayalım ben avrupa yakası londra camping diyorum siz ?

Ergün Irız
30/04/2014
Avrupa yakası diyorum bende..

Can Celik
06/05/2014
hiç farketmez her türlü yere gelirim :D

Ergün Irız
06/05/2014
Biraz daha canlı olsak ya grup olarak...

bu maç ne zaman olacak arkadaşlar?

Özgün Ural
22/08/2014
En beceriksiz gruplardan biri :)

Sinan Topcu
22/08/2014
arkadaşlar ilgi yok ki ? ilan panosu acık yorum yapan sadece 1-2 kişi ?

Ugur Apcin
22/08/2014
herkes bulundugu ilçeyi ve takımının olup olmadıgını yazsın ona göre bişeyler düsünelim. ben beylikdüzü. takımım var.

Sinan Topcu
22/08/2014
aklıma bir fikir geldi. herkes takımını kursun, turnuva yapalım ? takımı olmayan arkadaslara buradan oluşturalım ? ne dersiniz ?

Ugur Apcin
22/08/2014
ben de turnuva diye sayfa açmıştım. olması gerekken o ama yakın yerler olmalı. herkes bir ilçesini yazsın da :)

Özgün Ural
22/08/2014
İçerenköy - Ataşehir. Takımım yok anadolu yakasında oynayan arkadaşlarla düzenli olarak her hafta oynayabilirim.

Dudullu - Ümraniye takımım yok, her hafta sonunda oynayabilirim

Sinan Topcu
22/08/2014
o zaman anadolu yakasından birini görevlendirelim oradaki takımları organize etsin
avrupa yakasını da ben organize edeyim yakın vadede baslayalım

Batuhan Aysal
22/08/2014
Erenköy; takımım yok, h.içi-sonu farketmez; kalamış halısahası iyidir.

Ugur Apcin
22/08/2014
aynen anadolu ayrı avrupa ayrı yapar. avrupada londra camping, sena halı saha ( yeni bosna yani ) en orta yer kanımca. veya deplasmanlı olur. 2 takımda bi kez evinde agırlar gibi. bi kaç takım çıkacağı belirlensin.

bi de ben şimdi bu olayı yaparsak üç takım filan bulurum cevremden. sizde varsa rakip takımınızı filan tanıdıklarınızı çagırın.

Sinan Topcu
22/08/2014
o zaman basit bi sistem kurucam, rakipbul gibi online macların listesinin tutuldugu takımların göründüğü. buradan duyururum sonra başlarız

Batuhan Aysal
22/08/2014
bence herkes bi de mevkii'sini yazsın... takım oluştururken önemli olabilir. Ben- Ortasaha

Sinan Topcu
22/08/2014
birde mail adresi paylasıcam oyuncuları orada listeleyip takımlara ayıracağım oraya mail atar takımı olmayanlar

Özgün Ural
22/08/2014
Batuhan ortada oynarsa o takımın ortası çöker :) açık - forvet

Sinan Topcu
22/08/2014
merhaba bu maile aşağıdaki bilgileri atın liste oluşturayım

futbolcubankasi@gmail.com

Ad
Soyad
İlçe
Mevkii

Sinan Topcu
22/08/2014
ayrıca telefon numaralarınızı da atın ltf.

Batuhan Aysal
22/08/2014
Sinan, bence bir tane etkinlik oluştur toplanzide... ''Açılış maçı'' gibi.... etkinliği gören gruba üye olur. Böylece adam toplamış olursun. Anadolu veya Avrupa yakası-kararını sen ver

Sinan Topcu
22/08/2014
tarih ne olsun ?

Özgün Ural
22/08/2014
1 Eylülden sonra yaparsanız güzel olur. Tatilden dönmüş olurum

Fatih Ersoyak
22/08/2014
bana her tarih uyar. benim için önemli olan anadolu'da olması.

Ümraniye-Takımım var ama reşit değiliz bir sorun olmaz umarım :)

Umut Demir
23/08/2014
Sürekli farklı zamanlarda mesajlar yazıldığı için sadece fikir listesi oluşabiliyor burda. Karşılıklı konuşulabilecek bir grup oluşturulabilirse daha somut adımlar atılabilir. Yoksa bu mesajlar çok uzun süre böyle sürer gider. Ben birkaç kişiyi ekleyip face üzerinden grup oluşturalım diyorum. Herkes birbirini eklesin. Bence....

Ugur Apcin
23/08/2014
/groups/1471893966393422/

arkadaşlar grubu kurdum gelin. paslaşalım orda. üsttekini kopyalayıp facebook.com dan sonrasına yapıştırın

Sinan Topcu
23/08/2014
bahsettiğim maile herkes mail atarsa sorun olmaz takımı olanlar da mail atsın liste yapıyorum futbolcubankasi@gmail.com

Ugur Apcin
24/08/2014
maille uğraşmaz kimse. şu an mesela ben üşeniyorum.sen grup kur istersen. farkmaz benim için

Sinan Topcu
25/08/2014
bayağı mail geldi bir takım cıkar buradan

Beyler ctesi gunleri takimi olan varsa mac yapariz

Onder A..
24/11/2015
Anadolu yakası bana da uyar.

