Akşamüstü Biracıları

topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri topluluk üyeleri
840 Sosyal İçici, 18 Etkinlik, İzmir ()

Topluluk Giriş Yazısı:

Katıl

Topluluğa Katılmak için Giriş Yapın

Gece Hayatı

|

Bira

|

Arkadaşlık

|

Sosyalleşmek

|

Sohbet

|

Akşamüstü Birası

Yusuf Serkan topluluğa katıldı.
(2 yıl önce)
Bengisan Divrik topluluğa katıldı.
(2 yıl önce)
Ufuk Ufuk topluluğa katıldı.
(2 yıl önce)
Mehmet Örnek topluluğa katıldı.
(2 yıl önce)
Muhammet Beklen topluluğa katıldı.
(2 yıl önce)
Hasan Furkan Şafak topluluğa katıldı.
(2 yıl önce)
Salim Cura topluluğa katıldı.
(2 yıl önce)
İbrahim Polat topluluğa katıldı.
(2 yıl önce)
Rasim Ozkan topluluğa katıldı.
(2 yıl önce)
Muhammet Ak topluluğa katıldı.
(2 yıl önce)

Pınar Karaca

Yönetici

Yaza Veda Mı Etsek?

Pınar Karaca
30/09/2015
Hah burası daha uygun galiba interaktiflik bakımından. En azından yorum yapılabilir gibi duruyor.

Yaza veda iyi fikir. Bana uyar :)

Gizemm Güney
01/10/2015
Ben de varımm

Topluluktaki bikaç kişinin daha ilgisini çekerse bi etkinlik açalım öyleyse :)

Pınar Karaca
03/10/2015
Çekemedik o ilgileri ah çekemedik :)

Kayhan Atamer
03/10/2015
Allah cektirmesin :) soğuk bira mevsimi rakıya donmeden yapalım da ! Gerisi gelir bakarsınız

Boğaç Erel
03/10/2015
Ben varım, güzel fikir :)

Sayımız artıyor, Güçleniyoruz :)

Kutay Yılmaz
03/10/2015
Tam olarak ne zaman planlıyorsunuz bu etkinliği?

burda belli bir kitle yakalandıkdan sonra ortak bir kararla herkes için uygun olacak bir yerde olacağını düşünüyorum ben ama tabi bu soruyu yöneticimiz yanıtlasa daha doğru olur. :)

Aykut Uyar
03/10/2015
Bende Varım.

İlhan Ongan
04/10/2015
yazın beni de

Özlem Ardal
05/10/2015
Varım diyoooorrr

Şuanda 9 kişi olmuş durumdayız. Bence yavaş yavaş etkinliğin yerini ve zamanını konuşmaya başlasak herkes için uygun vakti ancak buluruz :)

Pınar Karaca
05/10/2015
Havalar iyice soğumadan yapmakta fayda var değil mi akşamüstü biracıları sakinleri? Sonuçta kötü alışkanlıkları olan var olmayan var :) Ben sonradan olma karşıyakalı bir insan evladıyım o sebeple izmir'i çok daha iyi bilenlerden önerilere açığım şahsen. Saygılar.
seçimle değil darbeyle gelen apartman yöneticiniz pınar.

ben de varım ^^

Bende Karşıyaka'dayım fakat büyük ihtimale herkes için ortak nokta Alsancak olacaktır. Tarih konusunda tabi bilemem herkes için ne zaman uygun olur :)

Sinan Recen
10/11/2015
Yaza veda edilemediyse kışa merhaba da diyebiliriz? :)

Çok güzel bir noktaya değinildi :))

Pınar Karaca
12/11/2015
Vedalar ve merhabalar konusunda "epic fail" bir durumdayız bence. Şöyle geçerken naif bir kafa selamını mı denesek? Kaptan olarak bu başarısızlığın sorumluluğunu almaya da hiç niyetim yok ha :)

Kayhan Atamer
13/11/2015
Gün ve yer vermeyi denesek nasıl olur acaba? Niyeti olan gelecektir !

Ayça Öndül
13/11/2015
Ben de varimmm

Bencede gün ve yer konusunda bir karara varalım. Gelen gelir, Kalan sağlar bizimdir :)

Sinan Recen
14/11/2015
Evet kalabalık bir topluluk olduğu için herkese uygun gün bulmak imkansız bence de. Bir gün belirlensin uygun olanlar katılsın dediğiniz gibi. Daha fazla etkinlik yapılabilirse de herkes bir şekilde katılmış olur sıkıntı olmaz :)

Pınar Karaca
16/11/2015
Sevgili Gürkan Kazancı, sizi eş başkan ilan ediyorum :) Etkinlik oluşturup ya bismillah demek için elinizde sınırsız imkan var. Saygılar başarılar.

