Cazseverler Kulübü

topluluk üyeleri
201 Cazsever, 0 Etkinlik, İzmir ()

Topluluk Giriş Yazısı:

Katıl

Topluluğa Katılmak için Giriş Yapın

Müzik

|

Caz

|

Blues

|

Dinleti

|

Canlı Müzik

Tuğçe Bilgin topluluğa katıldı.
(6 yıl önce)
Kağan Sönmez topluluğa katıldı.
(6 yıl önce)
Onur Ibb topluluğa katıldı.
(6 yıl önce)
Ozgur Gorgun topluluğa katıldı.
(6 yıl önce)
Tc Tulun topluluğa katıldı.
(6 yıl önce)
Serhat Kaya topluluğa katıldı.
(6 yıl önce)
Muhammet Suna topluluğa katıldı.
(6 yıl önce)
Caglar Ht topluluğa katıldı.
(6 yıl önce)
Ömer Vergili topluluğa katıldı.
(6 yıl önce)
Armağan Peke topluluğa katıldı.
(6 yıl önce)
Topluluk yöneticisi olmak için iletişim sayfasından bize mesaj atabilirsiniz.

Havada Organizasyon Kokusu Var :p

Burak Yoldaş
08/12/2014
Merhaba arkadaşlar,

7 kişi olmuşuz, hafta sonu gruba dahil olan arkadaşların msjları gelince heyecanlandım tabi ki. Onlarca kişi olmayı beklemeye gerek yok sanırım. Derhal kafa kafaya verip bir organizasyon yapalım derim.

Pazar akşamları Muppet's da Genco Arı (p) çalıyor, Emre Kartari (d) ve eşi Ayça Kartari (b) ile. Ayrıca salı akşamları sanırım Cafe Plaza'da Onur Puza'nın (g) vokalli bir projesi var, yalnız her salı mı çalıyorlar tam bilemiyorum öğrenmeye çalışacağım.

Hangisini tercih ederdiniz?

Haza Beyefendi
08/12/2014
önümüzdeki haftalardan birinde (tarih kesin değil ama yakın) Engin Recepoğulları İzmir'e gelecek. Ben onu tercih ederim :)

haftaya salı gece müsait olabilirim.

Burak Yoldaş
10/12/2014
her salı çalmıyorlarmış bahadır, genelde caz oluyor dediler ama ekip değişiyormuş, Burcu Arı ve Onur Puza'lı bir grup da var sanırım, kontrol etmek lazım. cafe plaza biraz tuzlu bir yer siz de biliyorsunuzdur, yemeksiz rezervasyon yaptırırlar mı masa için bilemedim, çünkü kalabalıktı bayağı. ama 2-3 kişi olursak kolay olur herhalde.

Engin Recepoğulları güzel olur, ben görmedim yalnız haberini hiç, nerede çalacak acaba Haza Beyefendi? Yer söylerseniz takip edip öğrenelim ne zaman.

O zaman durum şudur;

1) Engin Recepoğlu olsun sonuçta İstanbul müzisyeni daha nadir dinleyebiliriz İzmir'de diye

2)Engin Recepoğlu konseri uzak bir tarihteyse Salı akşamı Cafe Plaza programını 1'e yazalım,

3)diğer arkadaşlar da bir şeyler yazarsa diye de pazar akşamı Muppet's da Genco Arı da açık dursun. En çok hangi güne uygun kişi olursa onu kararlaştıralım.

Herkese iyi akşamlar.

Haza Beyefendi
10/12/2014
Engin Recepoğulları programı henüz netleşmemiş, ben ortak tanıdıklar sayesinde haberini aldım. O yüzden şimdilik görmezden gelinebilir (acele etmişim sanırım) :)

Burak Yoldaş
16/12/2014
hmm, salı yani bugün için organize olamadık, engin recepoğlu konseri de belirsiz. o zaman sanırım pazar günü kalıyor bir tek. Ben yine Muppets'da Genco Arı derim. 2-3 kişi uygun isek etkinlik olarak açayım derim.

Yanıtlarınızı bekliyorum.

Gulru Gulru
15/10/2016
Gercekten 22 yıl once mi etkinlik yapildi burada sadece :)

Gulru Gulru
15/10/2016
Yakın zamanda bir organizasyon planı yok muu :)

Gulru Gulru
16/10/2016
Burada kimse yok sanırımmm :(((