davet
Toplanzi bulunduğunuz şehirde ilgi alanınıza giren topluluklara üye olup diğer üyelerle tanışmanızı ve beraber etkinliklere katılmanızı sağlayan bir sosyal ağdır.

Konya

Sosyal Etkinlik ve Topluluk Ağı
Konya Kategori Sıralama

Etkinlikler

ÜYE OL
Konyalı Gezginler
Konyalı Gezginler
merhaba.konyada yaşayanlar gezmeyi sevenler ve yeni yerler görmek isteyenler.gelin beraber konya cıkışlı farklı yerlere gidelim birlikte gezelim yeni kişilerle tanışalım.bekliyoruzz gezmeyi sevenleri
Anadolu İzcileri
Anadolu İzcileri
Ekseri hafta sonunu değerlendirmek isteyen arkadaşları bekliyorum. Çadır Kapları, büyük göllerde balık avı, Doğa yürüyüşleri, vs.
Svb Edebiyat
Svb Edebiyat
Edebiyat,Şiir,Deneme,Hikaye Alanında Açmış Olduğumuz Web Sitemize Yazarlar Arıyoruz.Sende Bu Alanlardan Birisine İlgin Var İse Web Sitemizde Yazar Olabilirsin.Özgün Sadece Kendi Yazılarınızı Paylaşmanıza Müsade Edilmektedir. İlginiz Var Yazmak İstiyorsunuz Ama Birilerinin Desteğine İhtiyacın mı Var Dert Etme Biz Yardımcı Oluruz.Bizimle Birlikte Gelişebilirsin. Başvuru İçin Sonveda.busesi@yandex.com Mail Atabilirsin.
Konya Müzik Severler
Konya Müzik Severler
Topluluk Konya'da yaşayan veya Konya'da öğrenci olan müzikseverleri biraraya getirmeyi amaçlamaktadır. Müziğin türü ile ilgili herhangi bir kısıtlama yoktur. Türk halk müziğinden pop müziğe, Türk sanat müziğinden rock müziğe, heavy metale kadar geniş bir yelpazede katılımcıya ulaşmayı amaçlamaktayım. Farklı müzik türlerinden hoşlanan katılımcılar farklı etkinliklerde buluşturulacaktır. Enstrüman çalmasını bilen veya DJ'lik yapabilme gibi becerileri olan arkadaşların topluluğa katılmasını umut ediyorum. Bu
Sosyal Masa Platformu
Sosyal Masa Platformu
Sosyal Masa Topluluğu Konyadaki herkesin farklı mekanlarda yapılacak fikir ve düşünce etkinliklerine katılmasını sağlamaktır. Kurucusu Hakan Aslan Uluslararası İlişkiler alanında okumaktadır.
Konya Eğlence
Konya Eğlence
Konya'nın sıkıcı ve boğucu atmosferinden kurtulmak için kurduğum bu grupta grup üyeleriyle belirli aralıklarla buluşup bazı atraksiyonlarda bulunma amacı güdülmektedir. Bar, cafe veyahut bowling bilardo gibi konya'nın sınırlı eğlence imkanlarından toplu halde yararlanıp stresimizi atmak en temel hedefimizdir.