Hahaha :) Sağol Değerli yöneticim bu ulvi görevi layıkıyla yapacağımı umarak saygılarımı sunuyorum :) En kısa zamanda Etkinlik için yer ve zaman belirteceğim. Şimdiden herkese iyi haftalar. :))

Hasan Ciftci
18/11/2015
Ben de burdayimm

Sinan Recen
02/12/2015
10 Aralık Perşembe desek kimler uygun olur? :)

Ben istanbul da olucam ama grubun ilk toplantısını yapması açısından güzel olur bence.

Caglar Bulut
02/12/2015
Yakın tarihte etkinlik yapılsa güzel olur :)

Gizemm Güney
02/12/2015
13 aralıktan sonra müsaitim kaçırmak istemiyorum :) yer saat fark etmez ama 11'inde sınavım var ondan önce gelemem malesef

Gizemm Güney
02/12/2015
13 aralık pazar akşamı ne dersiniz?

13 aralık bende istanbul dan dönmüş oluyorum. Banada uyar. Gelecekler genel olarak bildirdikten sonra yerini de netleştirebiliriz.

Sinan Recen
02/12/2015
Tamamdır 13ü bana da uygun gibi görünüyor ben iş ciddileşsin diye bi tarih atmıştım sadece

Pınar Karaca
03/12/2015
Hele bi de cuma'ya denk geleydi 13'ü tadından yinmezdi Jason'ı da davet ederdik. Pazar günlerine karşı en ufak bir sempati duymadığımdan bi de 15 aralık doğum günüm olduğu için hediye kabulüne gelebilirim bak :)

Caglar Bulut
06/12/2015

Cuma - cumartesi akşamı olsa daha uygun olmaz mı

Kaan Yılmaz
06/12/2015
13 Aralık denmiş ancak saat ve yer belirtilmemiişş (:

Bence 13 aralık günü çok geç olmadan akşamüstü 5 gibi Alsancak kafe del mundo'da ilk buluşmayı gerçekleştirebiliriz. Sayın yöneticimizin doğum günü hediyeleride o günden kabul edilebilir :D

Kaan Yılmaz
06/12/2015
O zaman yöneticimiz etkinliği oluşturursa iyi olur (:

Aynen güzel hareket olur :)

Caglar Bulut
07/12/2015
Arkadaşlar rezervasyon yapmamız gerekiyor mu

Pınar Karaca
08/12/2015
Sayın Çağlar Bulut sayın çağlar bulut Eni vici vokke'ye bekleniyorsunuz.

Geçen yıl burdan yaza veda edelim derken kışa merhaba demiştik arkadaşlar bilenler bilir :) 30 Eylül veya 1 Ekim günü için yeni bir toplanzi etkinliğimizi oluşturmuş bulunuyoruz. Tarihe katılımcı arkadaşlarla birlikte birlikte karar vermenin doğru olduğunu düşünüyor ve geri bildiriminizi bekliyoruz :) Yer Karşıyaka Studyo Pub, Ayrıntılar etkinlik sayfasında. Görüşmek Üzere :)

Gulru Gulru
15/10/2016
Burdan belki cvp alabilirimm grupta etkinlik aktif duzenli olarak yapilmiyor muu acabaaa

Bugüne kadar 2 etkinlik oldu gerekli katılım sağlanırsa yapmaya devam etmeyi bizde istiyoruz.

Gulru Gulru
15/10/2016
Yakın zamanda planladiginiz bir etkinlik var mi?

Ekin Kurt
15/10/2016
Uygun vakitte bu sefer geleceğim diye umuyorum gürkan

Belirleyin bişeler bana uyar öyleyse. Etkinliği oluştururuz :D

Ekin Kurt
15/10/2016
22-23-29-30 ? :). Fikirler ??

Gulru Gulru
15/10/2016
Farketmez 22 olabilir mesela en yakin tarih olarak. Kadın arkadaslar sizler nerelerdesiniz?? Kimler uygun ki acaba 22sinde?

Pınar Karaca
15/10/2016
Ben etkinlik acinca inanilmaz bir izdiham oluyor mekanlara sigamiyoruz o yuzden daha butik bulusmalar icin Gurkan basgan hamili kart yakinimdir :p

Gulru Gulru
16/10/2016
Hadi o zaman biri etkinliği netleştirip oluştursunn:) Ben daha çömezimm yeniyim buralarda :)

23?

Öyleyse pazar günü 23nde akşamüstü birası yapalım mı? uyar mı?

Açalım etkinlik

Kayhan Atamer
17/10/2016
Başgan son etkinliğe yani ilkine gelemedim ama yer saat tarih verelim kalan sağlar gelenlerin olsun ... 23 uyar

Gulru Gulru
22/10/2016
Yer? Saat? Kİmler geliyor? Hiçbir şey net değil kiii

Firat Torgut
22/10/2016
Varim