Aks İstanbul Sanat

topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri
25 Sanatsever, 176 Etkinlik, İstanbul ()

Topluluk Giriş Yazısı:


Katıl

 

Topluluğa Katılmak için Giriş Yapın

Sinema

,

Resim

,

Sanat

,

Tiyatro

,

Etkinlik

,

Gezi

,

Kültürel Aktivite

,

Tur

,

Film Okuma

,

Sohbet

,

Paylaşım

, etkinlik
Betül Özbay topluluğa katıldı.
(1 ay önce)
Betül Demir topluluğa katıldı.
(1 ay önce)
Ferda Gelici topluluğa katıldı.
(1 ay önce)
Helince Kitaplar topluluğa katıldı.
(3 ay önce)
Mehmet Gunes topluluğa katıldı.
(4 ay önce)
Eser Üstüntaş topluluğa katıldı.
(4 ay önce)
Gizem topluluğa katıldı.
(6 ay önce)
Zeynep Özüsağlam topluluğa katıldı.
(9 ay önce)
Esra Çakır topluluğa katıldı.
(10 ay önce)
Burak Baykan topluluğa katıldı.
(10 ay önce)
İstanbul'da yaşayan ve günlük hayatın rutin, sıkıcı, boğucu koşuşturmacaları arasında tekdüzelikten bunalan insanlar için, hayata birlikte anlam katmak, bu kişileri düzgün, seviyeli ve doyurucu belli bir sanatsal aksta buluşturmak amacıyla, tükenmişlik sendromuna yakalanmamak için sanatla beslenmek gerektiğini düşünen ve hayatının bir döneminde sanatın çeşitli dallarıyla aktif olarak ilgilenmiş fakat sonrasında farklı meslekler icra eden sanatseverler tarafından kurulan bir topluluktur.

Film Analizi - Arkası Şimdi! / Dinette

Cumartesi, 16 Ekim 2021
14:30
Taksim
İstanbulBu hafta, Taksim'de "Arkası Şimdi!" programı kapsamında gösterilen Dinette filmini birlikte izleyerek görüşlerimizi paylaşacağız.

NELER YAPACAĞIZ?
14:30 - Buluşma
15:00 - Film gösterimi
17:00 - Sohbet

BİLGİLER VE KATILIM KURALLARI
1. Etkinliğimiz ücretsiz olup sistem üzerinden katılmanız gerekmektedir.
2. Sadece grup üyeleri katılabilir, misafir kabul etmiyoruz.
3. Katılımcıları etkinlikten bir gün önce iletişimin sağlanacağı ve lokasyonun bildirileceği geçici whatsapp grubumuza alacağız.
4. Etkinlik süresince pandemi ve hijyen koşuları ile çevreye ve doğaya saygılı olunmalıdır.
5. Katılımınızı en geç etkinliğe 24 saat kala iptal edebilirsiniz. Etkinliğe kayıt olup 24 saatten az bir zaman kala iptal edenleri bir sonraki etkinliğimize almıyoruz. Bunu 2. kez tekrar edenleri de gruptan çıkarıyoruz. Acil durumlar elbette kapsam dışıdır.
6. Etkinliğe kayıt olup mazeretsiz gelmemek gruptan çıkarılma sebebidir.
7. Lütfen sohbet sırasında konuşan kişiyi dinleyelim ve huzuru bozacak şekilde kavgacı, rahatsız edici bir üslup ile kişileri itham edici bir dil kullanmamaya dikkat edelim.
8. Bu bir grup aktivitesi olduğundan, etkili ve verimli olabilmesi için katılımcıların etkinlik süresince gruptan bağımsız hareket etmemeleri önemlidir. Bununla birlikte etkinlikten çıkmak istediğinizde çıkabilirsiniz.
9. Etkinlikle ilgili tüm katılımcıların her türlü sorumlulukları yalnızca kendisine aittir. Ekinlik süresince meydana gelebilecek hastalık, kaza, kayıp, hırsızlık ve benzeri olumsuzluklardan dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir. Bu klasik bir cümle ama yazmamız gerekiyor:)
10. Sohbette ve whatsapp grubunda virüs, salgın vs gibi güncel ve siyasi konularda ve konu dışı sohbetler, paylaşımlar yapmamaya dikkat edelim. Lütfen birbirimizi gereksiz mesajlara boğmamak adına bu kurala uyalım.
11. Gösterime girişte sorulacak HES kodu, aşı kartı vs gibi konularda hazırlıklı olunuz.
12. Sayı dolduğunda sistem başvuruları bekleme listesine alıyor. Eğer yer olursa bekleme listesindeki arkadaşları da almaya çalışacağız. O yüzden gelmek istiyorsanız kapasite dolmuş olsa bile lütfen tıklayarak bekleme listesine katılın.

İlgi ve anlayışınız için teşekkürler.

İletişim: aksistanbul34@gmail.com

FİLME AİT BİLGİLER

FRAGMAN

Orijinal Adı: Dinette
Tür: Drama
Yapım: 2018, USA
Yönetmen: Shaina Feinberg
Dil: İngilizce (Türkçe altyazı)
Süre: 132 dak

KONUSU
2017'nin son günlerinde bir bağlılık yemini seremonisi için bir araya gelen, kadınlardan ve kuirlerden oluşan bir arkadaş grubunu odağına alan Dinette dizisinde, kırılgan maskülinite ve patriyarkayı ansambl bir oyuncu kadrosuyla işleyen skeçler, Shaina Feinberg yönetmenliğinde seyirciyle buluşuyor.


Topluluk üyeleri yorumları görebilirler.

Yorumlar

Katılımcılar (1)

Aks