Aks İstanbul Sanat

topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri
15 Sanatsever, 126 Etkinlik, İstanbul ()

Topluluk Giriş Yazısı:


Katıl

 

Topluluğa Katılmak için Giriş Yapın

Sinema

,

Resim

,

Sanat

,

Tiyatro

,

Etkinlik

,

Gezi

,

Kültürel Aktivite

,

Tur

,

Film Okuma

,

Sohbet

,

Paylaşım

, etkinlik
Emine Ikiz topluluğa katıldı.
(4 ay önce)
Ezgi Öztürk topluluğa katıldı.
(5 ay önce)
Bilal Yalçıntürk topluluğa katıldı.
(7 ay önce)
Ayşenur Erolan topluluğa katıldı.
(8 ay önce)
M.fevzi Esen topluluğa katıldı.
(10 ay önce)
Berk Varlık topluluğa katıldı.
(11 ay önce)
Özgün Petridis topluluğa katıldı.
(11 ay önce)
Duygu Soydan topluluğa katıldı.
(11 ay önce)
Ayşe Gül topluluğa katıldı.
(12 ay önce)
Burak Alver topluluğa katıldı.
(12 ay önce)
İstanbul'da yaşayan ve günlük hayatın rutin, sıkıcı, boğucu koşuşturmacaları arasında tekdüzelikten bunalan insanlar için, hayata birlikte anlam katmak, bu kişileri düzgün, seviyeli ve doyurucu belli bir sanatsal aksta buluşturmak amacıyla, tükenmişlik sendromuna yakalanmamak için sanatla beslenmek gerektiğini düşünen ve hayatının bir döneminde sanatın çeşitli dallarıyla aktif olarak ilgilenmiş fakat sonrasında farklı meslekler icra eden sanatseverler tarafından kurulan bir topluluktur.

[Zoom Online] Jagten (The Hunt) Film Analizi

Pazar, 16 Ağustos 2020
20:00

Henüz mekan belirlenmemişDanimarka sinemasının önemli yönetmenlerinden Thomas Vinterberg’den çok çarpıcı bir film izleyerek görüşlerimizi paylaşacağız.

NELER YAPACAĞIZ?
Herkes filmi kendi imkanlarıyla izledikten sonra saat 20:00'de film hakkında sohbete başlıyoruz. 21:00'den sonra devam etmek isteyenlerle serbest sohbete geçiyoruz.

BİLGİLER VE KATILIM KURALLARI:
1. Etkinliğimize sadece grup üyeleri katılabilir, misafir kabul etmiyoruz.
2. Online sohbette belirli bir sayıyı geçemiyoruz. Katılımcıları öncelikle whatsapp grubuna alacağımız için lütfen katılacaksanız acele ediniz.
3. Sohbeti Zoom uygulaması üzerinden görüntülü olarak yapacağız ve sırayla konuşacağız. Lütfen sohbette birbirimizin sözünü kesmeyelim:)
4. Whatsapp grubunda ve sesli sohbette kesinlikle virüs, salgın vs gibi güncel ve siyasi konularda ve konu dışında sohbetler ve paylaşımlar yapmamaya dikkat edelim. Film sohbeti sonra erdikten sonra da grupta sadece sanatsal paylaşımlar yapılabilir. Lütfen birbirimizi gereksiz mesajlara boğmamak adına bu kurala uymaya çalışalım.
5. Sayı dolduğunda sistem başvuruları bekleme listesine alıyor. Eğer online sohbet için yer olursa bekleme listesindeki arkadaşları da almaya çalışacağız. O yüzden dahil olmak istiyorsanız kapasite dolmuş olsa bile lütfen tıklayarak bekleme listesine katılın.

İlgi ve anlayışınız için teşekkürler.

İletişim: aksistanbul34@gmail.com

FİLME AİT BİLGİLER:
Fragman:
https://www.youtube.com/watch?v=-zlrUv8-oS4

Soundtrack:
https://www.youtube.com/watch?v=GTsiflUJc84

Orijinal Adı: Jagten (The Hunt / Onur Savaşı)
Tür: Dram
Yapım: 2012, Danimarka - İsveç
Yönetmen: Thomas Vinterberg
Dil: Danca (Türkçe altyazı)
Süre: 1 saat 47 dakika
Imdb puanı: 8.3
Ödüller: 2012 Cannes 3 ödül, 2014 Oscar adaylığı ve bir çok festivalde çeşitli ödüller

Konusu:
40 yaşındaki Lucas, geçirdiği zor boşanma döneminin ardından hayatını yeniden düzene koyabilmenin peşindedir. Kreşte bir iş bulur, yeni bir kız arkadaşı vardır ve ergenlik çağındaki oğluyla arasındaki sorunlu ilişkiyi onarmaya çalışmaktadır.

Artık her şey yoluna girmek üzereyken birden işler ters gitmeye başlar. Sadece öylesine söylenmiş küçük bir yalan, içinde yaşadığı kasabaya bir virüs gibi yayılır ve Lucas kendini hayatı ve saygınlığı için savaşırken bulur.


Topluluk üyeleri yorumları görebilirler.

Yorumlar

Katılımcılar (1)

Aks