Bisikletçiler

topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri
1011 Bisikletçi, 2 Etkinlik, İstanbul ()

Topluluk Giriş Yazısı:

Katıl

Topluluğa Katılmak için Giriş Yapın

Spor

|

Bisiklet

|

Doğa

|

Sahil

|

Park

Duygu Yılmaz topluluğa katıldı.
(27 gün önce)
Hakan topluluğa katıldı.
(2 ay önce)
Ezgi ... topluluğa katıldı.
(4 ay önce)
Derya Umaç topluluğa katıldı.
(6 ay önce)
Sanie Civelek topluluğa katıldı.
(6 ay önce)
Servet Özdemir topluluğa katıldı.
(7 ay önce)
Dorukan Tarman topluluğa katıldı.
(8 ay önce)
Tayfun Çavuş topluluğa katıldı.
(9 ay önce)
Gorkem Dengereli topluluğa katıldı.
(9 ay önce)
Salih Sekmen topluluğa katıldı.
(11 ay önce)
instagram: coreality

İlk Etkinlik

Ömer Çetinay
19/05/2014
Arkadaşlar henüz planlanan bir etkinlik yok, fikirlerinizi buradan paylaşabilirsiniz, herkese uygun bir yer ve zaman belirleyelim.

Şayet bir şekilde başlanabilecekse, daha önceki konuda belirttiğim gibi hafta içleri 17.00 den sonra müsaitim.

Emre Kurt
19/05/2014
Cuma cumartesi haricinde hergün saat 19dan sonra ben de anadolu yakasındaki etkinliklerden birine gelebilirim.Maltepe fenerbahçe sahil şeridi boyunca iyi bir etkinlik olabilir bence.Hatta maltepe doldurma alanındaki bisiklet parkurunda bile bir etkinlik olabilir.

kemerburgazdan başlayıp belgrad üzerinden sahile çıkan bir yol var. Ortalama 15km orman içinden. çok uzun bir yol değil kanımca herkese de uyabilir, hafta sonu için. başka fikri olan..

Ezgi Bulnmz
20/05/2014
Hava raporlarını takip edelim malum bahar yağmurlarına yakalanmakta var =) Havanın güzel olduğu bir gün belirleyip, sahil yolundan maltepe başlangıç olabilir, farketmez, kadıköy moda sahiline kadar sahil yolundan pedal çevirebiliriz..

Anadolu yakası ekibi var mı?

Ömer Çetinay
20/05/2014
Kadıköy'ü başlangıç noktası olarak alsak kimler katılabilir?

Mehmet Gonc
20/05/2014
orman parkuru güzel fikir ama şehir veya yol bisikleti kullananları dışarıda bırakır

Benim acıbadem'den başlayıp kartal sahil bulvarına kadar giden bir rotam var yol üzeri herhangi bir nokta bana uyar
Check out my 68,1 km Ride on Strava: http://app.strava.com/activities/53637897

Emre Kurt
20/05/2014
Kadikoy kartal guzergahi bana uyar.Saat ve gun olarak ne olacagina bagli tabii.

Sbt Nmn
20/05/2014
Merhaba. Hafta sonları asfalt şehir turlarına dahil olabilirim.
Genelde Anadolu yakası sahil yolunu kullanırım. Harem-Beykoz arası git-gel 50 km lik bir güzergah önerebilirim.

hafta sonu olursa kadıköy den bana uyar 2 kişiyiz yazın bizi de :)

Özgür Var
20/05/2014
hafta sonu ve anadolu yakası her yöne gelirim

Ömer Çetinay
20/05/2014
Kadıköy-Kartal güzergahı iyi fikir gibi duruyor.

Hafta sonları olursa Kadıkoy-Kartal güzergahına katılabilirim.

Yeri ve saati söyleyin yeter, haftasonları İstanbulda oldukça orman veya sahil sürüşü farketmez katılırım. Büyük ihtimalle de 2 kişi oluruz

Murat Akcin
21/05/2014
Kadıköy kartal sahil hatti benim için de uygun.. hafta içi 7 civari haftasonlari başka bir işim olmadıkça her saat ben de katılabilirim.

Ramazan Firat
21/05/2014
Bana da Anadolu yakasındaki ilk başlangışta çok uzun olmayan ve yokuşu çok olmayan parkurlar uyar. Sahil şeridi daha uygun gibi.

Ersin Baltacı
21/05/2014
Benim bakırköyden ortaköye sahilden bir rotam var. Ama genel anadolu yakası demiş bana da uyar degisiklik olur:)

Musa Acar
22/05/2014
Ersin, gibi benimde baltalimanı-sarıyer veya bebek tarafı arasında gezi rotam var, değişiklik iyidir, ayrıca güzergah olarak da bisiklet kullanımına uygun.

Ömer Çetinay
22/05/2014
İlk etkinlik tanışma amaçlı olacağı için kısa bir güzergah daha iyi olur diye düşünüyorum arkadaşlar. Kadıköy başlangıç noktası olacak şekilde önerisi olan var mı?

Serkan Orhan
25/05/2014
Ben de haftasonu olan etkinliklere katılabilirim. Başlangıç noktası kadıköy ve Boğaz çevresi olana güzergahlara katılmam daha kolay olur. Daha önce hiç kullanmamış olsam da kadıköy-kartal ilk buluşma için uygun gibi. Hem de Maltepede yapılan yeni alanda da vakit geçirilebilir.

Ercan Artun
21/08/2014
Çekmeköyde Harika orman etabı oluyor tafsiye ederim arkadaşlar :)

Özlem Krty
21/08/2014
Büyükçekmece veya florya da sahil kenarında bu etkinlik şahane olur. Tavsiye ediyorum.

Ercan Ay
21/08/2014
Anadolu yakası kadıköy bostancı tarzı bir etkinlik fena olmazdı hani =)

Seyhan Ahen
21/08/2014
Tuzla'da olan varsa haberleşelim. Tuzla-pendik arasındaki kötü yol nedeni ile tuzla ötesine geçemiyorum maalesef. Ama aklımda otobüs ile pendik/kartala geçip ordan bir bostancı denemek var :)

Ercan Ay
21/08/2014
Pendik veya civarından gelecek arkadaşlar varsa akşamları 2 kişi pendik/maltepe yapıyoruz. bilginize herkesi bekleriz :)

Emre Yildiz
21/08/2014
yenı etkinlik için arayı fazla uzattık sanki ne dersiniz ?

Tc Emre Yildiz
28/05/2015
pazar günü bisikletle ölüme Son diye toplantı var ona katılıyoruz

Tc Emre Yildiz
28/05/2015
https://m.facebook.com/events/364145123783346