Avrupa yakası da bana uyar.

merhaba arkadaşlar avcılar platin halısahada cumartesi gece 11-12 mac var. bana 3 tane sağlam adam lazım. mail atın lütfen futbolcubankasi@gmail.com

Osman Yıldız
17/02/2016
Merhaba arkadaşlar, turnuva takımımıza 2 adam araniyor, maclar anadolu yakasinda uskudarda oynanacak.defans becerilerine güvenen ve takım oyununu seven arkadaslarin maillerini veya telefonlarini bekliyorum. 5548756348
av.osman.yldz@gmail.com

Faruk Düzenli
18/03/2016
Bakırköy, Bahçelievler, Güngören, Zeytinburnu civarında maç yapıp da adam arayan olursa mesaj atabilir. Kale hariç her mevkide oynayabilirim :)

Onur Uğurlu
19/03/2016
Arkadaşlar Beylikdüzü ve civarında adam arayan mesaj atabilir. Daha önce amatör 9 sene futbol oynadım. mail adresim: ugurluonur@hotmail.com

Berat Basda
28/07/2016
Yas 20 her mevkide oynayabilirim kendime güveniyorum kulüp geçmişim var besiktasda oturuyorum heryere gelebilirim ulaşmanız yeterli arkadasda getirebilirim bol şans 0530 095 88 90

Haluk Huyut
30/11/2016
Arkadaşlar slmlar.. Bu akşam 7 -8 Z.burnu ibb tesislerinde halisaha maçına eksiğim var. Ucretsiz.saha metrobüs dibinde. Gelmek isteyen ?

Selam 02.03.2017 perşembe aksami saat 23:00-00:00 arası halı saha maçımız var 3 adam eksigim var gelmek isteyen ulaşabilir mi
Yer: Eyüp
Tlf:05389392780
Cagri atın kesinlikle donerim

Beyler bende varım avrupa yakası mantıklı bir yer ve saatte katılırım .

Futbol geçmişim var,birçok takımda oynadım, halen de antrenmanlıyım.ataşehir'de ikamet ediyorum.Anadolu yakasındaki maçlara katılabilirim.Op.Dr.Yüksel Çavuşoğlu KBB uzmanı 0532 377 72 89

Mert Yiğit
29/03/2017
Ödüllü futbol turnuvası düzenliyorum katılmak isteyenler bana e mail atabilir. mertkok123@hotmail.com

kimse yok galiba

Eren Alkış
29/03/2017
Organizasyon olursa katılabilirim.

Zafer Yasli
13/05/2017
Biraz pirlo biraz aurelio'yum. Defastan iyi top çıkarır, rakip atakları gol yiyerek savuştururum. Fuleli koşuları sever, çapraz toplar atarım. Ahmet sen geri gel birazda ben ileri çıkayım demem. Tam bir takım oyuncusuyum. Cazip transfer tekliflerini bekliyorum. Menajerimin mail adresi zaferyasli@gmail.com

bileklerine hakim halen aktif antrenmanliyım halı saha maçlarına gelebilirim Atasehir'deyim.Selamlar.Op.Dr.Yüksel Çavuşoğlu 0 532 377 72 89

Umut Aksaç
21/08/2017
Adam arayan veya maç yapmak isteyip takım bulamayan arkdaşlar mail yollasn umut.aksac@hotmail.com ist (anadolu yakası) bostancı

Mert Yiğit
13/10/2017
whatsupp grubu kurmalıyız ordan aktif olarak maçları ve sahaları paylaşabiliriz burası unutuluyor

Ahmet Yüksel
16/10/2017
bahçeşehir ve civarındA ( beylikdüzü de olabilir ) eksik adam varsa kale hariç her yerde oynarım. düzenli her hafta maçlara gelirim. şuan hali hazırda haftada 1 maçım var ama haftada bir kaç maç yapmak istiyorum. ulaşmak isteyen uaegem@gmail.com mail adresime mail atsın hemen dönüş yaparım.

Yavuzhan Hezer
17/10/2017
oynamak istiyorum takım bulamıyorum,kadıköyde çalışıyorum tuzlada oturuyorum,adam eksik diyen maç var diyen arasın 05389729245 ,arabam var maça gidiş yeri güzergahında yardımcı olurum.

Ilyas Demirel
22/12/2017
Zeytinburnu Bakırköy civarlarında halisaha organizasyonlarinda bulunabilirim.abone olup her hafta sabitleyebiliriz.05426401937

Çok Gizli
25/01/2018
Ben yeniyim. Whatshap grubu kuruldu mu acaba?

Cem Dönmez
07/08/2018
İstanbulda Kadıköy uskudar ve cevresinde halisaha macinda stoper olarak oynamak istiyorum.Eger iletisime gecerseniz cok memnun olur ve gelmeye calisirim.bana donmez.cem.93@gmail.com adresinden ulasabilirsiniz.

M. Emin Er
19/07/2019
Ankara'da 30-40 yaş grubu çalışanlardan oluşan takım çıkarabilecek arkadaşlar varsa biz de çalışanlar grubu olarak haftalık düzenli maç yapmak istiyoruz. 14 kişi bulmakta zorlandığımız için karşılıklı 2 takım olursa düzenli maçlar yapabiliriz. İlgilenen arkadaşların whatsapp üzerinden iletişim kurabilir. 0532 066 63 23